TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:49:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mleko  (Pročitano 12327 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #35 poslato: Jul 26, 2012, 12:43:17 posle podne »

....tri puta je neki minimum bar za pocetak...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Jul 26, 2012, 11:41:01 pre podne »

Svako mora da naĂ°e bar dva puta nedeljno vremena za vežbanje...  ko nema toliko vremena sigurno je izgovor u pitanju.

Postoji i ona izreka...

ko danas ne može da naĂ°e vremena za vežbanje moraće da naĂ°e kasnije vremena da bude bolestan

p.s.  ne propagiram dostizanje vrhunske figure i pločica, već zdravlje i da se ljudi bolje i energičnije osećaju
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #33 poslato: Jul 26, 2012, 10:24:10 pre podne »

Taman tako.Ja treniram,pazim striktno sta jedem,znaci samo bb hrana i cesto nekoliko sati provedem sedeci ali nemam debelu bulju,naprotiv.A kad bi samo trenirao a jeo slaninu imao bi i te kako debelu bulju.Ja i 99% rekreativaca.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #32 poslato: Jul 25, 2012, 11:54:06 posle podne »

А ста цемо ѕа оне који морају 8 сати дневно да преседе јер им је такав посао...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #31 poslato: Jul 25, 2012, 11:23:55 posle podne »

Citat
a lično mislim da nema veze šta jedeš već način života koji vodiš! Mene nećete zateći da blejim satima i satima za kompom i zato i nemam veliku debelu bulju! Trening i fizička aktivnost svaki dan i možete da gruvate i slanine i nećete biti debeli!
To je to brate ;D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
xman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #30 poslato: Jul 24, 2012, 11:32:03 posle podne »

Da da naravno. Slažem se potpuno.  :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #29 poslato: Jul 23, 2012, 09:46:56 pre podne »

Da, znam i ja dosta ljudi koji se ubiše vodeći računa o ishrani i treniraju non stop, ali bez većeg napretka...   :(
Ne znam, verovatno je u pitanju genetika - izgleda da sam ja kao i tvoj drug!
Hehe jedem i slatkiše često... a zaista nemam sala, a sa druge strane sam poprilično mišićav - i kada kažem ljudima da ne koristim nikakvu hemiju niko mi ne veruje.
Ali zaista je tako.

Upravo tako, a opet možeš imati najbolju ishranu na svetu i ako ne treniraš muški i dalje ćeš ličiti na vegeterijanca...

Ishrana jeste bitna, ali i dalje je trening bitniji. Onog trenutka kada ishrana postaje bitnija je 3 meseca pred takmičenje u bodybuilding - u, u svim drugim slučajevima samo je trening bitan.

Postoje ljudi koji nikad ne mogu da spuste svoj procenat sala na jednocifren i postoje ljudi koji nikad ne mogu da dobiju mnogo mišića, ali to je nešto što ne može da se promeni i na to to ne treba gledati...a pogotovo mleko nema veze sa takvim stvarima LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #28 poslato: Jul 22, 2012, 07:55:12 posle podne »

Svi znamo takve ljude, i svako moze dati brdo primera ali nazalost, za sve nas sa losom genetikom, nema izbora osim da se pazi na ishranu, treninge i odmor maksimalno.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
xman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #27 poslato: Jul 22, 2012, 07:52:30 posle podne »

Da, znam i ja dosta ljudi koji se ubiše vodeći računa o ishrani i treniraju non stop, ali bez većeg napretka...   :(
Ne znam, verovatno je u pitanju genetika - izgleda da sam ja kao i tvoj drug!
Hehe jedem i slatkiše često... a zaista nemam sala, a sa druge strane sam poprilično mišićav - i kada kažem ljudima da ne koristim nikakvu hemiju niko mi ne veruje.
Ali zaista je tako.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #26 poslato: Jul 22, 2012, 06:37:14 posle podne »

Blago ti se. :)
Ishrana je kljucna u ovom sportu,retko ko jede sta stigne a napravi nesto od sebe.
Recimo moj drug tamani svaki dan mnogo mesa i pirinca ali i burek,kifle,sokove,litre mleka sa mnogo keksa i td a opet ekstra izgleda i nema puno sala.S druge strane,99% njih koje znam se ubijaju od treninga a nikako izgledaju upravo zbog lose ishrane.
Sto se tice sedanja za kompom,ako je ishrana dobra nece nikome narasti dupe. ;)
Sačuvana
xman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #25 poslato: Jul 22, 2012, 05:43:06 posle podne »

Haha zašto se ljudi oko svega uvek posvaĂ°aju?   :o
Kakve veze ima koje forume čitamo? Zar treba da budemo kao magarci pa da sve informacije nalazimo na jednom jedinom mestu?

Milion ljudi - milion mišljenja.

