TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:53:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GOJAZNOST LICA POMOC!  (Pročitano 2917 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2012, 12:12:01 pre podne »

Ugojio sam se,taman :) ne nesto abnormalno ali bas kako hocu,a sto se tice slane hrane,bas izbegavam da hranu solim, da stavljam vegetu,npr jaja kad kuvam nikad ne solim,tako i sve ostalo jer sam navikao,jer ne volim jako zacinjenu hranu :)

ma nije samo do soli, sve ovo što si naveo je hrana jako niskog kvaliteta.... ćevapi, majonez, mesne preraĂ°evine.... sasvim je logično što si se malo ugojio.... ja bih ti savetovala da ipak izbegavaš tu vrstu hrane, zbog svog zdravlja... jer to su većim delom konzervansi, zasićene masnoće, so...  nema kvalitetnih kalorija...

ali pošto je tema više vezana za ishranu nego za med. savete, rekla sam svoje mišljenje i neću dalje u ovoj temi da ne kvairm...
ishrana ti je katastrofa, nije čudo da dobiješ salo na licu sa takvom hranom... Otoci se javljaju ujutru na licu, a celog dana podbulost lica se javlja kod gojaznosti....
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2012, 10:59:14 pre podne »

Ugojio sam se,taman :) ne nesto abnormalno ali bas kako hocu,a sto se tice slane hrane,bas izbegavam da hranu solim, da stavljam vegetu,npr jaja kad kuvam nikad ne solim,tako i sve ostalo jer sam navikao,jer ne volim jako zacinjenu hranu :)

Ok, dobro je to, samo ova hrana ( kako kaze Monika niskog kvaliteta ) je vec zacinjena i sadrzi dosta soli, aditiva, konzervansa...Ajde pokuaj da sada kada si "taman" :-)  izbacujes malo po malo ovu hranu i zamenis je zdravijim namirnicama da vidimo da li mozes da odrzavas stanje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Novembar 05, 2012, 06:58:37 posle podne »

Ugojio sam se,taman :) ne nesto abnormalno ali bas kako hocu,a sto se tice slane hrane,bas izbegavam da hranu solim, da stavljam vegetu,npr jaja kad kuvam nikad ne solim,tako i sve ostalo jer sam navikao,jer ne volim jako zacinjenu hranu :)

ma nije samo do soli, sve ovo što si naveo je hrana jako niskog kvaliteta.... ćevapi, majonez, mesne preraĂ°evine.... sasvim je logično što si se malo ugojio.... ja bih ti savetovala da ipak izbegavaš tu vrstu hrane, zbog svog zdravlja... jer to su većim delom konzervansi, zasićene masnoće, so...  nema kvalitetnih kalorija...

ali pošto je tema više vezana za ishranu nego za med. savete, rekla sam svoje mišljenje i neću dalje u ovoj temi da ne kvairm...
Sačuvana
MARKO.VASILJEVIC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #7 poslato: Novembar 05, 2012, 05:10:20 posle podne »

Ugojio sam se,taman :) ne nesto abnormalno ali bas kako hocu,a sto se tice slane hrane,bas izbegavam da hranu solim, da stavljam vegetu,npr jaja kad kuvam nikad ne solim,tako i sve ostalo jer sam navikao,jer ne volim jako zacinjenu hranu :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Novembar 05, 2012, 03:39:39 posle podne »

Iskreno ovo pitanje ujutru i uvece stvarno ne razumem..kad se ugojim u licu tako mi  je non stop dok ne pocnem da smanjujem hranu a vise da vezbam,npr kad radim definiciju. a sto se tice vas Gordana,pa ovako,u pocetku sam jeo mesto jaja krompir pirinac i sve po propisima sto bi rekli pro bodibilderi ali mi to nije pomoglo jer sam se sporo gojio a nenormalno mnogo jeo,pa sam uz to poceo i da jedem svu ostalu hranu,majonez kecap,pavlaku cajnu prsutu,cevape itd itd

Pa dobro, to jeste sve dosta slano, i treba da povedes racuna, ako nista drugo onda zbog svog zdravlja.
Onda znaci da se tako ugojis, nisu otoci u pitanju. Takva ti je genetika i ne moze se mnogo toga uraditi. :-(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Novembar 05, 2012, 03:26:39 posle podne »

da li si se ugojio, inače?

to je sasvim normalna pojava koju primećujem i na sebi... čim dobiješ koji kilogram to se odmah vidi i na licu, čim smršaš smanjiće ti se i obrazi ;)

Sačuvana
MARKO.VASILJEVIC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #4 poslato: Novembar 05, 2012, 01:26:26 posle podne »

Iskreno ovo pitanje ujutru i uvece stvarno ne razumem..kad se ugojim u licu tako mi  je non stop dok ne pocnem da smanjujem hranu a vise da vezbam,npr kad radim definiciju. a sto se tice vas Gordana,pa ovako,u pocetku sam jeo mesto jaja krompir pirinac i sve po propisima sto bi rekli pro bodibilderi ali mi to nije pomoglo jer sam se sporo gojio a nenormalno mnogo jeo,pa sam uz to poceo i da jedem svu ostalu hranu,majonez kecap,pavlaku cajnu prsutu,cevape itd itd
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Novembar 05, 2012, 12:45:56 posle podne »

Nisam znao gde ovo da stavom pa sam resio ovde ;D Dugo vec treniram i aktivan sam sportista,ali imam jedan problem, uvek kad radim masu,jedem  sve slano,osim mnogo masnih i jakih srpskih jela XD ,slatkise retko retko kad uzimam,i tokom tog perioda rezultati su ok ali mi se i LICE goji,e sad moje pitanje i pomoc je kako da uskladim rad na masi a da me ovo drugo ne pogadja ili ti da se ne desava i da li je to moguce ,ili je to potanje genetike,hvala unapred :) pozz

Pozdrav,

kako to mislis da jedes sve slano? I koliko je to slano? Mozda se desava da zadrzavas dosta vode zbog slane ishrane pa ti se cini da si se ugojio u licu.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2012, 12:42:07 posle podne »

Da li je to izraženije ujutru ili uveče?
Sačuvana
MARKO.VASILJEVIC
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2012, 12:28:33 posle podne »

Nisam znao gde ovo da stavom pa sam resio ovde ;D Dugo vec treniram i aktivan sam sportista,ali imam jedan problem, uvek kad radim masu,jedem  sve slano,osim mnogo masnih i jakih srpskih jela XD ,slatkise retko retko kad uzimam,i tokom tog perioda rezultati su ok ali mi se i LICE goji,e sad moje pitanje i pomoc je kako da uskladim rad na masi a da me ovo drugo ne pogadja ili ti da se ne desava i da li je to moguce ,ili je to potanje genetike,hvala unapred :) pozz
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2012, 12:39:10 posle podne od strane MARKO.VASILJEVIC » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.