TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:17:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje masnih naslaga ,odrzavanje misicne mase- pomoc  (Pročitano 13181 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #13 poslato: Mart 28, 2014, 09:11:36 pre podne »

Napiši nam kako se hraniš trenutno. Stomak se u kuhinji pravi :D
« Poslednja izmena: Maj 10, 2014, 09:31:25 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Mart 28, 2014, 08:57:27 pre podne »

Zdravo svima! Imam problem koji me muci dosta dugo. Bavim se sportom rekreativno, ali sam bas aktivna, vec godinama! I zadovoljna sam svojim telom, jedino sto me muci je stomak, nemam veliki ali imam mali taj dodji stomak koji nikako ne mogu da skinem! Treniram zaista puno, i imam jake trbusnjake ali imam taj stomak mali! Kako da skinem to! Hvala!

Ukoliko već dobro treniraš i imaš viška sala na tewlu onda je problem u ishrani, ne u treningu...

Možeš da zapišeš kako se hraniš tokom par dana i tek onda ti mogu dati neki konkretan savet što se korekcije ishrane tiče.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MiljanaMimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #11 poslato: Mart 27, 2014, 04:34:10 posle podne »

Zdravo svima! Imam problem koji me muci dosta dugo. Bavim se sportom rekreativno, ali sam bas aktivna, vec godinama! I zadovoljna sam svojim telom, jedino sto me muci je stomak, nemam veliki ali imam mali taj dodji stomak koji nikako ne mogu da skinem! Treniram zaista puno, i imam jake trbusnjake ali imam taj stomak mali! Kako da skinem to! Hvala!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2012, 01:32:18 posle podne »

ishrana je ok za početak, i ide u dobrom smeru,ali može još bolje - baš to za proteine ujutru,a  i premalo je hidrata... biti na dve kašike ovsenih duže vreme, hm....   ponekad bih ipak šokirala telo sa više hidrata - jednom dobrom porcijom testenine ili čak i nečim slatkim, jednom u 10 dana
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Avgust 01, 2012, 11:59:38 posle podne »

Trebalo bi da u dorucku imas zastupljene proteine..od UH imas samo malo za dorucak a trebalo bi malo da uneses i pre treninga i posle...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Avgust 01, 2012, 08:55:49 posle podne »

da se i ja ukljucim i potrazim savet od vas..imam 32 god i visok sam 183cm...tezak 86kg imam naslaga na stomaku i sa strane...od skoro sam poceo sa da se hranm ovako  dorucak:dve supene kasike ovsenih pahuljica pomesam sa casom jogurta sa 0.05mm+omega 3,6,9tb+Daily Formula...uzina na poslu 3 przena jaja...rucak 100-150gr teletine (kuvane)+1 paradajz+100grama mladog sira...uzina/posle vezbanja iso whey...vecera 100gr pilecih prsa(kuvana)+paradajz/paprika salata....pre treninga uzimam i Ripped Fuel...cilj mi je da skinem salo i naravno nabacim misicnu masu.

Ja lično mislim da ti je ishrana dobra. Nikad nisam bio pristalica teorije da je doručak najbitniji obrok u danu niti da se mora doručkovati... nisi takmičar tako da ne moraš voditi računa o baš svakom detalju svoje ishrane.

Naravno nećeš tako lako uspeti da dobijaš mišićnu masu i skidaš salo, ko ti kaže drugačije taj te laže...

Možda da ubaciše neko voće posle treninga, da nadoknadiš malo zalihe glikogena, to je ono što ljudi zovu energija...ali svodi se na ugljene hidrate.

Ostalo ti je sve na tome da treniraš što je jače moguće.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Avgust 01, 2012, 04:47:03 posle podne »

da se i ja ukljucim i potrazim savet od vas..imam 32 god i visok sam 183cm...tezak 86kg imam naslaga na stomaku i sa strane...od skoro sam poceo sa da se hranm ovako  dorucak:dve supene kasike ovsenih pahuljica pomesam sa casom jogurta sa 0.05mm+omega 3,6,9tb+Daily Formula...uzina na poslu 3 przena jaja...rucak 100-150gr teletine (kuvane)+1 paradajz+100grama mladog sira...uzina/posle vezbanja iso whey...vecera 100gr pilecih prsa(kuvana)+paradajz/paprika salata....pre treninga uzimam i Ripped Fuel...cilj mi je da skinem salo i naravno nabacim misicnu masu.
2 kasike ovsenih i casa jogurta dorucak....lose...bolja opcija zaboravi na ta przena jaja i doruckuj 6 belanaca i jedno zumance ,proprzeno bez ulja,moze casa jogurta(dal je 0,5 ili 2,8 u ovom slucaju nebitno),2 kom integralnog hleba,za uzinu moze badem ili banana,rucak 200 gr belog mesa ,kuvan pirinac ,salata.....to su pravi obroci,ovo sto ti jedes je nista...naravno trening dobar uz sve.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Avgust 01, 2012, 04:32:45 posle podne »

kao prvo sa ovom ishranom nećeš nikako nabaciti mišićnu masu, moraš da se odlučiš šta je prioritetno, a mislim da je to u ovom trenutku skidanje sala?

