TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:04:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 418 419 [420] 421 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921155 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #38 poslato: Novembar 28, 2012, 11:35:31 posle podne »

Znaci po tebi je fora da trebam da jurim 170 kg na raw bench-u da bi pokazao baba stani ? Pa sto ne bih izasao da su to moje mogucnosti,ne kapiram ? Strah me od medalje ? Vi ga tako iz zajebancije dizete,ne radite samo to za svoje ukucane,haha,smesno.. vec bi vi davno izuzimali sta treba da je to tako
da ti odgovorim jos jednom i vise necu...da sa svojih 102 kile mogu da prebacim 200 verovatno bi se mozda i pojavio na nekom takmicenju ,kako mi za to fali 40 kg nemam zelju da se brukam i da mi se ljudi smeju , to ti je otprilke kao da ja sad tebi kazem vidi se da treniras i da imas pristojnu formu zasto se ne prijavis na neko bb takmicenju , zasto se ti bavis bb , da impresioniras devojcice na bazenu ili je to zato sto volis da treniras ....imas ljudi na ovom forumu koji se bave bb i u off-u dizu preko 200 kg  na bechu a nikad ih nisi video na pl takmicenju zato sto ih to ne interesuje ..kapiras ima ljudi koji to rade za sebe i zato sto to vole...mene jednostavno ne interesuje da mi se vide plocice , biceps nisam radio ni jednom za zadnje dve godine  zato sto me to ne interesuje , sad kad bih napisao da mi je dl trenutno 220 ti bi rekao i  da je to nerealno a to je smesna tezina u sustini sta ljudi dizu(usao decko kod mene u teretanu uhvatio se za mrtvo i cepao do 220 sa njegovih 120 kila ,ja ga pitam koliko dugo trenira on kaze to mu prvi trening , ceo zivot valjao trupce po nekim hercegovackim vrletima ) . ako si primetio moj i tvoj trening se mnogo razlikuju ti za ledja ne radis dl a meni je to glavna a cesto i jedina vezba ti volis taj nacin treniranja ja moj i ne vidim u cemu je problem i zasto bih ja ili bilo ko drugi morao da se pravda ili da se dokazuje na takmicenju da bi tebe uverio u nesto

Ali brate rec nije uopste ovde o tebi nego o mladjanom decaku :) ne znam sto si se ti nasao prozvanim,ti si samo stao iza njega i branio ga:) Ja verujem da ti imas staz u teretani jer imas 33 god..ali moras da priznas da su klinci u danasnje vreme malo drugacije psihologije sto se tice pobedjivanja tezina i da se zna kako se to radi..Znaci za njegovu tezinu 85 kg telesnu uzimao bi zlata,jer imam ortaka koji redovno siba srebra bronze jos uvek je junior,a nije presao 150-155 kg raw-a..

I ajde da ne trolujemo vise temu , razjasnismo se, popijmo po jedno pivo pre sna i bice sutra sve ok :)
Izvinjavam se @terror ako sam ti nesto pogresno rekao nije mi bila namera
sto se staza tice zadnjih dve godine sam aktivan pre toga 6-7 godina nista tako da decko verovatno duze trenira  a sto se tice pobedjivanja tezina i nacina nakoji se to radi nemam problem sa tim da ima 3 soma e da se pokrijem ko covek za 3-4 meseca  sutra bi to odradio.......

i nema potrebe za izvinjavanjem rasprava za to i sluzi da suocimo misljenja

a nije bilo ruznih reci .....
 
a sto se tice piva ZIVELI!!!
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #37 poslato: Novembar 28, 2012, 11:20:40 posle podne »

