TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:44:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi za proteinski zamenski obrok  (Pročitano 4758 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 19, 2012, 07:19:24 pre podne »

Prvo da kazem, hvala! Mozda taj rezultat zvuci preterano ali sa minimumom kalorija i maksimumom plivanja je, eto, moguce...
Pregledao sam sve spomenute proizvode i mogu reci da je asortiman odlican, svakom proizvodu sam citao sadrzaj i uporedjivao, i mogu onako, laicki, da zakljucim da ima jako raznovrsna ponuda proteina kod vas, pa me zanima koja bi bas za mene bila prava, i po sastavu i novcano.. :)
Potpuno se slazem za vitamine i omega 3... Nabavicu to bilo kod vas bilo u apoteci. Jos moram da dobro razmotrim sta je najbolje uzeti i da se bacim na posao. :)
I ja smatram da su navike u ishrani DEFINITIVNO najbitnije, i zadovoljan sam sto ih menjam i smatram da nakon ovog perioda i ovih preparata, koje smatram sredstvom do cilja, nastavim da se pravilno i zdravo hranim.
Hvala. Pozdrav! :)

što se tiče proteina, ne možeš puno pogrešiti...  npr Scitec 100% whey protein professional je odličan po ukusu, sastavu...

ali pošto više tražiš zamenu za obrok, možda bi bilo dobro da uzmeš Elite Gourmet Dymatize - iskreno nisam probala pa ne znam da ti kažem kakav je ukus, ali sastav je pogodniji za zamenu obroka, ujedno je protein na akciji

akcijske proizvode - meĂ°u kojima su najviše trenutno proteini, možeš videti ovde
http://www.pansport.rs/View-all-products-in-shop.html?discounted=Y

a za ishranu se slažem u potpunosti... :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2012, 09:22:29 posle podne »

Ukoliko nastavis da se pridrzavas kvalitetne i redovne ishrane,redovnog treninga imaces i dalje napredak.Suplementacija ce ti pomoci i olaksati da unapredis kako svoje zdravlje tako i izgled,ali sve zavisi od tvojih navika.Vec si dobio savete sta mozes koristiti od suplementacije,ja ti mogu reci da je whey,bcaa,glutamin ,multivitamini ,omega 3  nesto sto ce ti pomoci da dodjes do nekog cilja.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2012, 07:38:54 posle podne »

Citat
I ja smatram da su navike u ishrani DEFINITIVNO najbitnije, i zadovoljan sam sto ih menjam i smatram da nakon ovog perioda i ovih preparata, koje smatram sredstvom do cilja, nastavim da se pravilno i zdravo hranim.
Hvala. Pozdrav! :)

Nemoj zaboraviti da je ishrana najvaznija kada budes dosao do cilja! :-) Raznovrsna ishrana je osnov svega, bez obzira na to sta ces od preparata uzeti, a mislim da si se i sam u to uverio.
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2012, 08:09:52 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2012, 07:32:18 posle podne »

Ako se dvoumis izmedju apoteke i nas savetujem ti nas to jest PANSPORT! A zasto?  Iz razloga sto su suplementi kod nas namenjeni sportistima koji treniraju i doze su zaista dobre a kvalitet odlican jer je prilagodjen nama.Po apotekama ces naletati na sve i svasta a to je pretezno namenjeno ljudima koji se ne bave bas sportom.
Sačuvana
misa506
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2012, 06:18:04 posle podne »

