TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:09:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteini  (Pročitano 3378 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Jul 03, 2013, 10:50:21 pre podne »

Pozdrav, Milane, i dobro nam došao. :)

Nije problem u proteinu(uzeo si najbolji iz naše ponude) već, rekao bih, u ishrani i/ili treningu. Proten, sam po sebi, daje sasvim malu prevagu celokupnoj priči.

Preporučujem ti da otvoriš svoju temu i lepo nam se predstaviš - visina/težina, vežbački staž, trenutna ishrana i trening. Onda ćemo znati šta činiti i šta menjati. :)
Sačuvana
Mmilan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2013, 10:35:31 pre podne »

Cao svima, novi sam clan vaseg pansport forum. vidim da je tema neaktivna vise od 120 dana, ali nadam se da cete mi odgovoriti,
kupio sam u vasoj radnji u NS 2 kutije dymatize iso100, hranim se koliko toliko dobro, 3 osnovna obroka + 2 uzine( to su obicno bademi, kikiriki,orasi)
imam 26 godina, 84 kg, u roku od 4 meseca (4x nedeljno) koliko aktivno vezbam (i popio 2 kutije 2,25 dymatize iso 100) nisam bas puno napredovao, dobio sam samo 1,2% MISICNE MASE. DA li bih trebao da menjam protein i ako treba sta mi onda preporucujete? ZA CENU NE PITAM,novac mi nije problem. cilj mi je da nabacim malo vise misicne mase za bolju definiciju..
 Unapred hvala.. ;)
Sačuvana
GrowUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2012, 05:46:50 posle podne »

Ok, hvala vam mnogo svima , dosta ste mi pomogli  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2012, 02:01:16 posle podne »

Imam 17 godina i sa teretanom sam poceo pre oko pola godine. Nisam zadovoljan sa napretkom , pa sam mislio da pocnem da pijem proteine.
Interesuje me da li sam jos mlad za to? Nisam do sad nista od hemije uzimao.
Interesuje me i koje proteine je najbolje da uzimam?
Treniram 3 puta nedeljno

Ćaos,
što se tiče proteina nije nikakva hemija već je u pitanju čist kvalitetan whey (surutkin) protein koji nema nikakvih neželjenih dejstava tako da slobodno može da ga pije svako od nas.
Svi proizvodi iz palete Pansporta su ispitani i poseduju sertifikate eminentnih ustanova tako da možeš biti siguran šta piješ kada uzimaš kod nas.

Što se tiče toga da li si mlad da uzimaš proteine - po godinama nisi, niti će se stvar promeniti kada napuniš 18 ili 20, samo je pitanje da li ti je protein potreban.
Pod tim mislim na tvoju ishranu i trening - moj savet je uvek da se prvo dobro nauče osnove oko ishrane, kvalitetnog treninga, i kada se tek to sredi da se krene sa suplementima.... jer iz iskustva znam kakva su očekivanja... uzmem suplement i očekujem rezultate brze od njega... to tako ne ide... potrebno je strpljenje, istrajnost...

tako da ja ti savetujem da maksimalno radiš na ishrani i treningu... i šta god da te zanima pitaj nas ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2012, 08:01:08 pre podne »

Imam 17 godina i sa teretanom sam poceo pre oko pola godine. Nisam zadovoljan sa napretkom , pa sam mislio da pocnem da pijem proteine.
Interesuje me da li sam jos mlad za to? Nisam do sad nista od hemije uzimao.
Interesuje me i koje proteine je najbolje da uzimam?
Treniram 3 puta nedeljno

Ukoliko nisi zadovoljan napretkom dosada, nećeš biti ni sa uzimanjem proteina...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2012, 07:22:09 pre podne »

Pa ako je mrsav hvali mase,odakle znam ja ima li momak 100 kg i na dijetu je
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2012, 11:56:26 posle podne »