Znaci po tebi je fora da trebam da jurim 170 kg na raw bench-u da bi pokazao baba stani ? Pa sto ne bih izasao da su to moje mogucnosti,ne kapiram ? Strah me od medalje ? Vi ga tako iz zajebancije dizete,ne radite samo to za svoje ukucane,haha,smesno.. vec bi vi davno izuzimali sta treba da je to tako
da ti odgovorim jos jednom i vise necu...da sa svojih 102 kile mogu da prebacim 200 verovatno bi se mozda i pojavio na nekom takmicenju ,kako mi za to fali 40 kg nemam zelju da se brukam i da mi se ljudi smeju , to ti je otprilke kao da ja sad tebi kazem vidi se da treniras i da imas pristojnu formu zasto se ne prijavis na neko bb takmicenju , zasto se ti bavis bb , da impresioniras devojcice na bazenu ili je to zato sto volis da treniras ....imas ljudi na ovom forumu koji se bave bb i u off-u dizu preko 200 kg  na bechu a nikad ih nisi video na pl takmicenju zato sto ih to ne interesuje ..kapiras ima ljudi koji to rade za sebe i zato sto to vole...mene jednostavno ne interesuje da mi se vide plocice , biceps nisam radio ni jednom za zadnje dve godine  zato sto me to ne interesuje , sad kad bih napisao da mi je dl trenutno 220 ti bi rekao i  da je to nerealno a to je smesna tezina u sustini sta ljudi dizu(usao decko kod mene u teretanu uhvatio se za mrtvo i cepao do 220 sa njegovih 120 kila ,ja ga pitam koliko dugo trenira on kaze to mu prvi trening , ceo zivot valjao trupce po nekim hercegovackim vrletima ) . ako si primetio moj i tvoj trening se mnogo razlikuju ti za ledja ne radis dl a meni je to glavna a cesto i jedina vezba ti volis taj nacin treniranja ja moj i ne vidim u cemu je problem i zasto bih ja ili bilo ko drugi morao da se pravda ili da se dokazuje na takmicenju da bi tebe uverio u nesto

Ali brate rec nije uopste ovde o tebi nego o mladjanom decaku :) ne znam sto si se ti nasao prozvanim,ti si samo stao iza njega i branio ga:) Ja verujem da ti imas staz u teretani jer imas 33 god..ali moras da priznas da su klinci u danasnje vreme malo drugacije psihologije sto se tice pobedjivanja tezina i da se zna kako se to radi..Znaci za njegovu tezinu 85 kg telesnu uzimao bi zlata,jer imam ortaka koji redovno siba srebra bronze jos uvek je junior,a nije presao 150-155 kg raw-a..

I ajde da ne trolujemo vise temu , razjasnismo se, popijmo po jedno pivo pre sna i bice sutra sve ok :)
Izvinjavam se @terror ako sam ti nesto pogresno rekao nije mi bila namera
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2012, 11:23:58 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #36 poslato: Novembar 28, 2012, 11:18:13 posle podne »

Znaci po tebi je fora da trebam da jurim 170 kg na raw bench-u da bi pokazao baba stani ? Pa sto ne bih izasao da su to moje mogucnosti,ne kapiram ? Strah me od medalje ? Vi ga tako iz zajebancije dizete,ne radite samo to za svoje ukucane,haha,smesno.. vec bi vi davno izuzimali sta treba da je to tako
da ti odgovorim jos jednom i vise necu...da sa svojih 102 kile mogu da prebacim 200 verovatno bi se mozda i pojavio na nekom takmicenju ,kako mi za to fali 40 kg nemam zelju da se brukam i da mi se ljudi smeju , to ti je otprilke kao da ja sad tebi kazem vidi se da treniras i da imas pristojnu formu zasto se ne prijavis na neko bb takmicenju , zasto se ti bavis bb , da impresioniras devojcice na bazenu ili je to zato sto volis da treniras ....imas ljudi na ovom forumu koji se bave bb i u off-u dizu preko 200 kg  na bechu a nikad ih nisi video na pl takmicenju zato sto ih to ne interesuje ..kapiras ima ljudi koji to rade za sebe i zato sto to vole...mene jednostavno ne interesuje da mi se vide plocice , biceps nisam radio ni jednom za zadnje dve godine  zato sto me to ne interesuje , sad kad bih napisao da mi je dl trenutno 220 ti bi rekao i  da je to nerealno a to je smesna tezina u sustini sta ljudi dizu(usao decko kod mene u teretanu uhvatio se za mrtvo i cepao do 220 sa njegovih 120 kila ,ja ga pitam koliko dugo trenira on kaze to mu prvi trening , ceo zivot valjao trupce po nekim hercegovackim vrletima ) . ako si primetio moj i tvoj trening se mnogo razlikuju ti za ledja ne radis dl a meni je to glavna a cesto i jedina vezba ti volis taj nacin treniranja ja moj i ne vidim u cemu je problem i zasto bih ja ili bilo ko drugi morao da se pravda ili da se dokazuje na takmicenju da bi tebe uverio u nesto
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #35 poslato: Novembar 28, 2012, 11:15:47 posle podne »

