TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:51:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Marinkovic Jelena-POWERLIFTING  (Pročitano 1568 puta)
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2017, 11:10:54 posle podne »

Dobrodosla Jelena !! :)
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2017, 06:19:41 posle podne »

Dobrodosla ! Veliki pozdrav ;) .Samo jako ,vidimo se u Vranju :P
Sačuvana
ilovepowerlifting
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2017, 05:39:03 posle podne »

Cao cao svima i veliki pozdrav od Jelene iz Knjazevca  :) !Ja sam majka dva decaka,imam 33god. (jos uvek ;) ) i u zivotu se nisam bavila nikakvim sportom  :-[ sve do pre 2 godine...sve je pocelo tako sto sam posle porodjaja (vadim se na to ;) ) imala 100kg :P i smrsala 33kg nebih li opet licila na "nesto" :D !Bila sam protivnik bilo kavog vida aktivnosti,pogotovo onih zenskih grupnih skakutanja i preznojavanja :P ali i teretanu sam prezirala iz dna duse...ali...skinuti 33kg je super,ali telo vise ne izgleda bas tako lepo  :-\ trebalo je to zategnuti i pritegnuti malo...
Na nagovor muza NAPOKON sam posle dugo ubedjivanja prvi put usla u teretanu  :o -and the rest is history <3 -BILA JE TO LJUBAV NA PRVI DODIR SA GVOZDJEM :D !!!Znala sam odmah da je to za mene i da pored rekreativnog zelim malo ozbiljnije da se pozabavim zelezom  ;D ...par ljudi je jos videlo potencijal u meni i recima "nikad nije kasno" su me tesili :D da mogu da krenem i u takmicarske vode.Posle prvog drzavnog takmicenja u bench-u gde sam uzela zlato,totalno sam se nalozila :D i jedva cekala sledece,pa sledece,pa vece,vise,JACE,BOLJE...i tako...godinu ipo dana sam kao takmicarka u GPC federaciji,nizem sve same zlatne medalje,najponosnija sam na titulu apsolutne na Svetskom takmicenju za  zene sa opremom <3 ...
Kao majka i zaposlena zena,imam puno obaveza ALI NIKADA IZGOVORE i treniram punom parom i spremam se za Svetski kup 1. aprila u Sarajevu pa dalje za Evropsko i Svetsko ali otom potom ;) ...
Sada kao ponosni clan PANSPORT TIMA cast mi je da mogu da se druzim ovde sa vama i da razmenjujemo iskustva i savete i nadam se da cu i ja moci nekome da dam koristan savet koji ce ga odvesti do boljih rezultata.Tu sam za sve savtete oko ishrane i treninga-kao zena koja je smakla 33kg mislim da sam kompetentna da udelim neki koristan savet ;)
« Poslednja izmena: Mart 19, 2017, 05:41:48 posle podne od strane ilovepowerlifting » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 20 upita.