TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:40:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta bre jedu ovi olimpijci?!  (Pročitano 21804 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #57 poslato: Februar 27, 2014, 07:57:26 pre podne »

odgovorio si na post star godinu i po dana  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #56 poslato: Februar 27, 2014, 12:50:17 pre podne »

A u kom sportu se rasipamo sa novcem?
Fudbal izuzmi iz razmatranja, to je jedini sport gde se kod nas vrte pare.
Kakve crne pare se vrte u fudbalu ? :) Nas najtrofeniji klub nema para da isplati igrace,odlaze lagano...Partizan je tu kao nesto stabilniji.Ostalo je smejurija,da ne pricam u drugoj ligi i jos gore sprskoj ( treca ).
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Nemanja Paralympic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #55 poslato: Februar 26, 2014, 10:11:31 posle podne »

Pozdrav za sve fanove plivanja i teretane.
Moje ime je Nemanja Tadic i ja sam Paraolimpijski reprezentativac Srbije u plivanju.
Ljubav ka plivanju sam steko relativno kasno, sa svojih 16 godina ali sam vrlo brzo uvideo da sa kombinacijom vezbi na suvom, istezanjem i vezbi za opstu snagu i stabilnost tela mogu brzo i lako da npredujem u brzini, eksplozivnosti, duzini plivanja.
Ove godine mi je cilj da unapredim svoje plivanje i skinem jos sekund ili dve sekunde i popravim svoje licne rekorde na 50m, 100m i 400m free.
Pansport mi u tome pomaze tako sto svojoj ishrani dodajem proteinsku suplementaciju i amino. I dalje sam pocetnik u suplementaciji ali imam utisak da, prateci blogove, mogu brzo da napravim dobru kombinaciju za snagu i brz oporavak.
Kakva iskustva imate u treningu snage u teretani a vezano za plivanje?
Da li je amino paket vazniji od proteinskog?
Kako da najbolje kombinujem i rasporedim suplementaciju u toku dana (treniram dva puta dnevno)?

Pozdrav svima iz Nisa, sa juga.

Nemanja Tadic
Paraolimpijsko Plivanje Srbija
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #54 poslato: Avgust 20, 2012, 10:38:08 posle podne »

...
Fudbal izuzmi iz razmatranja, to je jedini sport gde se kod nas vrte pare.

... i to je najveca tuga :/
Pa najpopularniji je.
Velicamo mi i vateroliste i svojevremeno kosarkase, koliko su oni samo srece doneli za vreme usranih 90ih, al ovi papani se kvalifikuju na prvenstvo i svi zivi skacu od srece.

Ti u kosarci vec nekoliko godina nemas skupe transfere, vrhunski igraci prelaze bez obestecenja, jedino ako ih u nba uvalis, a to je oko 500k uglavnom. U fudbalu drugoligaski klub u Srbiji nekad usere transfer te vrednosti...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #53 poslato: Avgust 20, 2012, 08:56:33 posle podne »

...
Fudbal izuzmi iz razmatranja, to je jedini sport gde se kod nas vrte pare.

... i to je najveca tuga :/
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #52 poslato: Avgust 19, 2012, 10:08:10 pre podne »

Svaki sportski savez dobija novac koji daju najboljim sportistima,tako da su svi dobijali za pripreme za Olimpijske igre u predhodne 4 godine.I nisu nista uradili,izuzev devojke u tekvandou!
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #51 poslato: Avgust 18, 2012, 06:01:52 posle podne »

E da nek istrazuju tenis, tu su se vala rasipali, delili su neku silnu zemlju za dz ili u bescenje...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #50 poslato: Avgust 18, 2012, 05:59:44 posle podne »

Pa nema gde da se rasipaju.
Basket i vaterpolo su doneli dosta medalja, vaterpolo i sad. Ali pare koje dobijaju su sitne, kosarkasi tek sad od Dude, dobijaju neke nadoknade, pre toga su se odricali novca...
Al generalno niko nema para, mora se rezultatima izbore. Bice joj lakse sad kad posle zlata dobije stipentiju jedan period i penzija koja je solidna i koja je ceka. Stan izuzimam iz razmatranja jer to nije standardna nagrada.

A i realno to je marginalni sport, tesko da moze da privuce paznju bez nekih rezultata.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #49 poslato: Avgust 18, 2012, 05:51:52 posle podne »

Pod "rasipanje" mislim na uzaludno trošenje novca bez povratnih rezultata. Znači, nisam bukvalno mislio na puno novca, toga kod nas verovatno i nema, već na nesrazmerno ulaganje prema postignutim rezultatima. Za mene je to rasipanje novca.

Daj bože da se sada više uloži u sportove koji su nam doneli medalje.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #48 poslato: Avgust 18, 2012, 05:27:27 posle podne »

A u kom sportu se rasipamo sa novcem?
Fudbal izuzmi iz razmatranja, to je jedini sport gde se kod nas vrte pare.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #47 poslato: Avgust 18, 2012, 02:47:08 posle podne »

Pa, zanimljivo je to... Možda malo i preterivanje, ali svakako sam zato da se nakon igara preispitaju ostvareni rezultati, što se kod nas ne dešava.

Evo, na primer, Britanci - konstatovali da su debelo podbacili u vaterpolu i rukometu, a u oba sporta uložili po 3 miliona funti, i sada su odmah debelo skresali budžet tim sportovima.

Kod nas toga nema. Mi smo sada osvojili medalje u streljaštvu i tekvondou, gde su ulaganja države mizerna, a siguran sam da se budžet ovih sportova ništa značajno neće promeniti u narednom periodu. Standardno će se rasipati novac na velike timske sportove, nevezano za ostvarene rezultate, a ovi mali sportovi, koji su nam trofejni, ostaće mali u svakom smislu. :S
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #46 poslato: Avgust 18, 2012, 12:44:56 posle podne »

Pa i ovi nasi (Dacic) su isto to pominjali...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #45 poslato: Avgust 18, 2012, 11:32:37 pre podne »

Index.hr prenosi:


...

Kenijska vlada odlučila je pokrenuti istragu nakon što su se sportaši te zemlje vratili s Olimpijskih igara u Londonu sa, prema mišljenju autoriteta, skromnih 11 medalja.

Ministar sporta Paul Otuoma najavio je da će rezultati istrage biti javno objavljeni čim ona bude završena.


dileje very much?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Avgust 18, 2012, 11:25:07 pre podne »

Index.hr prenosi:

SVAKI ruski sportaš koji je osvojio medalju na netom završenim Olimpijskim igrama u Londonu dobio je luksuzni auto "na poklon" od države.

Čak 129 ruskih sportaša osvojilo je medalju na Igrama bilo u pojedinačnom, bilo u timskom sportu. To znači da je svaki od njih kao nagradu za svoj trud i uspjeh dobio personalizirani Audi. Naravno, postoji razlika u modelima auta, a ona ovisi o sjaju medalje koju je sportaš osvojio.



Na drugoj strani imamo Keniju, koja je, nezadovoljna ostvarenim rezultatitma, pokrenula istragu:

Kenijska vlada odlučila je pokrenuti istragu nakon što su se sportaši te zemlje vratili s Olimpijskih igara u Londonu sa, prema mišljenju autoriteta, skromnih 11 medalja.

Ministar sporta Paul Otuoma najavio je da će rezultati istrage biti javno objavljeni čim ona bude završena.
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #43 poslato: Avgust 14, 2012, 12:12:26 posle podne »

Koriste ih i u simfonijskom orkestru.

Tako onaj lik što svira neki instrument, u Bigger, Stronger, Faster dokumentarcu. :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.