Ma opusteno tebra, nisam ni najmanje uzbudjen, jer sam navikao na prozivke :D  Ako administrator dozvoli, mogu i guzu da slikam da vidis da nema rupica od spriceva :D zezam se naravno, ae sorry za off -pisite kako trenirate a ja cu okaciti klip u utorak. poz

Edit: da imam 20god,i kao sto rekoh imam 85kg-a,ne 80.

HAha, nasmejao si me sad, dobro je,duhovit si decko,nisi neki namcor :D Nisam zlopamtilo mozda si pogresno skapirao,ali izjave tipa 170 kg Raw bencha to nije nista i ostalo, to me bas onako iznervira uvek, ne samo na forumu, jer znam na sta su klinci u danasnje vreme spremni da bi rekli dizem tolko i tolko na bench...Bench je izgleda svetinja :D
I ako sam pogresio u vezi tebe i zaista to mozes, dobijas izvinjenje najdublje i kapa dole

EDIT: Svi smo ovde da ucimo ,pa makar iz prozivki ;) Ne obaziri se na to,uvek ce ih biti kada postanes jos snazniji :P
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #34 poslato: Novembar 28, 2012, 11:11:04 posle podne »

Ma opusteno tebra, nisam ni najmanje uzbudjen, jer sam navikao na prozivke :D  Ako administrator dozvoli, mogu i guzu da slikam da vidis da nema rupica od spriceva :D zezam se naravno, ae sorry za off -pisite kako trenirate a ja cu okaciti klip u utorak. poz

Edit: da imam 20god,i kao sto rekoh imam 85kg-a,ne 80.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #33 poslato: Novembar 28, 2012, 11:04:58 posle podne »

pa ne znam da li se zaigrao brojkama  ali mi u srbiji smo skloni da odmah mislimo da neko vara ili laze....ja licno verujem decku mlad je momak i to su pristojne tezine....mada nije nista spektakularno... ;)

Eh,nemojmo sada tako da govorimo da 170 kg nije nista spektakularno,ljudi dotle putuju godinama osim ako se ne odluce samo za powerlifting treninge..ako je tako sto ne izadjete na takmicenje ? redovno bi uzimali srebra i bronze ,mozda i koje zlato zavisi gde.. ? Jos ako mi baja kaze da nema vise od 80 kg,a dize vise od duplo na RAW bench, onda cu poceti da verujem u bash celika :D
Pedjoni,posto vidim da mislis da sve znas,u utorak mi je dan za grudi, snimak ce se zvati ''samo za pedjonija-strucnjaka"!.


Ja ne mislim da sve znam, nema potrebe da se uzbudjujes, dokazes klipom da sa svojih 85 kg telesne tezine  , u ^natural ^ stanju dizes 170 RAW ja ti skidam kapu, a godine su ti verovatno 20 ?

