TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 11:29:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ripped Fuel Extreme Nastavak . ANIMAL CUTS  (Pročitano 19454 puta)
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #12 poslato: Septembar 13, 2012, 08:56:11 posle podne »

Pa vise ponavljanja zbog definicije ...
Sačuvana
No pain, no gain !
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Septembar 13, 2012, 08:45:02 posle podne »

Pa zašto tako velik broj ponavljanja?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #10 poslato: Septembar 13, 2012, 02:11:23 posle podne »

Prvi dan :
--Grudi biceps :
4 vezbe za grudi : 4 serije po 15 ponavljanja
Kosi benc(45-60) , ravni benc (55-70 kg)  , gladijator (40, 45 , 50, 55)  i sa tegovima jedna vezba,
Sad ne znam ja tacno kako se zovu te vezbe , al' za biceps sa tegovima najceste , i takodje sednem naslonim se i dizem sipku sa kilazom do 25-30kg ne vise;
drugi dan:
--Ledja , triceps :
Za ledja normalno prvo kad dodjem zagrejem se tako sto radim zgibove 4 serije koliko mogu da uradim maximum svoj;
1. vezba Lat mašina široki hvat (vučenje na grudi) 4 serije 15 ponavljanja
2. vezba Lat mašina široki hvat (iza glave ) 4 serije 15 ponavljanja
3. vezba Veslanje ( uski i siroki hvat ) po 4 serije po 15 ponavljanja
4. vezba jednorucno veslanje 4 serije 15 ponavljanja
5. vezba Hiper ekstenzija;
triceps :
1. vezba Triceps ekstenzija bucicom iznad glave;
2. vezba Uski bench press;
3. vezba Triceps ekstenzija kablom;
-- 3. dan Ramena noge:
1. vezba Potisak ispred na Smit mašini; (tezina koju dizem 20 kg + sipka) ;
2. vezba Potisak iza glave na Smit mašini; (tezina koju dizem 20 kg + sipka) ;
3. vezba Prednje letenje;
4. vezba letenje ;

Noge:
1. vezba Nozna ekstenzija ;
2. vezba  Leg Curl (Lezeci nozni pregibi) ;
3. vezba Nozni potisak (Leg Press) ;
4. vezba ( pokusacu da radim cucanj ali toga me nesto strah ) radio sam do sad 3 vezbe za noge .
Moram da napomenem da sam isao aktivno do 10 maja ( nekih godinu dana) pa sam batalio , sve do 10 septembra , kada sam uzeo sagorevac i uveo novi rezim ishrane , trudim se da smrsam , da dobijem definiciju , trcim kao sto sam rekao posle svakog treninga , znaci radim kardio , visok sam 183 cm , tezak 88 kg to je zadnji put kada sam se merio , Sve radim po 4 serije 15 ponavljanja ( ako ne mogu da izvucem 15 ponavljanja onda 12 obavezno) , pozdrav
Sačuvana
No pain, no gain !
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2012, 12:39:14 posle podne »

Pa interesuje me kakva su inace iskustva sa ovim sagorevacem , plus  za dorucak i uzinu da jedem , to mi stvarno predstavlja najveci problem , ovo ostalo je ok , i pitam se da li je dobar princim treniranja pozz

Sagorevač je ko i svaki drugi, ima dosta kofeina i to će te dići malo pre treninga da možeš jače da treniraš.

Jedi jaja, jedi sir, jedi meso...ako te baš toliko interesuje ovaj sport i ishrana bildera, onda se hraniš ko bilder, a ako se samo rekreiraš, jedi šta hoćeš ili šta voliš, samo u normalnim količinama.