Prvo da kazem, hvala! Mozda taj rezultat zvuci preterano ali sa minimumom kalorija i maksimumom plivanja je, eto, moguce...
Pregledao sam sve spomenute proizvode i mogu reci da je asortiman odlican, svakom proizvodu sam citao sadrzaj i uporedjivao, i mogu onako, laicki, da zakljucim da ima jako raznovrsna ponuda proteina kod vas, pa me zanima koja bi bas za mene bila prava, i po sastavu i novcano.. :)
Potpuno se slazem za vitamine i omega 3... Nabavicu to bilo kod vas bilo u apoteci. Jos moram da dobro razmotrim sta je najbolje uzeti i da se bacim na posao. :)
I ja smatram da su navike u ishrani DEFINITIVNO najbitnije, i zadovoljan sam sto ih menjam i smatram da nakon ovog perioda i ovih preparata, koje smatram sredstvom do cilja, nastavim da se pravilno i zdravo hranim.
Hvala. Pozdrav! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 18, 2012, 09:16:55 pre podne »

Pozdrav forumasi,
 Imam pitanje za vas i bih bio zahvalan ako biste mogli da mi pomognete. Radi se o sledecem. Pre mesec dana su me "vrbovali" da pocnem da koristim Herbalife na preporuku puno ljudi iz okruzenja. I istina, napravio sam rezultate sa kojima sam zadovoljan. Za skoro mesec i po dana sam skinuo oko 10kg, smanjio obime, procente masti i sta jos ne, sudeci po onim njihovim fensi vagama. E sad u medjuvremenu sam istrazivao malo o svemu tome i video da Herbalife uopste nije "bogom dan, smrtnicima" preparat kako ga reklamiraju. I da ima PUNO delotvornijih mogucnosti za DALEKO manji novac.
Sad moje pitanje je, kako da uzmem ovu ideju proteinske zamene obroka i da je unapredim i pri tom da naravno ustedim jer necu davati njima basnoslovne cife novca? Zamena obroka mi se svidja jer je puno lakse smutiti sejk nego kuvati hranu dok si u zurbi svaki dan.
Na forumu sam search-ovao Herbalife i procitao sve postove gde se pominje i puno stvari procitao.
Ono sto mene zanima je da li je moguce napraviti kod kuce mesavinu suplemenata koja ce:
1. koliko toliko drzati sitost
2. sadrzati proteine (saznao sam da su surutkini puno bolji od sojinih koji se tamo koriste)
3. imati potrebne vitamine, minerale i ostale dodatke ishrani
4. imati malu kalorijsku vrednost da bi pomoglu redukciji dnevnog unosa kalorija

A sad da biste shvatili celu pricu da objasnim situaciju nekim podacima o sebi..
Imam 24 godine. 180cm. Sa 110kg sam smanjio na sadasnjih 98kg. Imam poprilicno redovne aktivnosti a to su plivanje/vaterpolo. Trudim se, i cenim da sam se do sad, resio puno nezdravih navika, recimo, slatkise sam izbacio, gazirano, sokove, alkohol, utenirao se ovim programom da imam 5 obroka dnevno, nikad nisam nesto ni jeo junk food, jedem povrce, ribe i tako to...
To mu negde dodje to. Hvala unapred i izvinite sto sam se ovako raspisao..  Pozdrav!
Misa

Ćao!

Najpre da ti čestitam na uspehu.... to je odličan rezultat za mesec dana!  A najviše mi je drago ako si uspeo trajno da promeniš navike u ishrani, jer to ne najvažnije.

Što se tiče herbalife-a, kvalitet jeste, i ne mogu da kažem lošu reč za njih, jedino što, po mom mišljenju, jeste preskupo. Za taj novac u našem asortimanu takoĂ°e možeš da naĂ°eš kvalitetne proizvode - poznatih svetskih proizvoĂ°ača.
Vodimo računa o svim proizvodima koji su u prodaji, prolaze sve analize, tako da možeš biti siguran šta kupuješ.

Ja bih ti preporučila da sačuvaš kutije koje imaš i da posle sam uporediš sastav, da ne misliš da i mi nešto uvaljujemo :) to je najsigurnije, da se sam uveriš...

a što se tiče tvog pitanja - kod nas u Pansportu ima zamena za obrok, npr  trenutno imamo Universalov Unisyne - kesicu, koju čak možeš podeliti na pola, jer jedna kesica ima 42 g proteina.  Sadrži vitamine , minerale, ugljene hidrate ( ne previše), najkvalitetnije proteine.

