TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395147 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:24:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: > Help, please. :)  (Pročitano 2777 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 08, 2012, 02:46:05 posle podne »

Pozdrav Jovana i dobrodošla na forum! :)

što se tiče ishrane, ona je najbitnija... ako možeš bilo bi dobro da poneseš obrok od kuće, znam da je u početku teško da se navikneš i ljudi te čudno gledaju ali dugoročno se jako isplati.

Od zamena za obrok predlažem :

Labrada lean body for her (pri isteku su zaliha)
i
Universal Unisyne - možeš podeliti po pola, jer je dosta velika doza.

TakoĂ°e, jedna od čestih opcija koja je ujedno i povoljnija je da uzmeš čist protein - npr Scitec 100% whey protein professional, koji je sa mlekom kao najfiniji milk šejk... dodaš malo badema, lešnika...i obrok je spreman.

Preporučujem ukuse jagoda bela čokolada ili čoko lešnik. :)  moji omiljeni ....

Za sagorevače, kako tačno treniraš?

L karnitin je ok za početak ako imaš i aerobni trening, npr L karnitin hrom od Biotech-a.  Ako želiš neki jači sagorevač, Universal Unidyne je jedan od najtraženijih sagorevača meĂ°u devojkama.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 07, 2012, 09:16:22 posle podne »

Nije... Ali nikad ne znam koliko cu se zadrzati... A lutam previse gde god, zbog toga pitam za te zamene. :/ :(


Mozes ponekad uzeti zamenu za obrok, imamo ih u ponudi, ili proteinske cokoladice, ali ponovo naglasavam da ti to ne bude definitivno resenje.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 07, 2012, 09:13:57 posle podne »

Cao, hvala na dobroslici. :)
Pa za pocetak sam izbacila junk food, hleb, gazirano, slatkise, svinjsko meso...
 vise povrca, sirovog, kuvanog, kako sta, piletine, tuna, dosta vode..

Pitam za te zamene jer studiram prava i dusu ostavljam da li na predavanjima, da li negde po gradu,  nisam nesto cesto kod kuce, tako da su mi potrebne te zamene za obrok, jer su mi opcije najcesce ili pekara ili nesto slicno tome. :/


I da... Da pitam jos da li je tacno da ne valja piti vodu neposredno odmah posle obroka,  da to dopsrinosi gojenju? :/

Ne, bas naprotiv, treba piti vodu.
Sto se tice ishrane, najbolje bi bilo da poneses neki obrok od kuce, kao sto rece Mira, tesko je naci adekvatnu zamenu za tvrdi obrok narocito u takvim uslovima, za uzinu lesnik, badem, indijski orah.., voce...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:36:37 posle podne »

Ponesi u nekoj posudici pripremljeno belo meso i neku salatu, uvek mozes kupiti i neko kostunjavo voce...ako kupis whey mozes i od njega napraviti neki dezert koji bi takodje mogla poneti...
Sačuvana
Jovana Grkinja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:18:50 posle podne »

Nije... Ali nikad ne znam koliko cu se zadrzati... A lutam previse gde god, zbog toga pitam za te zamene. :/ :(
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 07, 2012, 08:16:03 posle podne »

Nije tacno vodu treba uvek piti u sto vecim kolicinama..da li bi ti bio problem da od kuce poneses neki obrok na predavanja ..to bi ti bila najbolja opcija..
Sačuvana
Jovana Grkinja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:45:28 posle podne »

I da... Da pitam jos da li je tacno da ne valja piti vodu neposredno odmah posle obroka,  da to dopsrinosi gojenju? :/
Sačuvana
Jovana Grkinja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:41:05 posle podne »

Cao, hvala na dobroslici. :)
Pa za pocetak sam izbacila junk food, hleb, gazirano, slatkise, svinjsko meso...
 vise povrca, sirovog, kuvanog, kako sta, piletine, tuna, dosta vode..

Pitam za te zamene jer studiram prava i dusu ostavljam da li na predavanjima, da li negde po gradu,  nisam nesto cesto kod kuce, tako da su mi potrebne te zamene za obrok, jer su mi opcije najcesce ili pekara ili nesto slicno tome. :/
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:30:19 posle podne »

Pozdrav,

napisi nam nesto o svojoj ishrani, da vidimo da li tu nesto moze da se uradi pa onda da ukljucis sagorevace.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2012, 06:52:43 posle podne »

Napisi kakva ti je sada ishrana? Mozes uzeti whey protein ali ne kao zamenu za obrok vec da ga pijes posle treninga i eventualno ujutru pre dorucka. Mozes uzeti neki sagorevac ali i ne moras, bitno je da ti je ishrana sredjena...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2012, 06:35:45 posle podne »

Dobrodosla na forum mlada damo :) Napisi kao sto ti decko pre mene rekao nesto vise o sebi, tipa kako izgledas, cime se hranis, sta zelis od sebe,i koliko si spremna uloziti u dobar izgled,pa ce ti onda ljudi dati info,kad ne znaju nista o tebi,ne mogu ti nista ni preporuciti.. Sagorevac je samo jedna mala karika u lancu uspeha..Nije cudotvorni napitak :)
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2012, 06:29:45 posle podne »

> Ćao, ja sam Jovana, imam 22 god.
Krenula sam na treninge kick boxa, izbacila prve i glavne gluposti iz ishrane, itd.
Zanimaju me neke još stvari, pa sam htela da vas zamolim za pomoć...
- kao zamena za obrok, a da mogu da uzimam i dva puta dnevno, šta bi bilo najbolje da uzmem?
- koji sagorevač masti bi bilo najbolje da uzmem?

Glavni i osnovni cilj mi je da skinem kilažu.

Unapred zahvalna. :)
Dobro dosla na forum :)
E sad,svako odavde ce te prvo pitati da napises svoj jelovnik,kako se hranis,jer bez dobre ishrane nece ti mnogo pomoci taj sagorevac.Sto se tice sagorevaca uzmi za pocetak neki slabiji,tipa L-karnitin.Sto se tice zamene za obrok,ne vidim zasto bi izbacivala cak dva obroka cvrste hrane,ne zaboravi,hrana je osnova,ovo su samo dodaci ;)
Sačuvana
Jovana Grkinja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:46:33 posle podne »

> Ćao, ja sam Jovana, imam 22 god.
Krenula sam na treninge kick boxa, izbacila prve i glavne gluposti iz ishrane, itd.
Zanimaju me neke još stvari, pa sam htela da vas zamolim za pomoć...
- kao zamena za obrok, a da mogu da uzimam i dva puta dnevno, šta bi bilo najbolje da uzmem?
- koji sagorevač masti bi bilo najbolje da uzmem?

Glavni i osnovni cilj mi je da skinem kilažu.

Unapred zahvalna. :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.