TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 04:40:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik potrebna pomoc  (Pročitano 1672 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Jul 21, 2012, 06:33:44 posle podne »

Moras se malo drugacije hraniti...moras pojacati unos proteina (mesa, jaja, ribe ), uglavnom se drzi slozenih hidrata tipa ( integralni pirinac, krompir, ovsene, jecmene, razane pahuljice, integralni hleb), dosta povrca, i voca umereno...Mleko i plazmu mozes ujutru za dorucak s'tim sto bi bilo dobro da u celu tu pricu ubacis i ovsene pahuljice i koje belance...Za pocetak bi mogao da radis po dve misicne partije u jednom treningu osim kad su noge u pitanju, njih uvek radis posebno...Trbusnjake i ledjnjake radi svaki drugi trening na kraju treninga, odnosno danima kad ne radis trbusnjake te dane posveti donjem delu ledja...Radi klasicne trbusnjake na strunjaci, na kosoj klupi, i na vratilu ali bez opterecenja...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #2 poslato: Jul 21, 2012, 06:07:50 posle podne »

Sasvim je ok da ides u teretanu sa 15 godina i ne vidim nikakav razlog zasto ne bi isao.
Samo cepaj trbusnjake i ako imas u teretani da ih radis pod vecim uglom i mozda sa nekom dodatnom tezinom(bucica ili teg na grudi ili iza glave).
Ishrana i nije bas nesto ali pokusaj da imas vise proteinskih obroka(Riba,Belo pilece,govedina,jaja itd.)i izbaci te gluposti keks,plazmu,cedevitu...
Nemoj tolko da se fokusiras samo na trbusnjake nego radi sve istom merom(iako je ok raditi ih svaki 2. dan)
Iskreno podela treninga mi se ne svidja bas,ja bi to ovako uradio;
Ponedeljak;Grudi,Biceps
Utorak;Ledja,Triceps,Trbusnjaci
Sreda;Odmor
Cetvrtak;Noge,Trbusnjaci
Petak;Ramena
Subota;Odmor
Nedelja;Odmor

Ti se jako lako mozes ugojiti i dobiti salo ali ne znam zasto bi to hteo i ako to planiras da uradis ne planiraj skoro da vidis trbusnjake...Tebi treba misicna masa a nju ces dobiti vezbanjem i pravilnom ishranom(visokim unosom proteina).

Nisam neki jako strucan ali vecina ovog sto znam sam naucio sa pansport foruma.
Sačuvana
savke123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2012, 05:29:54 posle podne »

Imam 15 godina visok sam 182cm 67kg u teretanu idem skoro 5 meseci

- Je l' je u redu da idem u teretanu posto imam 15 godina?
- Koje vezbe da radim za trbusnjake?
- Ishrana nije nesto najbolja 3 puta dnevno jedm, za dorucak jedem sendvic sa pavlakom i salamom za rucak meso i kuvana hrana (grasak,boranija,pasulj,pilav,musaku) sta mi keva spremi) za veceru jedem jaje,mleko sa keksom ili plazmu keks od sokova jedino pijem cedevitu

pon - grudi
uto - ledja
sre - noge
cet - ruke
pet - ramena
sub - trbusnjake
ned - odmor

svaki drugi dan radim trbusnjake 3,4 puta nedejlno

Tezim ka ovakvom izgledu jednog dana http://www.bodybuilding.com/fun/images/2009/greg_plitt_interview_c.jpg znam da je za ovo potrebno dosta godina krvavog rada u teretani al istrajacu

Zelim da radim trbusnjake za svaki red plocica da jednog dana imam savrsen trbusni zid samo ne znam koje vezbe da radim, ako mozete da mi kazete bio bih vam zahvalan.


I zelim da se ugojim samo ne znam kako da se hranim

Hvala unapred. Stefan
« Poslednja izmena: Jul 21, 2012, 05:35:31 posle podne od strane savke123 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 13 upita.