TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:49:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim pomoć..u pitanju je mršavljenje sa VAMA :)  (Pročitano 5954 puta)
choka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #3 poslato: Avgust 03, 2012, 05:03:59 posle podne »

Smrsaces pre svega uz sredjenu ishranu (dijetu) i vezbe. Suplementacija nije primarna i nece ti pomoci ako ne jedes i ne vezbas kako treba :)

Sto se ishrane tice najbolje je da napises sta i kako jedes kako bismo mogli da te ispravimo gde gresis.

Tema o ishrani ima milion pa koju god da procitas shvatices sustinu. Bez slatkisa i grickalica, junk fooda, preradjene i pakovane hrane, smanji ugljene hidrate i biraj kvalitetne UH, povecaj proteine i zdrave masti. Ovo je sustina.

Za kucno vezbanje nisam iskusna pa se nadam da ce ti neko drugi pomoci, mada ako imas tegice u nekom rasponu tezina mozda nesto i moze da se improvizuje :)

edit: MO me fino pretekla mada smo isto rekle samo drugim recima :)
« Poslednja izmena: Avgust 03, 2012, 05:05:31 posle podne od strane choka » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2012, 05:00:11 posle podne »

Ćao,dobrodošla na forum ;)  prećiću na Ti ako mi ne zameraš.

ovako... ne postoje magične tablete za mršavljenje, ko ih tako reklamira to je samo marketing :)

Prvo i osnovno, što se tiče mršavljenja je da ishrana bude sreĂ°ena i da se ubaci kvalitetan trening.

Mogla bi da nam opišeš kako izgleda tvoj tipičan dan što se tiče ishrane, pa da vidimo gde si.

Sa trakom za trčanje, steperom i tegićima može da se napravi fin trening koji možeš da odradiš samostalno kod kuće.

Sačuvana
Simona
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2012, 04:24:31 posle podne »

Ja sam totalni početnik i molim vas za pomoć i savete...visoka 170..imam 68 kila,40 godina..hoću da smršam 10 kilograma ali to mislim da uradim uz vežbe i uz pomoć nekih suplemenata koje ovde vidim ...jer neću te hip hop dijete ,hoću da se oslobodim masnih naslaga i da zategnem telo...
Molila bi za savete koje vežbe da uključim i koje suplemente da uzmem da bi skinula salo a ne mišićnu masu..
Došla sam na vaš forum jer su ovde kvalitetni ljudi koji znaju o čemu pričam i znam da ću sa vama uspeti  da se vratim u staru formu...
nemam u blizini teretanu ali imam kod kuće,tegiće,steper,traku za trčanje,spravu za trbušnjake,step klupicu i razna DVD-a,Leg magic...e sad koliko mi je to od pomoći neznam...a uzela bi i neke proizvode a da ne budu tablete za mršavljenje uz pomoć kojih spavajući gubite 15 kilograma za mesec dana hihi

Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.