TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395163 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:51:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Odgovori na pitanja o sagorevačima masti  (Pročitano 6754 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Septembar 26, 2012, 01:36:48 posle podne »

Svejedno koji je trening u pitanju, piješ ga uvek pre treninga, ali pri aerobnom treningu se najviše troše masnoće kao izvor energije
Znam znam, zato sam i pitala. Hvala na odgovorima :)
[/quote]

iz mog iskustva, l karnitin najbolje rezultate daje uz dijetu sa smanjenim unosom ugljenih hidrata (proteinska dijeta) i uz dosta aerobnog treninga....  (ali naravno i trening sa opterećenjem pod obavezno)

javi kako ide ;)
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #31 poslato: Septembar 25, 2012, 05:47:21 posle podne »

Svejedno koji je trening u pitanju, piješ ga uvek pre treninga, ali pri aerobnom treningu se najviše troše masnoće kao izvor energije
[/quote]
Znam znam, zato sam i pitala. Hvala na odgovorima :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Septembar 25, 2012, 09:07:06 pre podne »

To sam razumela, nego sam te pitala da li od vrste treninga zavisi kad ga pijem? Pročitaj poruku još jednom

Svejedno koji je trening u pitanju, piješ ga uvek pre treninga, ali pri aerobnom treningu se najviše troše masnoće kao izvor energije
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Septembar 25, 2012, 08:52:21 pre podne »

Pij ga i pred kardio i pred trening sa opterecenjem...
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #28 poslato: Septembar 25, 2012, 08:14:15 pre podne »

To sam razumela, nego sam te pitala da li od vrste treninga zavisi kad ga pijem? Pročitaj poruku još jednom
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Septembar 25, 2012, 07:58:36 pre podne »

Hvala na savetima  :) Nije mi baš najjasniji ovaj deo rečenice: odnosno biotech popiješ direktno, ne moraš da ga razreĂ°uješ.... pa te molim da mi pojasniš šta si tačno mislila. E sad, zanima me pošto svaki dan treniram, koliko zavisi uzimanje l-karnitina od vrste treninga, konkretno, aerobni, sa tegovima, pliometrijski itd. ? Da li samo kad radim aerobni trening da uzimam sagorevač? I koliko škodi ako ne popijem whey odmah posle treninga nego pola sata do sat kasnije? Trudim se da popijem odmah, ali dešavalo mi se da preskočim, pa popijem k'o što sam navela

mislila sam na to da ga ne moraš rastvarati sa vodom.

U vezi whey-a,  Roberte, ne mogu ni ja da ga popijem odmah.... ne ide i ne ide... 

tako da ako je i to sa tobom slučaj,  taman pola sata dok se istuširaš, smiriš organizam , izaĂ°eš na vazduh..... onda popij... ali bolje svakako što pre :)
Nisi mi odgovorila u vezi l-karnitina :)

nisam te razumela?

biotech l - carnitine chrome ?  za njega rekoh da ne moras da ga rastvaras sa vodom vec sipas i popijes
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #26 poslato: Septembar 25, 2012, 07:46:43 pre podne »

Hvala na savetima  :) Nije mi baš najjasniji ovaj deo rečenice: odnosno biotech popiješ direktno, ne moraš da ga razreĂ°uješ.... pa te molim da mi pojasniš šta si tačno mislila. E sad, zanima me pošto svaki dan treniram, koliko zavisi uzimanje l-karnitina od vrste treninga, konkretno, aerobni, sa tegovima, pliometrijski itd. ? Da li samo kad radim aerobni trening da uzimam sagorevač? I koliko škodi ako ne popijem whey odmah posle treninga nego pola sata do sat kasnije? Trudim se da popijem odmah, ali dešavalo mi se da preskočim, pa popijem k'o što sam navela

mislila sam na to da ga ne moraš rastvarati sa vodom.

U vezi whey-a,  Roberte, ne mogu ni ja da ga popijem odmah.... ne ide i ne ide... 

tako da ako je i to sa tobom slučaj,  taman pola sata dok se istuširaš, smiriš organizam , izaĂ°eš na vazduh..... onda popij... ali bolje svakako što pre :)
Nisi mi odgovorila u vezi l-karnitina :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Septembar 25, 2012, 07:22:02 pre podne »

Hvala na savetima  :) Nije mi baš najjasniji ovaj deo rečenice: odnosno biotech popiješ direktno, ne moraš da ga razreĂ°uješ.... pa te molim da mi pojasniš šta si tačno mislila. E sad, zanima me pošto svaki dan treniram, koliko zavisi uzimanje l-karnitina od vrste treninga, konkretno, aerobni, sa tegovima, pliometrijski itd. ? Da li samo kad radim aerobni trening da uzimam sagorevač? I koliko škodi ako ne popijem whey odmah posle treninga nego pola sata do sat kasnije? Trudim se da popijem odmah, ali dešavalo mi se da preskočim, pa popijem k'o što sam navela

mislila sam na to da ga ne moraš rastvarati sa vodom.

