TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:46:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja o sagorevacima  (Pročitano 9025 puta)
Kristina Kiki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #43 poslato: Mart 27, 2013, 10:48:11 posle podne »

Da, svakako. Slazem se i trudim se da se zdravo hranim. Hvala puno.  :)  ;)

Sutra/Prekosutra valjda stize, pa krecem polako sa koriscenjem.  ;D A onda cu posle nekog vremena poceti i sa javljanjem rezultata.  :D
Sačuvana
MilosCentar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #42 poslato: Mart 27, 2013, 09:57:33 posle podne »

Kao sto ti je MightyMO napisala, da je suplementacija samo suplementacija, dakle nije carobni napitak koji ce te promeniti, najbitnija je ISHRANA, a pre ishrane VOLJA i ISKRENA ZELJA! :)
Sačuvana
Krv, suze i znoj..

MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #41 poslato: Mart 27, 2013, 08:26:23 pre podne »

Hello! Ja sam Kristina,nova sam na 4umu i zanima me da li neko ima iskustva sa Reeped fuel sagorevacem? Zelim da smrsam, i msm da ce mi sagorevac pomoci u tome.Regulisana ishrana,naravno.Da li ima neko iskustva,sta mozete o njemu da mi kazete i kad je najbolje da ga pijem? :-)

Odnos cena kvalitet kod ovog sagorevača je skroz ok :)  Ok je, mada sam ja pre za L karntiin u početku. Ukoliko ti treba taj dodatni "kick" ili stimulans pre treninga onda može ripped fuel.

Piješ 2 x 2 kapsule, 2 pre doručka i 2 pre treninga.   Prvih nekoliko dana samo jedna ili dve kapsule, da vidiš kako telo reaguje - ako si tolerantna na kofein neće ti smetati.  Maksimalna doza 4, sasvim dovoljno. I naravno te 4 kapsule raporediti, da bude razmak od više sati i da ne bude kasno uveče tj pre spavanja.

U svakom slučaju, moraš imati u vidu da je ishrana osnova uspeha i da od nje najviše zavisi ishod :)

Ako imaš još pitanja slobodno, tu smo.
Sačuvana
Kristina Kiki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #40 poslato: Mart 26, 2013, 09:44:15 pre podne »

a
Hello! Ja sam Kristina,nova sam na 4umu i zanima me da li neko ima iskustva sa Ripped fuel sagorevacem? Zelim da smrsam, i msm da ce mi sagorevac pomoci u tome.Regulisana ishrana,naravno.Da li ima neko iskustva,sta mozete o njemu da mi kazete i kad je najbolje da ga pijem? :-)

Dobrodosla Kristina,

jesi li do sada koristila neki sagorevac? Sagorevaci se uzimaju pre treninga, i eventualno ujutru, pre dorucka. Ukoliko nisi do sada koristila nista od sagorevaca, kreni sa minimalnim dozama dok ti se organizam navikne, samo pre treninga, pa ces povecati kasnije.

Hvala svima na dobrodoslici! :-)
Ne,nisam do sada nista koristila. A ima li neko neki savet,neko iskustvo sa Ripped  fuel-om?
« Poslednja izmena: Mart 26, 2013, 02:38:41 posle podne od strane Kristina Kiki » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #39 poslato: Mart 26, 2013, 12:51:27 pre podne »

Hello! Ja sam Kristina,nova sam na 4umu i zanima me da li neko ima iskustva sa Reeped fuel sagorevacem? Zelim da smrsam, i msm da ce mi sagorevac pomoci u tome.Regulisana ishrana,naravno.Da li ima neko iskustva,sta mozete o njemu da mi kazete i kad je najbolje da ga pijem? :-)

Dobrodosla Kristina,

jesi li do sada koristila neki sagorevac? Sagorevaci se uzimaju pre treninga, i eventualno ujutru, pre dorucka. Ukoliko nisi do sada koristila nista od sagorevaca, kreni sa minimalnim dozama dok ti se organizam navikne, samo pre treninga, pa ces povecati kasnije.
Sačuvana
MilosCentar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #38 poslato: Mart 25, 2013, 07:27:56 posle podne »

Hello Kristina, dobro dosla na 4um... :#
Sačuvana
Krv, suze i znoj..