Ko mi kaže da su mleko i jogurt štetni, ja mu mogu reći da ima problem sa mozgom! Mleko je osnovna hrana svih živih bića iz grupe sisara pa samim tim i čoveka! I njegov sastav je upravo takav da omogućava pravilan razvoj!

Poenta cele moje priče je ta da sam odlučio da smanjim maksimalno upotrebu suplemenata! kontao sam - priroda nam dala sve što nam je potrebno u hrani... bla bla...

MOJ LIČNI slučaj je da mnogo pijem mleka i jogurta! I nemam ni trunku sala na sebi!

Ja lično mislim da nema veze šta jedeš već način života koji vodiš! Mene nećete zateći da blejim satima i satima za kompom i zato i nemam veliku debelu bulju! Trening i fizička aktivnost svaki dan i možete da gruvate i slanine i nećete biti debeli!
OK, možda je kod mene i genetika u pitanju ili šta već, ne znam ni sam, ali znam da se nikada nisam opterećivao dijetama niti sam imao problema sa salom!

Iskreno, poslednja dva meseca sam praktično i prestao da pijem proteine i počeo da jedem 5 - 6 puta dnevno (ne jedem masnu hranu jer ne volim) i da pijem mnogo mleka i jogurta prethodnih 2 meseca. Rezultat je taj da mi se mišićna masa uopšte nije smanjila, možda čak blago i uvećala jer sam teži pola kilograma, niti sam dobio trunku sala u tom periodu!
I mislim da su mi mleko i jogurt veoma pomogli u tome.

Opet ponavljam to je bar moje iskustvo poslednjih 2 meseca.
Verujem da je svaki organizam drugačiji.

Ono što je mene zabrinulo je da se ne otrujem od tolikog kalcijuma iz sve te hrane... haha ali vidim da niko to ne spominje ovde uopšte tako da ću da batalim...  :)

pozdrav svima.
« Poslednja izmena: Jul 22, 2012, 07:54:33 posle podne od strane xman » Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #24 poslato: Jul 22, 2012, 11:58:16 pre podne »

hahahahahah :D Alen je objasnio :D
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #23 poslato: Jul 22, 2012, 11:53:13 pre podne »

Od tolike kolicine mleka i jogurta mozete samo cisto salo da dobijete(cudo bi bilo da vec niste).Da li je moguce ljudi da ne citate sastav onoga sto jedete/pijete??
I pored toliko sportskih foruma na internetu gde mozete naci sve sto vas zanima citate krstaricu,burek forum,ana i slicne ?!

Šta pričaš ti, kakve gluposti tebi padaju na pamet. Od kada se od bilo koje vrste hrane dobija salo, treba pod obavezno da pročitaš po koju knjigu jer ovako deluje kao da se panglu...

Meni je sve preko 0,5 L mleka ili jogurta previse.Nekom ne smeta ali sumnjam da je bas imun na litre mleka i jogurta,puno hidrata masti i laktoze..

A od kud znaš koliko trenira i koliko kalorija potroši...kakav mu je metabolizam itd...i gde je uopšte u medicini dokazano da je laktoza štetna ili problem? Postoje samo tvrdnje...

I ko je rekao da postoji razlika izmeĂ°u UH iz mleka i drugih UH?

Baratate sa nekim podacima koje očigledno ne poznajete ili lupate napamet samo ponavljajući ono što ste već čuli.

Da li to znači da svi oni ljudi koji piju samo mleko u svom životu da su to sve debeli skotovi koji su verovatno alergični na sve živo i ne mogu da se mrdnu iz kreveta ili bi se pre reklo da su to neki od najzdravijih ljudi? Šta se to odjednom desilo tom mleku da je eonima bio glavna hrana za ljudsku rasu od njihovog roĂ°enja, a sada od jednom škodi do krajnjih granica...meni to sve zvuči ako gomila gluposti koja se i dalje lupa od strane napaljenih klinaca po forumima koji ionako nemaju ništa pametnije u životu da rade.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Jul 22, 2012, 11:46:56 pre podne »

Kako spremate te ovsene pahuljice s vodom i ja sam ih uglavnom s mlekom pio?

Ok su i sa vodom ako ubacis whey...
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #21 poslato: Jul 22, 2012, 11:21:02 pre podne »

Od tolike kolicine mleka i jogurta mozete samo cisto salo da dobijete(cudo bi bilo da vec niste).Da li je moguce ljudi da ne citate sastav onoga sto jedete/pijete??
I pored toliko sportskih foruma na internetu gde mozete naci sve sto vas zanima citate krstaricu,burek forum,ana i slicne ?!

Šta pričaš ti, kakve gluposti tebi padaju na pamet. Od kada se od bilo koje vrste hrane dobija salo, treba pod obavezno da pročitaš po koju knjigu jer ovako deluje kao da se panglu...

Meni je sve preko 0,5 L mleka ili jogurta previse.Nekom ne smeta ali sumnjam da je bas imun na litre mleka i jogurta,puno hidrata masti i laktoze..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 19 upita.