TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:34:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Treba mi savet za dobru kombinaciju sumplemenata!  (Pročitano 2628 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Jul 23, 2012, 01:45:59 posle podne »

Kreatin monohidrat pre i posle trening 5g,danima kada ne treniras 5g ujutru,BCAA pre,posle treninga 10 g,mozes i u toku treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jul 23, 2012, 11:46:41 pre podne »

.
« Poslednja izmena: Jul 23, 2012, 09:04:58 posle podne od strane perke88 » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2012, 09:51:34 pre podne »

Pozdrav Perke,

Iako sam ja više pristalica kreatina monohidrata možeš probati sa krealkalinom. Ukoliko planiraš da ga uzimaš samo jednom onda je daleko bolje posle treninga.

Što se proteina tiče to zavisi od ishrane. Posle treninga možeš dve merice, ali ako nemaš preko 100kg većma mišića džaba ti bilo dve doze.

Ukoliko samo hoćeš da povećaš količinu proteina tokom dana onda posle svakog obroka zvekni po jednu mericu proteina.

BCAA ti je svaki isti, samo neki imaju ukus. BCAA je takoĂ°e najbolje odmah posle treninga.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2012, 09:50:15 pre podne »

Ja licno koristim kre-alkalyn i odlican je mogu ti reci ali bi ti preporucio da uzmes i posle treninga jer je jako dobar za regeneraciju misica i obnavljanje,a sto se tice proteina koristim isti taj sa ukusom bele cokolade i jagode i odlican je.
U sustini drzi se ti ovoga od suplimentacije,ne treba ti nista vise samo pripazi na ishranu.
Sačuvana
perke88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2012, 09:33:55 pre podne »

Pozdrav ljudi, da li mi mozete reci vase misljenje u vezi kombinace sledecih sumplemenata za dobinje kvalitetne misicne mase.... i sta bi se od ovih sumplemenata kada trebalo uzimati. planirao sam da uzimam protein ujutru , duplu dozu posle treninga i pred spavanje. kre-alkalyn samo pre treninga...a za BCAA nisam siguran kada je najbolje i koji je najbolji da uzmem...??

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html

kazite mi sta mislite o ova dva sumplementa, i dajte mi predlog za BCAA (koji i kada da ga pijem) i kombinacija ova tri sumplementa po vasem misljenju.

HVALA I POZDRAV!!

perke
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.