imaš jako malo hidrata, povremeno ubaci i malo više hidrata za ručak - npr neki prilog od krompira pirinča, jer ako konstatno budeš unosio samo dve kašike ovsenih ujutru i da ti je to sve od hidrata neće valjati...

ujutru ti fali još proteina, ubaci ujutru jednu mericu whey proteina ili pojedi ta jaja ujutru...
Sačuvana
boto26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Avgust 01, 2012, 04:22:14 posle podne »

da se i ja ukljucim i potrazim savet od vas..imam 32 god i visok sam 183cm...tezak 86kg imam naslaga na stomaku i sa strane...od skoro sam poceo sa da se hranm ovako  dorucak:dve supene kasike ovsenih pahuljica pomesam sa casom jogurta sa 0.05mm+omega 3,6,9tb+Daily Formula...uzina na poslu 3 przena jaja...rucak 100-150gr teletine (kuvane)+1 paradajz+100grama mladog sira...uzina/posle vezbanja iso whey...vecera 100gr pilecih prsa(kuvana)+paradajz/paprika salata....pre treninga uzimam i Ripped Fuel...cilj mi je da skinem salo i naravno nabacim misicnu masu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2012, 01:56:38 posle podne »

Pozdrav svima. Zatrazio bih zaista strucnu pomoc. Dosta je vise saveta od po jedne recenice,te treba ovako te treba onako,te ovako je najbolje itd..

Da li moze neko ,ko zaista zna da napise sta je potrebno za skidanje sala na stomaku i odrzavanje misicne mase. Pisite kakva ishrana treba da bude. kakav trening,nacin treniranja ,ponavljanja,kilaza,sve..

Hvala svakom ko odgovori na ovu temu,bice mi od velike pomoci. Pozdrav

U najkraćim crtama...

Ishrana - bogata proteinima na prvom mestu, vlakna (povrće), složeni ugljeni hidrati, izbacivanje šećera i sokova,slatkiša,masnog...  od proteina predlažem ribu, piletinu, ćuretinu, jaja, sir nemasni... od povrća dolazi sve u obzir... od hidrata ovas, ili neka druga žitarica, pirinač, krompir, testenine integralne (sa hidratima umereno i prevashodno u prvom dleu dana, nikako uveče)

Trening - sa tegovima obavezno, da bi očuvao mišićnu masu, što se kardia tiče isključivo aerobna zona otprilike 65-75% od maksimalne srčane frekvence, ali duže trajanje

Suplementacija - whey protein, bcaa, glutamin, vitamini i minerali, omega 3 masti...

E sad da bi dobio bolji odgovor moraš da nam daš više podataka o sebi... sve kako se hraniš i treniraš... jer ne postoji šablon koji je primenljiv i na tebi i na meni i na nekom drugom...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2012, 11:54:14 pre podne »

Pozdrav svima. Zatrazio bih zaista strucnu pomoc. Dosta je vise saveta od po jedne recenice,te treba ovako te treba onako,te ovako je najbolje itd..

Da li moze neko ,ko zaista zna da napise sta je potrebno za skidanje sala na stomaku i odrzavanje misicne mase. Pisite kakva ishrana treba da bude. kakav trening,nacin treniranja ,ponavljanja,kilaza,sve..

Hvala svakom ko odgovori na ovu temu,bice mi od velike pomoci. Pozdrav

Ja sa mojim vežbačima provedem minimum mesec dana da bi mogao da kažem takve detalje, tako da ti ovde to niko neće moći reći...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2012, 10:49:01 pre podne »

da bi dobio neki uopsten odgovor moras napisati sto vise podataka o sebi,o nacinu ishrane,o treningu,sta zelis da postignes treningom....?
Sačuvana
stefanel25
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jul 31, 2012, 10:02:16 pre podne »

Pozdrav svima. Zatrazio bih zaista strucnu pomoc. Dosta je vise saveta od po jedne recenice,te treba ovako te treba onako,te ovako je najbolje itd..

Da li moze neko ,ko zaista zna da napise sta je potrebno za skidanje sala na stomaku i odrzavanje misicne mase. Pisite kakva ishrana treba da bude. kakav trening,nacin treniranja ,ponavljanja,kilaza,sve..

Hvala svakom ko odgovori na ovu temu,bice mi od velike pomoci. Pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 17 upita.