U vezi whey-a,  Roberte, ne mogu ni ja da ga popijem odmah.... ne ide i ne ide... 

tako da ako je i to sa tobom slučaj,  taman pola sata dok se istuširaš, smiriš organizam , izaĂ°eš na vazduh..... onda popij... ali bolje svakako što pre :)
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #24 poslato: Septembar 25, 2012, 07:19:16 pre podne »

Nisam se toliko iznenadila dobrim ukusom, više sam se iznenadila koliko je slatko  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Septembar 25, 2012, 01:23:57 pre podne »

Eto, jednim udarcem - dve muve. :) Mnogi se zapravo iznenade dobrim ukusima pojedinih suplemenata. DoĂ°e im kao odlična zamena za slatko. :D
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #22 poslato: Septembar 24, 2012, 11:02:33 posle podne »

Ok, primljeno k' znanju, piće se odmah posle  :)
P.S. Zaaštoo mi niko nije rekao koliko je to ukusno i slatko??  ;D pa ja više slatkiše u životu neću jesti  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Septembar 24, 2012, 10:56:03 posle podne »

Možeš ga i ne moraš rastvarati sa vodom. Neko ispije direktno kašiku u usta, a neko razmuti kašiku karnitina u čaši vode i tako popije.

Ako ne možeš whey popiti odmah nakon treninga, onda ti tada i ne treba(pitanje je zašto ne možeš popiti tada?). Svakako se jede čvrst obrok 30-60 min nakon treninga.
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #20 poslato: Septembar 24, 2012, 10:50:47 posle podne »

Hvala na savetima  :) Nije mi baš najjasniji ovaj deo rečenice: odnosno biotech popiješ direktno, ne moraš da ga razreĂ°uješ.... pa te molim da mi pojasniš šta si tačno mislila. E sad, zanima me pošto svaki dan treniram, koliko zavisi uzimanje l-karnitina od vrste treninga, konkretno, aerobni, sa tegovima, pliometrijski itd. ? Da li samo kad radim aerobni trening da uzimam sagorevač? I koliko škodi ako ne popijem whey odmah posle treninga nego pola sata do sat kasnije? Trudim se da popijem odmah, ali dešavalo mi se da preskočim, pa popijem k'o što sam navela
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Septembar 24, 2012, 11:34:37 pre podne »

E pa ovako, uzela sam ono što mi je rečeno  :) dakle omega 3 twinlab, daily formulu, iso whey zero biotech, a sagorevač L karnitin tečni biotech-ov...nekako sam se skrpila  :) sada me zanima kako šta pijem ako biste bili ljubazni da me posavetujete, čitala sam dosta i raspitala se u prodavnici, ali bolje pitati sigurno još jednom  :) Hvala unapred  :)

drago mi je što si nas poslušala :)

u većini se slažem sa Robertom,  što se tiče omega 3 masti njih slobodno uzimaj svaki dan, gram dva je neka prosečna doza, toliko i ja uzimam...   povremeno menjaj, pa uzmi Omega 3 6 9 (kombinacija ribljeg, lanenog i još jednog biljnog ulja) i jedi koštunajvo voće, maslinovo ulje preko salate itd...  da osiguraš dovoljan unos zdravih masti.. koje su važne i za dijetu :)

whey i l carnitin popiješ odmah nakon što ih "napraviš", odnosno biotech popiješ direktno, ne moraš da ga razreĂ°uješ....

l carnitin 20ak minuta pre treninga, 15 ml ili jedna supena kašika i radi aerobni trening , ako radiš tegove onda posle...

whey odmah posle treninga popiješ sa vodom, razmutis za minut i to je to...

vitamine i minerale - jedna tableta uz dorucak svaki dan

slobodno se javi ako ima nedoumica bilo kakvih ;)
Sačuvana
IamWhatIam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


I am wg+hat I am

« Odgovor #18 poslato: Septembar 21, 2012, 09:06:00 posle podne »

Hvala! :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.