Kao zamenu za obrok, možeš koristiti i protein, bilo koji čist whey (surutkin protein).  Npr Scitec 100% whey professional (oduševićeš se ukusima), Scitec 100% whey, Dymatize elite whey - čak imamo velika pakovanja sada na akciji pa možeš da biraš. Dobar izbor za tebe bi bio i Dymatize Elite gourmet, koji sadrži više izvora proteina, sporije se apsorbuje, pogodniji je kao zamena za obrok i duže će te držati sitim.

Ako protein koristiš kao zamenu za obrok možeš dodati i nešto koštunjavog voća, npr bademe, lešnike - tj. dodatak zdravh masti.

Vitamine i minerale slobodno možeš da uzimaš odvojeno, ne mora da bude zajedno u tom šejku. Npr Daily one caps firme Twinlab ili Universal daily formula.  Svaki dan uz doručak.

Još nešto što nikako ne bih izostavila su C vitamin, zatim Omega 3 riblje ulje (npr Natrolove su dobre).

Eto to bi bio ukratko moj predlog....

slobodno nam se javi ako imaš bilo kakvih nedoumica...

pozdrav :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2012, 09:05:58 pre podne »

Postoje u Pansportovom asotrimanu zamene za obrok koje su vise za posebne situacije ali po meni ne da se koriste svakodnevno...Nijedan suplement ne moze zameniti cvrst obrok..nije mi jasno po kom principu funkcionisu ti iz Herbalife-a...
Sačuvana
misa506
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2012, 08:48:33 pre podne »

Pozdrav forumasi,
 Imam pitanje za vas i bih bio zahvalan ako biste mogli da mi pomognete. Radi se o sledecem. Pre mesec dana su me "vrbovali" da pocnem da koristim Herbalife na preporuku puno ljudi iz okruzenja. I istina, napravio sam rezultate sa kojima sam zadovoljan. Za skoro mesec i po dana sam skinuo oko 10kg, smanjio obime, procente masti i sta jos ne, sudeci po onim njihovim fensi vagama. E sad u medjuvremenu sam istrazivao malo o svemu tome i video da Herbalife uopste nije "bogom dan, smrtnicima" preparat kako ga reklamiraju. I da ima PUNO delotvornijih mogucnosti za DALEKO manji novac.
Sad moje pitanje je, kako da uzmem ovu ideju proteinske zamene obroka i da je unapredim i pri tom da naravno ustedim jer necu davati njima basnoslovne cife novca? Zamena obroka mi se svidja jer je puno lakse smutiti sejk nego kuvati hranu dok si u zurbi svaki dan.
Na forumu sam search-ovao Herbalife i procitao sve postove gde se pominje i puno stvari procitao.
Ono sto mene zanima je da li je moguce napraviti kod kuce mesavinu suplemenata koja ce:
1. koliko toliko drzati sitost
2. sadrzati proteine (saznao sam da su surutkini puno bolji od sojinih koji se tamo koriste)
3. imati potrebne vitamine, minerale i ostale dodatke ishrani
4. imati malu kalorijsku vrednost da bi pomoglu redukciji dnevnog unosa kalorija

A sad da biste shvatili celu pricu da objasnim situaciju nekim podacima o sebi..
Imam 24 godine. 180cm. Sa 110kg sam smanjio na sadasnjih 98kg. Imam poprilicno redovne aktivnosti a to su plivanje/vaterpolo. Trudim se, i cenim da sam se do sad, resio puno nezdravih navika, recimo, slatkise sam izbacio, gazirano, sokove, alkohol, utenirao se ovim programom da imam 5 obroka dnevno, nikad nisam nesto ni jeo junk food, jedem povrce, ribe i tako to...
To mu negde dodje to. Hvala unapred i izvinite sto sam se ovako raspisao..  Pozdrav!
Misa
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.