TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:58:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 3390 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Septembar 15, 2012, 08:46:30 posle podne »

Zanimljivo je da sam ja kad sam prvi put pila monohidrat imala stomacnih problema a evo sad sam ga uzela po drugi put i sve je ok...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Septembar 15, 2012, 10:55:34 pre podne »

Za one koji imaju stomačnih problema sa monohidratom uvek predlažem kreatin etil ester ili Kre alkalyn (najsigurnije po tom pitanju)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Septembar 15, 2012, 10:50:05 pre podne »

Zato je bolje dati malo vise novca za kvalitetan kreatin.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Septembar 14, 2012, 10:13:13 posle podne »

Da, svaki radi isto. Ja ih biram samo po tome da mi ne prave stomačne probleme, a to je moguće samo ako se potpuno rastvaraju u vodi, pa mi je zato akcenat na mikronizovane.
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #13 poslato: Septembar 14, 2012, 09:24:15 posle podne »

Svaki radi isto,bar moje iskustvo sa kreatinima sad jedino ako ces za ime firme da das vise para sto od tebe zavisi..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Septembar 14, 2012, 05:33:03 posle podne »

Koji kreatin na kraju da uzmem, koji bi mi dao najbolje rezultate za povecanje misicne mase i snage?!

klasičan kreatin monohidrat, npr Dymatize, Scitec...  imaš i povoljnije tipa Biotech.... nećeš pogrešiti
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Septembar 14, 2012, 04:29:02 posle podne »

Koji kreatin na kraju da uzmem, koji bi mi dao najbolje rezultate za povecanje misicne mase i snage?!

Mozes probati kreatin monohidrat od firme Dymatize.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #10 poslato: Septembar 14, 2012, 04:13:39 posle podne »

Koji kreatin na kraju da uzmem, koji bi mi dao najbolje rezultate za povecanje misicne mase i snage?!
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2012, 12:47:51 posle podne »

E ovako ostalo mi je jos malo gejnera nitromax i ne znam da uzmem posle njega nemam nista puno para ali skupio bi oko 3000,4000 dinara e sad da uzmem kreatin? Inace idem na misicnu masu i jel mozete da mi objasnite sve oko kreatine vode u njemu i to nije mi bas najasnije...  Posto nemam para za whey il neki slican protein

Za taj novac možeš uzeti veliko pakovanje kreatina od 1 kg koje će ti dugo trajati.
Robert ti je već lepo objasnio oko uzimanja.

Ukratko, što se tiče vode tj. zadržavanja vode neka te to ne brine, iovako radiš na masi. U principu, zadržavanje vode najviše zavisi od količine ugljenih hidrata koju unosiš u toku dana. Hidrati + so navlače vodu...

znam da je druga tema, ali ja bih za 3, 4 hiljade ipak uzela jedan mali whey protein, batali gejnere i kreatin, i priušti sebi jedan whey protein, imaš ih dosta na akciji sada i to jako dobrih

pozz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2012, 12:03:43 posle podne »

Znam šta se priča, zato se i šalim. :)

Pa, vidi, kao što ti rekoh, jedino što možeš da ispišaš je tečnost, tj. višak vode. Ne možeš nikako da ispišaš mišiće. Valjda se vodiš nekom logikom.

A, ako prestaneš da treniraš, svakako ne možeš sačuvati mišiće i počećeš da opadaš. To je isto jako logično. Stekao si ih treningom, izgubićeš ih ako trening prestane. Što je duža pauza veći je i gubitak.

Moj omiljeni monohidrat je Labrada CreaLean, ali nećeš pogrešiti ni sa bilo kojim drugim mikronizovanim kreatinom.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #7 poslato: Septembar 13, 2012, 11:51:33 pre podne »

Kad budeš prestao da piješ? Ništa. Eventualno možda malo izgubiš na snazi ali ne mora da znači. Ako je bilo tog viška potkožne vode, isto će nestati. Dakle, ništa strašno. Sigurno nećeš gubiti na mišićnoj masi, a to je najbitnije. Naravno, sve pod uslovom da nastaviš sa dobrom ishranom i treninzima.

Šta, očekivao si odgovor - "izduvaćeš se", "sve će ti opasti mišići"...? :)

Da Robi to sam ocekivao posto u mom okurzenju vole da pljuju po suplementima i uzasno me nervira, na kraju pocnem da verujem u budalastine..


Koji kreatin da uzmem? Koji je po tebi najbolji za povecanje misicne mase i dobijanja snage... Inace jel istina ako prestanes da pijes i da treniras neko vreme da to sve ispisas i osusis se fazon hahahha jbg kad moram i to da pitam trpaju mi glavu glupostima
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2012, 10:45:36 pre podne »

Kad budeš prestao da piješ? Ništa. Eventualno možda malo izgubiš na snazi ali ne mora da znači. Ako je bilo tog viška potkožne vode, isto će nestati. Dakle, ništa strašno. Sigurno nećeš gubiti na mišićnoj masi, a to je najbitnije. Naravno, sve pod uslovom da nastaviš sa dobrom ishranom i treninzima.

Šta, očekivao si odgovor - "izduvaćeš se", "sve će ti opasti mišići"...? :)
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2012, 10:03:30 pre podne »

Pa cilj mi je da imam izdefnisianu misicinu masu jednog dana tipa greg plitt kakav izgled tako nesto ne znam dal gresim oko kreatina, al sta bude kad prestanem da pijem?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2012, 09:51:47 pre podne »

Zato sam mu rekao da nema puno svrhe da brine o vodi jer već koristi gejner. :) Čudi me malo što razmišlja o vodi, koje se vrlo lako može rešiti, a ne o eventualnom problemu sa bf koji mu gejner može stvoriti, pošto kaže da želi samo mišićnu masu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2012, 08:40:33 pre podne »

A hoces li navuci potkoznu vodu ili ne,zavisi od unosa hidrata.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.