TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:40:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna mi je pomoc oko plana rada u teretani i plan ishrane  (Pročitano 29687 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #98 poslato: Decembar 22, 2012, 12:19:45 posle podne »



:)

Ja to radio u srednjoj školi ... sad sam malo mator ...

Ali Mira je vrh !

Ha ha ko je ova zgoljava :)
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #97 poslato: Decembar 22, 2012, 03:09:57 pre podne »

Citam sve ovo, i neke stvari mi uopste nemaju smisla... Metabolizam je presudan da li ce neka cokolada, kavurma i td da te ugoji. To kazem zato sto imam 2 ortaka koji imaju ODLICNU defku, nisu krupni, ali imaju defku. Kada izadnju iz teretane, kad ih gledam kao da vidim (skoro) Angelova, ili Hanibala... Trbusnjaci, grudi... Sve u fulu. A znate sta jedu?? Sta stignu!! Ali bukvalno. To su mi inace i kolege, na pauzi cepaju peciva, burek, krofne... Nose sendvice sa salamom (i to ne nekom kvalitetnom). Svaki dan imaju bar po 1 masni junk food. I sad citam sve ovo, po pojednicima oni bi trebali biti debele svinje. Ali oni su totalno suprotno. Dok recimo ja, maltene sve se lepi na donji stomak, i na bokove. Jednostavno mi je takva genetika, metabolizam... Ne lupajte glavu previse, upoznajte vase telo, i tako se upravljajte.
Jedna rijec ih lako opise GENETIKA.... ;)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #96 poslato: Decembar 22, 2012, 01:33:33 pre podne »

Kad uzmemo u obzir šta su sve ljudi radili zbog žena, ovo je potpuno bezazleno ...

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #95 poslato: Decembar 22, 2012, 01:31:37 pre podne »

Skrenuli ste vi davno sa teme zbog Mirjane crne zene  :o
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #94 poslato: Decembar 22, 2012, 01:29:05 pre podne »

A da se vratimo na temu ?!

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #93 poslato: Decembar 22, 2012, 01:23:06 pre podne »

Sta ucini Miro, zena crno ?  ;D
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #92 poslato: Decembar 22, 2012, 01:03:26 pre podne »



:)

Ja to radio u srednjoj školi ... sad sam malo mator ...

Ali Mira je vrh !
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2012, 01:05:23 pre podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #91 poslato: Decembar 22, 2012, 01:03:08 pre podne »

Kad smo vec kod Mire, ima odlican klip na facebook-u. U nekom plavom teksas sorcu, vidi joj se guza samo na sekund, ALI..... uvek odlepim kad pogledam to, vrhunska!!!
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #90 poslato: Decembar 22, 2012, 12:59:36 pre podne »

Potpuno si u pravu.

Upoznaj svoje telo da bi ga više voleo.

A u poznaj i Mirino, ako ti dozvoli ...

Nek ide život ...

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #89 poslato: Decembar 22, 2012, 12:57:41 pre podne »

Citam sve ovo, i neke stvari mi uopste nemaju smisla... Metabolizam je presudan da li ce neka cokolada, kavurma i td da te ugoji. To kazem zato sto imam 2 ortaka koji imaju ODLICNU defku, nisu krupni, ali imaju defku. Kada izadnju iz teretane, kad ih gledam kao da vidim (skoro) Angelova, ili Hanibala... Trbusnjaci, grudi... Sve u fulu. A znate sta jedu?? Sta stignu!! Ali bukvalno. To su mi inace i kolege, na pauzi cepaju peciva, burek, krofne... Nose sendvice sa salamom (i to ne nekom kvalitetnom). Svaki dan imaju bar po 1 masni junk food. I sad citam sve ovo, po pojednicima oni bi trebali biti debele svinje. Ali oni su totalno suprotno. Dok recimo ja, maltene sve se lepi na donji stomak, i na bokove. Jednostavno mi je takva genetika, metabolizam... Ne lupajte glavu previse, upoznajte vase telo, i tako se upravljajte.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #88 poslato: Decembar 22, 2012, 12:53:22 pre podne »

Svako  varanje, ponekad ... iznenadi organizam ... i jako mu prija :)

« Poslednja izmena: Decembar 22, 2012, 12:55:04 pre podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #87 poslato: Decembar 22, 2012, 12:50:32 pre podne »

Ah moji obozavaoci kako me samo obozavaju  ;D Slazem se da je to varanje ponekad pa cak i moze biti i jednom nedeljno pozitivno za podstaknuti metabolizam...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #86 poslato: Decembar 22, 2012, 12:43:01 pre podne »

Draga Mirjana, crna čokolada ima GI 22, dakle ne diže insulin. Možda diže štošta drugo, ali insulin sigurno ne ...

Baj d vej, daleko si od loše. I to dobro znaš ... samo voliš da ti to govore :)

Eh, žene ...

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #85 poslato: Decembar 22, 2012, 12:41:14 pre podne »

Nenad Brkić Roso, inače izvanredan poznavalac biohemije i naturopatije, tvrdi da jednom u sedam dana unosi 10.000. kcal !!! Jede čovek sve živo i mrtvo tog dana i kaže da je to jako važno zbog lučenja nekih hormona za koje je to neophodno.

Nešto slično zagovara i Pera Čelik, da se obavezno jedan dan u nedelji jede SVE, uključujući i slatkiše, jer je ljudski organizam neverovatno prilagodljiv (adaptabilan za evrosatanske integracije), i da ako nema tog jednog dana, da će metabolizam biti spor, jer prepoznaje količinu i vrstu hrane, pa se ne aktivira u potpunosti.

Ja nisam obožavalac nijednog ni drugog. Ni trećeg. Možda samo Mirin. :)

Ali dajem svoje iskustvo ...

Ja to tako ... pa vi vidite :)

Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #84 poslato: Decembar 22, 2012, 12:39:31 pre podne »

Dobro ja proste secere definitivno ne uzimam pre treninga, ali posle obavezno..vrate me iz mrtvih ;) Inace slatkisi su mi inace slaba tacka...sva sreca pa nisam losa ipak ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.