ZNam ja puno klinaca 20- godina koji tek tako od sale cepaju 150+ kg, kako ? pa tako lako ;) svi znamo koji je odgovor..da ne teramo temu u off, nema potrebe,snimkom ces me oboriti sa nogu ,mozda ti se javim da mi dajes casove tad
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2012, 11:08:55 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #32 poslato: Novembar 28, 2012, 11:01:10 posle podne »

pa ne znam da li se zaigrao brojkama  ali mi u srbiji smo skloni da odmah mislimo da neko vara ili laze....ja licno verujem decku mlad je momak i to su pristojne tezine....mada nije nista spektakularno... ;)

Eh,nemojmo sada tako da govorimo da 170 kg nije nista spektakularno,ljudi dotle putuju godinama osim ako se ne odluce samo za powerlifting treninge..ako je tako sto ne izadjete na takmicenje ? redovno bi uzimali srebra i bronze ,mozda i koje zlato zavisi gde.. ? Jos ako mi baja kaze da nema vise od 80 kg,a dize vise od duplo na RAW bench, onda cu poceti da verujem u bash celika :D
Pedjoni,posto vidim da mislis da sve znas,u utorak mi je dan za grudi, snimak ce se zvati ''samo za pedjonija-strucnjaka"!.

Trebam da putujem po selima da bi dobio medalju? Kad se bude imalo kesa od tog bench pressa mozda se i budem cimao po Nisu, Backoj palanci itd. Ono sto je ipak najbitnije je , da se u glavnom velika takmicenja odrzavaju u opremi , a nisam ljubitelj majci i sr*nja.
Mozda su ti neke informacije promakle, ali Dalibor Ilijic i Petar Milenkovic sa svojih 83-4-5 kg-a, rade preko 200 raw. Kad budem stigao do te cifre mozda i budem kacio klipove na youtube-u, da budem POZNATTTT. Inace nisam dopingovan, i imam trenutno 85 kg-a. A sto se tice peck-decka, izgleda da nisi obisao mnogo teretana, posto u mojoj u kojoj sad treniram i u kojoj sam trenirao nije max 100kga,a i mogu da se nakace dodatno tegovi.

@Nikolic , slab sam na mrtvom i cucnju jer sam imao povredu ledja. Nisam radio dosta 1RM,ali sam na cucnju oko 170 i na mrtvom oko 200.
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #31 poslato: Novembar 28, 2012, 10:55:14 posle podne »

Mir mir mir, niko nije kriv, Ava ava ava.. Eto ja ću biti krava. ;D

Nego, danas sam radio leĂ°a i biceps:

Deadlift:
1 serija 40 kg x 10
4 serije 90 kg x  8

Obrnuto veslanje: http://www.youtube.com/watch?v=oSpCs4m2n2g
4 serije x 10

Veslanje u pretklonu:
3 serije 60 kg x 10

Upright veslanje: http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/365/Male/m/365_1.jpg
3 serije 30 kg x 10

Biceps

Z šipka CURL http://www.bodybuilding.com/exercises/exerciseImages/sequences/210/Male/m/210_2.jpg
4 serije 22,6 kg + šipka x 10

Concentracion curl: http://fitnessbodygain.com/wp-content/uploads/2012/08/concentration-curls1.jpg
3 serije 10 kg x 10 svaka ruka
 
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Novembar 28, 2012, 10:29:01 posle podne »

Znaci po tebi je fora da trebam da jurim 170 kg na raw bench-u da bi pokazao baba stani ? Pa sto ne bih izasao da su to moje mogucnosti,ne kapiram ? Strah me od medalje ? Vi ga tako iz zajebancije dizete,ne radite samo to za svoje ukucane,haha,smesno.. vec bi vi davno izuzimali sta treba da je to tako
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #29 poslato: Novembar 28, 2012, 10:26:27 posle podne »

vidi ja sam rekao da treniram amaterski i nemam takmicarske ambicije , imam 33 god, trenutno bih mogao da izbacim 160 takmicarski a sa mojih 102-103 kile na 191cm  to je smesna cifra za bilo koje takmicenje  a tebi niko ne brani da i ti radis pl trening ako mislis da je u tome bit ..decko ima 170 bench 20 godina  ne kapiram sta je tu cudno mozda je dopingovan mada i ako je natural ponovicu to nije spektakularna tezina . ljudi su mnogo ne poverljivi i vidim da ce uskoro krenuti prepucavanja i trazenja da se postavljaju video klipovi , a ti ako znas za neko takmicenje gde bih sa ovom kilazom uzeo bronzu javi mi dolazim sigurno  ;) :D ali da ne ulazimo u off vratimo se temi.....