Ne vidim nikakav princip treniranja, samo si nabrijao nazive mišićnih grupa po danima, a to je korisno koliko i spisak za pijacu...

ne kaže ni koliko jako radiš, ni koliko dugo radiš ni broj serija, ponavljanja, kilaže...tvoj staž u treningu...?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2012, 12:31:16 posle podne »

Pozdrav prijatelji , nov sam na forumu pre svega ( kad kazem nov , mislim sad sam se registrovao , inace sam stali citalac raznih saveta ovde )
Interesuje me pre svega vasa iskustva sa ovim ?
-kupio sam ga zato sto je bio na akciji ;
-korigovao sam ishranu , mada najvise imam problema sa doruckom i uzinom ( mnogo sam probirljiv , ne jedem povrce ( osim krompira) , i one ovsene zitarice to mi ne odgovara);
- treniram 3 dana za redom pa 1 pauza ; prvi dan : grudi biceps,
                                                        drugi dan: ledja triceps,
                                                        treci dan : ramena noge;
-Posle svakog treninga istrcim 20-30 minuta , ne vise od toga , raznim tempom 20tak minuta  11 km/h ( ali srednja  brzina mi je oko 9,7- 9,8 km/h);
Hvala unapred , tu sam da slusam savete , zato i postavljam pitanja , samo  'udrite ' kritike ako nesto ne valja :)

- za doručak možeš jesti jaja (kajganu sa više belanaca ili kuvana jaja) sa crnim hlebom
- što se tiče povrća nateraj se da ga jedeš, druge nema, vlakna su jako dobra i zdrava, stvaraju sitost, prepuno vitamina.. vremenom ćeš zavoleti
- što se tiče užine sendvič od integralnog hleba sa parčetom belog mesa ili tunjevinom, proteinski šejk, šačica badema, neka voćka...
- ripped fuel dve kapsule pola sata pre treninga, kroz par dana dodatne dve kapsule pre doručka ako želiš
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #7 poslato: Septembar 13, 2012, 08:40:03 pre podne »

Pa kako da ga pijem ? malo mi dodje neka mucnina , moguce zbog toga sto uzimam 4 tablete u toku dana ?
Sačuvana
No pain, no gain !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2012, 08:32:49 pre podne »

Mislim da je mnogo jer ja sam te doze pio na kraju a ne na pocetku.Mada sve zavisi ko kako reaguje.
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2012, 08:27:54 pre podne »

Za sad bih rekao da je dobar,  ubija apetit , daje energiju , ali jedini mi je problem posto ne pijem kafu i te gluposti koje imaju kofein , malo me uhvati neka malaksalost , prvih pola sata , ali kad krenem da vezbam , prodje sve i zaboravim na to . Ja inace ovaj preparat pijem 2 tablete ujutru cim se probudim na prazan stomak , i 2 pola sata pre vezbanja .
Za najbolja dejstva sta kazete?
Sačuvana
No pain, no gain !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2012, 08:22:27 pre podne »

Sagorevac je odlican ukoliko se pridrzavas dijete inace kao i svi ostali iz te kategorije ne vredi nista.Ja sam ga koristio u pripremama za takmicenje ove godine i na meni se dobro pokazao.Ali sredi ishranu.A sto se treninga tice moze a i ne mora biti dobar,da bi to znao moras na sebi probati i eksperimentisati.
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2012, 08:05:29 pre podne »

Pa interesuje me kakva su inace iskustva sa ovim sagorevacem , plus  za dorucak i uzinu da jedem , to mi stvarno predstavlja najveci problem , ovo ostalo je ok , i pitam se da li je dobar princim treniranja pozz
Sačuvana
No pain, no gain !
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2012, 07:58:16 pre podne »

Šta je ovde tačno pitanje?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2012, 01:20:10 pre podne »

Pozdrav prijatelji , nov sam na forumu pre svega ( kad kazem nov , mislim sad sam se registrovao , inace sam stali citalac raznih saveta ovde )
Interesuje me pre svega vasa iskustva sa ovim ?
-kupio sam ga zato sto je bio na akciji ;
-korigovao sam ishranu , mada najvise imam problema sa doruckom i uzinom ( mnogo sam probirljiv , ne jedem povrce ( osim krompira) , i one ovsene zitarice to mi ne odgovara);
- treniram 3 dana za redom pa 1 pauza ; prvi dan : grudi biceps,
                                                        drugi dan: ledja triceps,
                                                        treci dan : ramena noge;
-Posle svakog treninga istrcim 20-30 minuta , ne vise od toga , raznim tempom 20tak minuta  11 km/h ( ali srednja  brzina mi je oko 9,7- 9,8 km/h);
Hvala unapred , tu sam da slusam savete , zato i postavljam pitanja , samo  'udrite ' kritike ako nesto ne valja :)
Sačuvana
No pain, no gain !
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 18 upita.