Kristina Kiki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #37 poslato: Mart 25, 2013, 06:09:05 posle podne »

Hello! Ja sam Kristina,nova sam na 4umu i zanima me da li neko ima iskustva sa Reeped fuel sagorevacem? Zelim da smrsam, i msm da ce mi sagorevac pomoci u tome.Regulisana ishrana,naravno.Da li ima neko iskustva,sta mozete o njemu da mi kazete i kad je najbolje da ga pijem? :-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #36 poslato: Mart 25, 2013, 09:24:03 pre podne »

i meni je drago da ste nas poslušali i zadovoljstvo je obostrano :)

vitamini, minerali i riblje ulje - to je zasita nešto što je potrebno svakom čoveku. Najpre zbog loših navika u ishrani, stresa, hrane koja je osiromašena vitaminima, mineralima i dr.... riblje ulje ima jako puno dobrobiti,a verujem da svi mi jako malo konzumiramo ribu.

vaga - jedan od najgorih neprijatelja... zna jako da zbuni. Moj je savet da se mere obimi na svake 4 nedelje, i da se fotografišete u istom intervalu... vaga može a i ne mora da prikazuje neku promenu.

što se tiče L karnitina - po meni odličan,ali uz dosta aerobnog rada - kardia i korigovanu ishranu sa smanjenim unosom ugljenih hidrata.

Ako ima još pitanja, nedoumica.. tu smo!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #35 poslato: Mart 23, 2013, 12:11:46 pre podne »

Bas volim da cujem da je neko tako zadovoljan. :-) Ne mora vaga da pokaze promenu ( i ne treba se na nju oslanjati ), bitno je da se promena vidi i oseti, na kraju krajeva.

Protein moze biti odlicna zamena za obrok, moze uz njega da ide neko kostunjavo voce ( ili nesto drugo od voca ), laneno seme, nemasni sir..pa da se tako sem proteina unesu i ostale hranljive materije, da bude jos bolje!

Sačuvana
JovanaJoe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #34 poslato: Mart 22, 2013, 02:22:04 posle podne »

Pozdrav svima još jednom (i HVALA na ovim komentarima  ;D!!!!) :)

Po vašoj preporuci, uzeli smo:

1) Natrol my favorite multiple energizer,
2) Elite Whey Protein,
3) Natrol Omega 3 fish oil

I za sada smo PREZADOVOLJNI.

Nije došlo (još uvek) do nekog velikog pomaka što se tiče vage  ;), ali je promena i više nego očigledna.
Ono najvažnije od svega (za nas barem) je da zbog proteina imamo dovoljno energije za trening sledećeg dana, t.j. mišići nam se oporave i više ne izbegavamo i ne tražimo izgovore da ne treniramo. (Meni je čak bezveze kada moramo da pravimo pauzu, a u ovom programu mora da se odmara jedan dan u nedelji :P)
Vitamine i riblje ulje uzimamo ujutro uz doručak, a za doručak smo nabavili dobar blender i miksamo ovsene pahuljice sa bananom i/ili jabukama, šljivama... pola kašike meda, badem i sojino mleko.
Meni protein često služi i kao zamena za obrok jer nemam uveče pauzu i po 6 sati, a ukus je sjajan - bogat ukus čokolade, mmmm  ;D

Od sutra ubacujemo i sagorevač masti (Liquid L-Carnitine, Dymatize Nutrition) u kombinaciju, kao što rekoste - bolje to za početnike, pa ćemo da vidimo...

Baš smo svesni da ovo nije samo faza "daj da smšamo preko leta"  :D, nego način života, i zato ću ja da stpljivo da čekam da odu tih 8-9 kilograma  8)
Sačuvana
.:a healthy body for a healthy mind:.
MilosCentar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #33 poslato: Mart 16, 2013, 05:34:35 posle podne »

Gde li sam ja zalutaoooo... Ja uopste nisam video kad je tema izbacena, mislio sam da je tema nova, uopste nisam video vase komentare, da li je bag, ili ko zna sta... Izvinite na ponavljanju... :D
Sačuvana
Krv, suze i znoj..

