TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:23:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje salceta  (Pročitano 8702 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #29 poslato: Novembar 27, 2012, 10:17:08 pre podne »

Znas sta bi ti bilo vrh,uzmes ovsene-razane-jecmene i onda stavis grozdje i cimet kako ti je i Monika rekla da ne ponavljam :D

Ili pak na sve ovo iznad dodas semenke bundeve laneno seme (mleveno bolje se absorbuje) i susam on ti je pun kalcijuma :)

Mozes grozdje da menjas sa brusnicom ako ti dosadi...
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #28 poslato: Novembar 16, 2012, 08:25:37 posle podne »

Ja sam poslusao Monikin savet i sa ovsenim pomesam malo suvog grozdja i cimeta...Ja sam odusevljen ukusom, i iako nisam vise na strogoj dijeti praktikujem da svaki dan doruckujem ovsene!  :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #27 poslato: Novembar 15, 2012, 03:12:59 posle podne »

Fun & Fit su stvarno super i imaju lep izbor, ali su i kaloricni tako da nemoj konstantno njih koristiti...
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #26 poslato: Novembar 14, 2012, 02:36:19 posle podne »

Hvala Vam puno na odgovorima!  :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Novembar 14, 2012, 08:36:52 pre podne »

E a koji vi musli preporucujete?Ja kada sam otisao da kupim musli,sve su neki fun and fit musli... Jel neki od njih da uzmem ili od drugog proizvodjaca? ???

fun and fit je predivan, možeš bilo koji (ja često uzimam tropik)  ali dodaj malo ovsenih....

ako si na strogoj dijeti onda samo ovsene, ječmene, ražene.... 

pogledaj i u zdravoj hrani.

Ako ti dosade čiste ovsene, u šolju sipaj  ovsene, kašiku cimeta, i malo suvog grožĂ°a, promeni ukus totalno
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2012, 04:06:30 posle podne »

Nemoj kupovati musli vec ciste ovsene, razane, psenicne pahuljice...
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #23 poslato: Novembar 13, 2012, 03:54:53 posle podne »

E a koji vi musli preporucujete?Ja kada sam otisao da kupim musli,sve su neki fun and fit musli... Jel neki od njih da uzmem ili od drugog proizvodjaca? ???
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Novembar 12, 2012, 10:48:26 pre podne »

Ovde se dovodi u pitanje o kakvij je ishrani rec,ukoliko je to dijeta sa ciljem da se definisemo dobro e onda nikakvi keksevi niti brasno nisu pozeljni.Cinjenica je da sto se covek strozije drzi pravila rezultati ce biti bolji.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Novembar 12, 2012, 10:26:12 pre podne »

ti takozvani integralni keksovi su velike varke... svako ko je na dijeti ozbiljno treba da obrati pažnju na njihov sastav...

kao prvo, da li je sve integralno brašno ili je mešavina belog i integralnog.. da li je ceo od žitaric a ili sa dodatkom žitarica... da li ima masti - uglavnom ima ako nema puno šećera,  ako nema masti onda ima šećera...

ovo su kalorije samo takve... a ukusno je...  naravno bolje je jesti ovo nego neki drugi keks, ali ko je na dijeti mora da pazi... jer lako je prejesti ih se, a kalorija milion
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Novembar 10, 2012, 05:35:14 posle podne »

Integralni keks ti ne treba uopste a posebno ne za dorucak...za dorucak moras imati neki kvalitetan obrok bogat proteinima i UH...
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #19 poslato: Novembar 10, 2012, 03:11:35 posle podne »

Hvala Vam puno na odgovorima!  ;)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2012, 10:57:40 posle podne »

100 gr pirinca ima 80 gr UH odprilike. Nije bitno koliko ces posle kuvanja imati grama zato sto je sve preko voda. Nista ne gubis na taj nacin.

Samo sto 100g sirovog pirinca kada se skuva bude skoro 200g (zajedno sa upijenom vodom)  + 200g mesa nije ni mala porcija! :)

Mozda sam lose razumela pitanje, mislila sam da ne gubis na kalorijskoj vrednosti, a na volumenu svakako dobijas. :-) Mislim da je cak nakon kuvanja tezina vise od 200 grama pa bude to jak obrok.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2012, 10:38:56 posle podne »

E hvala na odgovorima!Cesto praktikujem da jedem ribu koja nije iz konzerve,al ponekad sam prisiljen da je konzumiram!  Takodje,sad ne znam kako je vase misljenje o tome,ja cesto praktikujem da doruckujem integralni keks,posto sam cesto prva smena u skoli!Takodje do skoro sam bio na dijeti,koja je trajala 9 meseci,i omrsao sam 26 kg!  ;D

Svaka cast,

veliku si stvar postigao, sada je izazov odrzavati to. Kada mozes da biras uvek je bolja sveza riba, ali sve u skladu sa mogucnostima. Inace, integralni keks ti ne moze biti obrok ( narocito kad ides prepodne u skolu ), bolje je i da uzmes integralnu kiflu sa Balans  jogurtom, ili neki sendvic...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Novembar 09, 2012, 05:26:08 posle podne »

Svaka čast za uspeh,

što se tiče integralnog keksa ne znam koji je u pitanju konkretno, za mene integralni keks ne postoji osim "vodeničarskog blaga" koji je jedino integralni, ostalo je sve ili puno šećera ili puno masti....

za doručak bolje jedi integralni hleb sa kajganom, ili sendvič od integralnog hleba

ili još bolje žitarice ili neki musli bez dodatog šećera sa mlekom ili jogurtom.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #15 poslato: Novembar 09, 2012, 04:16:31 posle podne »

E hvala na odgovorima!Cesto praktikujem da jedem ribu koja nije iz konzerve,al ponekad sam prisiljen da je konzumiram!  Takodje,sad ne znam kako je vase misljenje o tome,ja cesto praktikujem da doruckujem integralni keks,posto sam cesto prva smena u skoli!Takodje do skoro sam bio na dijeti,koja je trajala 9 meseci,i omrsao sam 26 kg!  ;D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.