TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:44:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening sa sopstvenom tezinom  (Pročitano 3047 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2012, 07:14:31 posle podne »

Ovaj lik je prejak sto se toga tice, propadanja sa skoro 100kg :O

http://www.youtube.com/watch?v=5OHcon7ZguM
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2012, 07:12:30 posle podne »

Mogao bi da pogledas "BAR BROTHERS" imas dosta interesantnih vezbi,ma imas svacega..:))
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2012, 06:22:24 posle podne »

Sad pregledah trening sa vrecama, nz kako bi stanari i keva reagovali na to :D

Tako sam u sustini tome i pristupio, i osecam se skoro identicno kao i nakon treninga sa tegovima, iscrpljen, slomljen i srecan :D planiram to da radim naredno vreme dok se ne namasterujem lol
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 21, 2012, 11:33:33 posle podne »

Evo ti pogledaj ovo,isplati se procitati ako mislis da treniras sa sopstevenom tezinom i imaces valjda vise motivacije jer je "program" progresivan,pa ti sklopi nesto sebi.

http://www.mediafire.com/?6ic0qdc939zyd0k

bravo.

@m
Najbitinije što iz CC-a treba da pokupiš je da bodyweight treningu možeš i treba da pristupiš kao treningu sa tegovima. Porgresivnim povećanjem opterećenja. Opterećenje kod bw povećavaš ne dodavanjem tegova, nego menjanjem raspodele težine.

U CC-u imaš solidno (ne perfektno, ali jako dobro) odraĂ°ene korake u okviru svake klase vežbi. Po dve radne serije uz adekvatno zagrevanje po vežbi, po dve ili tri klase vežbi po radnom danu sa pauzama kako osećaš da treba i nema da fali. Modify as you go dok ne utanačiš detalje.
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2012, 10:46:02 posle podne »

Hvala na pomoci, koristilo je. Iztubao sam barstarzz i cini se dosta tesko bar za pocetak, takva koordinacija tela mi moze biti problem... ali svakako, imam u planu da dodajem pojedine vezbe... Convict conditioning mi se prilicno svideo i sada sam prilicno slomljen posle prvog treninga, tako da planiram to da radim neko vreme... e sada, jel postoji negde na srpskom opsirnije o tom programu ? poceo sam da citam knjigu ali ide malo sporije zbog engleskog... ? Trening sa vrecama cu pogledati prvom prilikom, nisam jos uvek stigao...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 18, 2012, 04:56:22 posle podne »

Trening s vrecama mi se cini dobar, mozes oponasati dosta vjezbi sa sipkom, veoma je jeftino i barem imas neku tezinu koju mozes stalno da povecavas tako da mozes stalno napredovati.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2012, 04:42:42 posle podne »

Evo ti pogledaj ovo,isplati se procitati ako mislis da treniras sa sopstevenom tezinom i imaces valjda vise motivacije jer je "program" progresivan,pa ti sklopi nesto sebi.

http://www.mediafire.com/?6ic0qdc939zyd0k
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2012, 12:29:12 pre podne »

Pozdrav svima :)

Pojavio se finansiski problem koji ce verovatno biti na duzi rok, pa kako nemam uslova za teretanu i kupovanje opreme za treniranje kod kuce, planiram nekih narednih meseci da se bavim treninzima sa sopstvenom tezinom... Kako nikada nisam ozbiljnije zasao u ovu tematiku, potrebno mi je par saveta. Na treninzima sam planirao da radim sledece:
1.   Sklekovi (3-4 serije, razlicite varijacije na treninzima tokom nedelje)
2.   Zgibovi (ispred glave, 3 serije)
3.   Propadanja (3-4 serije)
4.   Sklopke
5.   Cucnjevi (4 serije)
Da li je potrebno ubaciti jos neke vezbe i koliko cesto da treniram na ovaj nacin ? I ukoliko postoji neki vec gotov plan treniranja sa sopstvenom tezinom, uputite me :)


Sto ne pogledas barstarzz program, mnogo vezbi ces naci , jeste da su vecina teske ali lagano pogledas i ucis se.. Ima stvarno kompleksnih vezbi,kad vec ne mozes raditi sa opterecenjem, gledaj sto zahtevnije i teze vezbe..da se sto vise misica uigra dok treniras.. idi na youtube i baci se na barstarzz programe dosta ce ti pomoci.srecno
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2012, 12:37:15 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2012, 11:43:55 posle podne »

Pozdrav svima :)

Pojavio se finansiski problem koji ce verovatno biti na duzi rok, pa kako nemam uslova za teretanu i kupovanje opreme za treniranje kod kuce, planiram nekih narednih meseci da se bavim treninzima sa sopstvenom tezinom... Kako nikada nisam ozbiljnije zasao u ovu tematiku, potrebno mi je par saveta. Na treninzima sam planirao da radim sledece:
1.   Sklekovi (3-4 serije, razlicite varijacije na treninzima tokom nedelje)
2.   Zgibovi (ispred glave, 3 serije)
3.   Propadanja (3-4 serije)
4.   Sklopke
5.   Cucnjevi (4 serije)
Da li je potrebno ubaciti jos neke vezbe i koliko cesto da treniram na ovaj nacin ? I ukoliko postoji neki vec gotov plan treniranja sa sopstvenom tezinom, uputite me :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.