Normalno da mozes,ja sam tek napunio 16 godina pa pijem i Protein i Kreatin (vec nekih 2-3 mjeseca),kao sto ti kaze Robert nemoj da ocekujes nista puno od toga,od jedne kante Proteina neces nista napraviti,potreban je kontinuitet ...nisam ni ja puno napredovao ali ishrana nije bila dobra tako da se mora ishrana srediti na prvom mjestu,najbitnije povecati unos proteina iz mesa,jaja kao i UH,krompir,riza.A ako si mrsaviji i hvali ti mase,cokolade se ne moras odreci,cak naprotiv ona ce dati kalorija,kao i npr Pizza i slicne stvari s vremena na vrijeme mogu biti korisne (ovo su meni pricali neki strucnjaci :)  )
Sta znaci 'hvali ti mase'? :D :D :D
hahahaahahaa
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2012, 11:42:40 posle podne »

Normalno da mozes,ja sam tek napunio 16 godina pa pijem i Protein i Kreatin (vec nekih 2-3 mjeseca),kao sto ti kaze Robert nemoj da ocekujes nista puno od toga,od jedne kante Proteina neces nista napraviti,potreban je kontinuitet ...nisam ni ja puno napredovao ali ishrana nije bila dobra tako da se mora ishrana srediti na prvom mjestu,najbitnije povecati unos proteina iz mesa,jaja kao i UH,krompir,riza.A ako si mrsaviji i hvali ti mase,cokolade se ne moras odreci,cak naprotiv ona ce dati kalorija,kao i npr Pizza i slicne stvari s vremena na vrijeme mogu biti korisne (ovo su meni pricali neki strucnjaci :)  )
Sta znaci 'hvali ti mase'? :D :D :D
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2012, 11:00:32 posle podne »

Normalno da mozes,ja sam tek napunio 16 godina pa pijem i Protein i Kreatin (vec nekih 2-3 mjeseca),kao sto ti kaze Robert nemoj da ocekujes nista puno od toga,od jedne kante Proteina neces nista napraviti,potreban je kontinuitet ...nisam ni ja puno napredovao ali ishrana nije bila dobra tako da se mora ishrana srediti na prvom mjestu,najbitnije povecati unos proteina iz mesa,jaja kao i UH,krompir,riza.A ako si mrsaviji i hvali ti mase,cokolade se ne moras odreci,cak naprotiv ona ce dati kalorija,kao i npr Pizza i slicne stvari s vremena na vrijeme mogu biti korisne (ovo su meni pricali neki strucnjaci :)  )
« Poslednja izmena: Septembar 09, 2012, 11:05:20 posle podne od strane mister » Sačuvana
GrowUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2012, 10:16:17 posle podne »

Hvala :)
Sto se tice ishrane , verovatno si u pravu , nisam menjao nista , i dalje jedem uglavnom sve sto se sprema  :)
Najvazniji odgovor mi je bio taj da li mogu proteini da mi skode , i hvala Bogu , dobio sam odgovor koji sam prizeljkivao.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2012, 07:41:16 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao! :)

Ako nisi zadovoljan napretkom, znači da nešto ne štima(ishrana ili trening), a to suplementi teško da će nadomestiti. Verovatno očekuješ previše od njih, a oni su tu samo da pripomognu već sreĂ°enoj ishrani, pa se zato i nazivaju DODACIMA ishrani(a ne hemija. "Hemija" je žargon za AAS, tj. steroide).

Sve u svemu, nema nikakvog problema da uzmeš neki whey. Nije stvar da li će ti štetiti ili ne(a neće jer je to običan protein surutke), već da li ćeš pored loše ishrane imati nekog efekta od njega.
Sačuvana
GrowUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2012, 07:34:57 posle podne »

Imam 17 godina i sa teretanom sam poceo pre oko pola godine. Nisam zadovoljan sa napretkom , pa sam mislio da pocnem da pijem proteine.
Interesuje me da li sam jos mlad za to? Nisam do sad nista od hemije uzimao.
Interesuje me i koje proteine je najbolje da uzimam?
Treniram 3 puta nedeljno
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.