Kad si bas zapeo : vojvodina backa palanka od oktobra, negde su jos nizi kriterijumi po Srbiji

Kategorija do 100kg (7 takmičara)

Osvojeno mesto   Takmičar   Telesna masa   Podignuta kilaža
1.   Ilić Vladimir   100kg   185kg
2.   Mega Jan   95kg   170kg
3.   Radonjić Stefan   95.1kg   170kg

A za juniore je ta cifra dosta niza,ladno bi decko bio prvak,ja da mu pomognem :D necemo vise off :****
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #28 poslato: Novembar 28, 2012, 10:21:22 posle podne »

vidi ja sam rekao da treniram amaterski i nemam takmicarske ambicije , imam 33 god, trenutno bih mogao da izbacim 160 takmicarski a sa mojih 102-103 kile na 191cm  to je smesna cifra za bilo koje takmicenje  a tebi niko ne brani da i ti radis pl trening ako mislis da je u tome bit ..decko ima 170 bench 20 godina  ne kapiram sta je tu cudno mozda je dopingovan mada i ako je natural ponovicu to nije spektakularna tezina . ljudi su mnogo ne poverljivi i vidim da ce uskoro krenuti prepucavanja i trazenja da se postavljaju video klipovi , a ti ako znas za neko takmicenje gde bih sa ovom kilazom uzeo bronzu javi mi dolazim sigurno  ;) :D ali da ne ulazimo u off vratimo se temi.....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 28, 2012, 10:17:52 posle podne »

Ajde deco manite se prozivki, treniramo i zabavljamo se, a ako neko hoće neko da pokaže onda neka baci koji snimak i stvar rešena ;)

E da meni je danas bio dan za pauzu, a osećam da mi se mozak pretvorio u ovsene posle čučnjeva u ponedeljak, još se nisam oporavio...sutra mrtvo, pa šta bude...

Necemo vise chika Alene :) izvini sto smo bili nestasni :P
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #26 poslato: Novembar 28, 2012, 10:12:37 posle podne »

Ajde deco manite se prozivki, treniramo i zabavljamo se, a ako neko hoće neko da pokaže onda neka baci koji snimak i stvar rešena ;)

E da meni je danas bio dan za pauzu, a osećam da mi se mozak pretvorio u ovsene posle čučnjeva u ponedeljak, još se nisam oporavio...sutra mrtvo, pa šta bude...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2012, 10:02:30 posle podne »

pa ne znam da li se zaigrao brojkama  ali mi u srbiji smo skloni da odmah mislimo da neko vara ili laze....ja licno verujem decku mlad je momak i to su pristojne tezine....mada nije nista spektakularno... ;)

Eh,nemojmo sada tako da govorimo da 170 kg nije nista spektakularno,ljudi dotle putuju godinama osim ako se ne odluce samo za powerlifting treninge..ako je tako sto ne izadjete na takmicenje ? redovno bi uzimali srebra i bronze ,mozda i koje zlato zavisi gde.. ? Jos ako mi baja kaze da nema vise od 80 kg,a dize vise od duplo na RAW bench, onda cu poceti da verujem u bash celika :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2012, 09:58:44 posle podne »

pa ne znam da li se zaigrao brojkama  ali mi u srbiji smo skloni da odmah mislimo da neko vara ili laze....ja licno verujem decku mlad je momak i to su pristojne tezine....mada nije nista spektakularno... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 418 419 [420] 421 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.