MilosCentar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #32 poslato: Mart 16, 2013, 05:32:16 posle podne »

Ja nisam strucno lice, ali iz mog licnog iskustva, slede ovakvi odgovori:

1. Sto se tice treninga uopste, ja bih, da sam na tvom mestu, isao 3 puta nedeljno u teretanu i sto se tice kardio vezbi, radio bi kardio vezbe gde je najmanje opterecenje na skocnim zglobovima, zato sto trpe stres od viska kilograma, i svaki udarac nogom je stetan, dakle dok ne smrsas radio bi nordijsko skijanje, biciklu, malo i brzi hod, a trcanje bi ostavio kad smrsas (trcanje je trcanje, i trcanje moze samo vijaca da prevazidje sto se tice kardio treninga)... Zatim u teretani bi radio sve grupe misica, zensko si, ni u cemu ne trebas preterivati, jer pre svega ti nije cilj nabildovati se, nego smrsati i ojacati telo. I u tvom slucaju, teretanu bi isao 5 puta nedeljno. Posle mozes kombinovati 3 puta teretanu, 3 puta aerobik, ili sta god.
2. Sagorevaci: kako sam procesljao po forumima MeltDown je jak sagorevac i jak preparat, koriste ga i napredniji vezbaci. Sto se mene tice, mislim da ga ti svojim pocetnim treninzima ne bi iskoristila bas na najbolji nacin. Moja preporuka ti je da uzmes neki "l-carnitine" , da pijes zeleni caj, dijetu si vec uvela, necu nista o tome da pricam, i mislim da neces imati problema da smrsas, e onda kad budes smrsala nekih 8-9 kilograma, i kad telo postane jace, onda mozes koristiti MeltDown i da pojacas intezitet treninga. Treninge ti je najbolje da radis ujutru, jer tada imas najmanje glikogena u krvi, odnosno secera koji se mora istopiti pre topljenja masti, npr. ujutru ti treba 20 minuta trcanja da istopis glikogen, a uvece 30, pa ti vise vremena ostaje da topis masti, ako nisi u mogucnosti da tako nesto izvedes, onda treniraj 10 minuta duze :D I jos jedna napomena, oni pojasevi za mrsavljenje, pantalone, celofani i ostale gluposti zanemari, to su price za malu decu, i sluze samo da se dobro prodaju ;)

Ovo su moja vidjenja, ovde imas dosta doktora i profesionalaca, koji ce me mozda ispraviti i bolje te savetovati :) Pozdrav, i puno srece u daljem treniranju! :)

P.S. U svemu covek mora biti strpljiv, jer nista se ne menja preko noci! :)
Sačuvana
Krv, suze i znoj..

MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Mart 11, 2013, 12:21:48 posle podne »

I, da - da li bi trebalo da uzimamo i neki multivitamin uz taj wheat protein?
(jer vidim da Shake Loss ima dodatnih vitamina, a ovde (koliko smo mi uspeli da shvatimo :P) baš i nema.

da, pozeljno je, pogotovo ako treniras (nadam se da mi ne zameras "ti")  i ako ishrana nije dovoljno kvalitetna.  Na prvom mestu je voce, povrce,zitarice,orasasti plodovi.. ali tesko je uneti toliku kolicinu hrane.

Kao dopunu ishrani, preporucila bih Natrol my favorite multiple energizer / vitaminsko mineralni kompleks 23 vitamina i minerala sa dodatkom biljnih ekstrakata (zen sen, zeleni caj, ginko biloba)  ima 60 tableta, pije se samo jedna dnevno , npr uz dorucak i cena je 1290 din.

Takodje za svakodnevno uzimanje preporucujem i omega 3 riblje ulje, za zdravlje srca, krvnih sudova, za kozu,kosu , nokte, mentalne funkcije (dobrobiti je toliko da ih je tesko i nabrojati sve)  ponovo preporuka za Natrol Omega 3 fish oil, 90 gel kapsula cena je 1080 din.   1-2 dnevno uz obrok.
Sačuvana
JovanaJoe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #30 poslato: Mart 11, 2013, 12:15:34 posle podne »

I, da - da li bi trebalo da uzimamo i neki multivitamin uz taj wheat protein?
(jer vidim da Shake Loss ima dodatnih vitamina, a ovde (koliko smo mi uspeli da shvatimo :P) baš i nema.
Sačuvana
.:a healthy body for a healthy mind:.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Mart 11, 2013, 12:13:26 posle podne »

Jej, takvo nešto smo baš i razmišljali da uzmemo.  :)

MeĂ°utim, moj dečko je planirao da nam uzme Elite Whey Protein, pa me interesuje da li može to da se koristi umesto Scitec 100% whey protein professional, isto tako - uz sirove bademe?
Koji biste Vi preporučili?

Hvala još jednom  :)

naravno, Dymatize je jedan od TOP brendova.  Scitec mi je samo malo ukusniji :)  ali nema greske...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.