TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:26:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplement  (Pročitano 12622 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Jul 31, 2012, 01:58:54 posle podne »

Koji bi vi meni ovako preporucili stvarno sam zbunjen ne znam  sta da uzmem da vam opisem situaciju


visok sam 187cm 77kg zelim da dobijem nesto vise od 5kg da mi pomogne u izgradnji misicne mase ne sala samo da je cena ok ili ako kosta vec 8.000 dinara da bude kantica il u cemu je vec to spakovano barem 7,8kg ima mnogo mi je stvarno skoro 13.000 dinara za 5kg whey proteina

kao što sam ti već pomenula, za to što ti želiš gejner nije najbolja opcija zbog količine šećera koju sadrži... samo čist whey protein.

Ako želiš nešto povoljnije predlažem ti Nitro Gold protein od Biotech-a, super odnos cena kvaliet.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: Jul 31, 2012, 08:39:03 pre podne »

Koji bi vi meni ovako preporucili stvarno sam zbunjen ne znam  sta da uzmem da vam opisem situaciju


visok sam 187cm 77kg zelim da dobijem nesto vise od 5kg da mi pomogne u izgradnji misicne mase ne sala samo da je cena ok ili ako kosta vec 8.000 dinara da bude kantica il u cemu je vec to spakovano barem 7,8kg ima mnogo mi je stvarno skoro 13.000 dinara za 5kg whey proteina

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN483-100-Whey-Protein-Professional.html   uz dobar trening,kvalitetnu ishranu !
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #22 poslato: Jul 31, 2012, 02:49:17 pre podne »

ja mislim da si ti jedini koji je dobio 1000 saveta a i dalje pitas isto.
x2
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Jul 31, 2012, 01:59:14 pre podne »

ja mislim da si ti jedini koji je dobio 1000 saveta a i dalje pitas isto.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #20 poslato: Jul 31, 2012, 01:41:12 pre podne »

Koji bi vi meni ovako preporucili stvarno sam zbunjen ne znam  sta da uzmem da vam opisem situaciju


visok sam 187cm 77kg zelim da dobijem nesto vise od 5kg da mi pomogne u izgradnji misicne mase ne sala samo da je cena ok ili ako kosta vec 8.000 dinara da bude kantica il u cemu je vec to spakovano barem 7,8kg ima mnogo mi je stvarno skoro 13.000 dinara za 5kg whey proteina
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Jul 30, 2012, 06:55:32 posle podne »

Beli luk je strava, samo nisam znao da daje 2kg misica za 6 dana. Moracu da ga pojacam u ishrani.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Jul 30, 2012, 04:53:17 posle podne »

6 dana 2kg misica,ovo zvuci zanimljivo,sta si radio,jeo,pio,daj neki savet za nas koji hocemo na brzinu da nabacimo masu

Jak i kratak trening(ne vise od 45 minuta,ako radis jednu misicnu grupu),kloni se alkohola,cigareta. Prehrana bitna,jedi kolicinski ogromno(dok te ne natjera na povracanje),trpaj voca,povrca,mesa uglavnom zdrave hrane. Jedi bijeli luk(dokazano usporava katabolizam). I na to sve dodas suplement i kombinacija je odlicna. :)

Hah moj covek :) Beli luk je zakon :)
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #17 poslato: Jul 30, 2012, 03:49:59 posle podne »

6 dana 2kg misica,ovo zvuci zanimljivo,sta si radio,jeo,pio,daj neki savet za nas koji hocemo na brzinu da nabacimo masu

Jak i kratak trening(ne vise od 45 minuta,ako radis jednu misicnu grupu),kloni se alkohola,cigareta. Prehrana bitna,jedi kolicinski ogromno(dok te ne natjera na povracanje),trpaj voca,povrca,mesa uglavnom zdrave hrane. Jedi bijeli luk(dokazano usporava katabolizam). I na to sve dodas suplement i kombinacija je odlicna. :)
Hahahaaha,ovo me podseca na ono....
http://www.youtube.com/watch?v=kFM5VHH8wNA
Znaci samo trpaj a? :D
e moram probati ovo tvoje to jos nisam video.....
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #16 poslato: Jul 30, 2012, 02:27:18 posle podne »

6 dana 2kg misica,ovo zvuci zanimljivo,sta si radio,jeo,pio,daj neki savet za nas koji hocemo na brzinu da nabacimo masu

Jak i kratak trening(ne vise od 45 minuta,ako radis jednu misicnu grupu),kloni se alkohola,cigareta. Prehrana bitna,jedi kolicinski ogromno(dok te ne natjera na povracanje),trpaj voca,povrca,mesa uglavnom zdrave hrane. Jedi bijeli luk(dokazano usporava katabolizam). I na to sve dodas suplement i kombinacija je odlicna. :)
Sačuvana
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #15 poslato: Jul 30, 2012, 01:07:50 posle podne »

6 dana 2kg misica,ovo zvuci zanimljivo,sta si radio,jeo,pio,daj neki savet za nas koji hocemo na brzinu da nabacimo masu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jul 30, 2012, 01:07:07 posle podne »

Ako se plaši da će dobiti koji gram sala onda je najbolje da izbegava gejner... samo čist protein!
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #13 poslato: Jul 30, 2012, 12:43:19 posle podne »

A kako se koristi Mass Fusion ne znam stvarno nikad nisam imao suplement kako se rastvara pije i to uzecu sa drugarom i zajedno cemo da pijemo i kupujemo mnogo je lakse

Ako ces ovu od 7,5kg,ona traje vise od mjesec. Sve ti pise na pakovanju kako se koristi i sve. Znaci od 3-5dl vode i stavis 3 mjerice Mass Fusiiona,2 puta dnevno i eto. :) Opet ne znam,sagledaj sve mogucnosti pa se odluci za najbolje.
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #12 poslato: Jul 30, 2012, 12:35:36 posle podne »

sarkazam na nivou...

OT;
Ja bi se drzao proteina,kreatina i BCAA kao sto Mighty kaze...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #11 poslato: Jul 30, 2012, 12:33:31 posle podne »

A kako se koristi Mass Fusion ne znam stvarno nikad nisam imao suplement kako se rastvara pije i to uzecu sa drugarom i zajedno cemo da pijemo i kupujemo mnogo je lakse
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #10 poslato: Jul 30, 2012, 12:17:01 posle podne »

ako si dobio za 5-6 dana 2kg mišića, onda očekuj za mesec najmanje 10kg čistog mišića... Gde su tek 2 ili 3 meseca korišćenja?

Vijdecemo sta ce biti za mjesec :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.