TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:25:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 6015 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2012, 12:51:10 posle podne »

Duzina treninga je obrnuto proporcionalna intezitetu.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2012, 12:09:41 posle podne »

nece valjda taj visak koze da mi ostane :( .. radim kardio kad odmaram tj nedeljom... smesno ! A i citao sam da ne valja kardio gube se misici zato radim samo 1 dan ? Mene je zanimalo dal ja ovako upste mogu da napredujem il treba nesto da promenim, volja je tu ? dal treba nesto da ubacim izbacim napravim neki tegic :D ?Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2012, 11:52:53 pre podne »

samo nastavi i dalje sa kvalitetnom ishranom, pojačaj kardio....   za trbušnjake sa opterećenjem - jako obazrivo, znam dosta ljudi koji su sredili leĂ°a sa takvim vežbama...   radi klasične trbušnjake, i dobro se skoncentriši na pokret.  Iovako vidljivost ne zavisi od toga koliko trbušnjaka ćeš raditi.
Moguće da je ostao i višak kože.
Sačuvana
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2012, 11:34:56 pre podne »

24 god.  185 cm. 87 kg treniram nekih 2-3 mes trbusnjaci nekih 5 mes..... Izbacio sam UH tj smanjio sam na min. jer iako imam ok tezinu imam problem sa stomakom i ocu da skinem to salo pa da posle toga ubacim UH  i da nabacujem masu ali da to bude lepo rasporedjeno ? Inace stomak mi je ostao jer sam imao oko 100 kg pa sam dosta smrsao ali me jos nervira taj stomak. znaci lepo rasporedjena masa. citao sam i to za trbusnjak pa sam mislio da ubacim opterecenje ? Kombinujem ja recimo vezem teg od 10 i 5 pa dobijem 15 kg. A za ovo zasto ne valja pa procitao sam negde da misic ulazi u katabolizam ili kako se to vec zove pa se smanjuje a ja to nikako necu.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2012, 07:33:30 pre podne »

Koliko imaš godina, koliko dugo treniraš, koliko si visok/težak?

Zašto ne valja da se trenira duže od 1.5h? Možeš ti da treniraš i ceo dan ako imaš energije i motiva, to nema nikakve veze, pogotovo sa ta tvoja dva tega. Samo vidi koliko dugo ćeš izdržati tako...

Kad smo kod ta 2 tega, to je jako malo tegova za neki ozbiljniji napredak, ipak je teretana mnogo bolja opcija.
Hoćeš napredak u kom pravcu - da smršaš ili da dobijaš kilograme?

Ishrana ti je čista, ali po meni slaba, fali ti junetina, govedina, teletina, gde su hidrati: pirinač, krompir...

Trbušnjake nemoj raditi toliko, jer ne proizvodiš efekat koji misliš da proizvodiš. Realno, samo budale rade te besmislene serije ubijajućih trbušnjaka pred leto, misleći da će tako dobiti pločice po stomaku. Ishrana je jedina bitna kod trbušnjaka, a to što ti radiš je čist mazohizam.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
miki11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2012, 11:28:55 posle podne »

e ovako,kao prvo treniram kuci . imam 2 tega 5 i 10 kg. zanima me kako mogu da napredujem ! treniram vec 2 meseca i vidi se napredak nemam problem sa treninzima radim ih 6 dana , jedan dan odmaram mogu da radim i po 3-4 sata sa te strane nemam problema ali sam video da ne valja da se radi duze od 1,5 h, e sada moj trening je ovakav : jedan dan ruke ( bez triceps ) - biceps 10 kg , podlaktice ( imam onu spravicu malu sto stezes ne znam kako se zove) ramena radim sa 5 kg ona letenja ili kako se vec zovu te vezbe dizes ruku na napred i na stran, i ona vezba arnolds press za ramena to mogu da odradim sa 10 kg. ovaj misic Traps radim sa 10 kg 2 vrste vezbe. Drugi dan Trbusnjaci radim ih oko sat vremena odvaljujem to ali nisam nesto preterano zadovoljan. tu ubacim vezbe za noge iskorak i cucnjevi bez opterecenja najvise radim hindu cucnjevi i vidi se ogrman napredak. treci dan radim grudi ( sklekovi stavim 5 kg na ledjima, i noge na krevet znaci 2 vrste sklekova po 3 serije ) propadanja. I ledja legnem na pod pa dizem glavu na gore ne znam kako e zovu te vezbe i zgibovi al mogu samo 2  Zanimaju me vasa misljenja i sugestije ? i da sredio sam ishranu ujutru 4 jaja ( belanca samo ) casu jogurta uz to, posle toga jabuku , rucak pilece belo meso 150 gr , posle toga jos 150 gr. pileceg mesa pa sacekam 2 sata pa trening pa whey protein pa kad popijem taj protein sacekam sat vremena pa pojedem tunu i to je to uglavnom. Sta bi mi preporucili za bolji napredak ? Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 18 upita.