TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:38:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 920977 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #143 poslato: Januar 15, 2013, 08:40:34 posle podne »

@sladza
ma znam i ja da imam 230, al jbg nije otišlo, već sutra da vučem kontam da bi izvukao. Ali dosta 1rm, smorio sam se već dve nedelje se kilavim oko max. ko baba... još sutra čučanj pa znam otrpilike gde sam i šta me čeka.
@star
jeste kućna, a da ti kažem kolko para, teško - kavez sam dobio za roĂ°endan pre jedno 2 god. ;D a šipke i tegove sam navlačio postepeno, sad već mogu da kažem godinama  ;) ima tu opreme koja je stara preko 15 god. jbg ipak sam ja ozbiljan čovek u godinama, sa ozbiljnom bradom, situiran  :D :D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #142 poslato: Januar 15, 2013, 03:41:02 posle podne »

Ironman jel ti ovo kucna tereana, i koliko si dao para za kavez, sipke i tegove?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #141 poslato: Januar 15, 2013, 03:17:56 posle podne »

@milan
Beljajev je car ovog sporta, i taj sumo squat je perfektan, potrebno je puno treninga i razgibanosti kukova za nešto ovako, kao i kod sumo deadlifta, koji je misaona imenica za mene. Ali opet pogledaš Carl Yngvar Christensena, i njegova kolena... ko što si rekao, 100 ljudi-100 varijanti, i svaka je dobra dok god šipka ide gore...
@topic danas mrtvo
70x7-8, 100x6-7, 120x3, 150x2, 170x1, 205x1, 220x1, 230 fejl.
Evo tih 220, leĂ°a su se nekako pokrivila, moglo je to i mnogo bolje da ode, ali to je što je za sad o_O  nova polazna tačka  ;D biće bolje za nekih 3 meseca kad opet budem išao max  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sL1mZZ4tq1Q

ma imash ti tih 230, samo da se ne isforsirash jako pre toga, 220 je bilo lagano.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #140 poslato: Januar 15, 2013, 07:16:05 pre podne »

Jučeraske sa treninga:

Nabačaj na prave stigo do 110 x 1

Čučanj 180 x 8

Bench press faill...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #139 poslato: Januar 15, 2013, 02:32:53 pre podne »

Moj dugo cekani snimak bencha je ovde, nisam mogao pre da ga postavim,nisam bio gajbi metar dana, pa je posle bilo par fail-ova. Ovo mi je prva obrada,takodje sam se danas prvi put snimao u teretani, tako da ni snimak nije bas najsrecniji ali se najbitnije vidi, inace moram jos da kazem da je ovo snimak iskljucivo za Pedjonija :D .Ako me ne bude mrzelo, bice update bencha (mislim da ima lufta za jos 5 ili 7.5kg) , da se bolje vidi kilaza ,da dupe ne ide od klupe itd,al za pocetak je i ovo dobro.

http://www.youtube.com/watch?v=aQyO13UM540&feature=youtu.be

Ako neko ne vidi da su ploce na 170 kg : 25,25,15,10 kg, neka izostri, ja to jos ne znam da uradim u programu,al' mislim da se jasno vidi koja je kilaza. ( fon mi je krs , jbg)
poz
 
Sta reci osim,svaka cast !!! ;)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #138 poslato: Januar 14, 2013, 08:04:44 posle podne »

Super ironman, noge i ledja idu zajedno, a i malo metalke nikad na odmet :D ps. dobra brada
fala, moglo je i bolje, al sam nešto izbrljavio -,-
@nbg92
ovo je pizdarija, izgleda nestvarno ovih 170 kako barataš, svaka čast..
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #137 poslato: Januar 14, 2013, 07:50:26 posle podne »

Super ironman, noge i ledja idu zajedno, a i malo metalke nikad na odmet :D ps. dobra brada
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #136 poslato: Januar 14, 2013, 07:30:48 posle podne »

@milan
Beljajev je car ovog sporta, i taj sumo squat je perfektan, potrebno je puno treninga i razgibanosti kukova za nešto ovako, kao i kod sumo deadlifta, koji je misaona imenica za mene. Ali opet pogledaš Carl Yngvar Christensena, i njegova kolena... ko što si rekao, 100 ljudi-100 varijanti, i svaka je dobra dok god šipka ide gore...
@topic danas mrtvo
70x7-8, 100x6-7, 120x3, 150x2, 170x1, 205x1, 220x1, 230 fejl.
Evo tih 220, leĂ°a su se nekako pokrivila, moglo je to i mnogo bolje da ode, ali to je što je za sad o_O  nova polazna tačka  ;D biće bolje za nekih 3 meseca kad opet budem išao max  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sL1mZZ4tq1Q
Sačuvana
Arbeit macht frei.
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #135 poslato: Januar 14, 2013, 05:41:14 posle podne »

Da ne bude zabune, ja sm uvek na strani vezbaca i i sam radim paralelu, ali moze i ovom tehnikom, jeste teze, ali treba biti dovoljno razgiban sto se tice kukova.Meni recimo tehnika koju radi Eferding deluje dosta zdravije.

http://www.youtube.com/watch?v=GxODOKpLGvo


Evo recimo ovako.Uglavnom, sto ljudi sto tehnika.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #134 poslato: Januar 14, 2013, 05:34:51 posle podne »

@Ironman

http://imageshack.us/scaled/landing/827/20130114163339.jpg

Ovde je dubina taman, mozda neki ne bi ni priznali jer tacka kuka nije otisla ispod najvise tacke kolena. al nije to nista preduboko,samo je tehnika losa za kolena.
Za Malaniceva si uzeo primer gde se zagreva i radi sa 300kg sto je njemu smesno.Pogledaj kad radi onih 450kg i vidi jel dubina isto tako uverljiva.Westside stvarno radi plitke cucnjeve ali ne mozes da kazes da sa sirim stavom ljudi ne probijaju paralelu.Pogledaj recimo Eferdinga kako radi i ostale sa slicnom tehnikom.
Upravo to, ova dubina koju si SS udario nije probila paralelu. Ja gaĂ°am IPF dubinu, a ovo što si uslikao nije dovoljno za 3 bela. Uvek je ta paralela diskutabilna, ali kad kuk ide ispod vidi se i nema dileme, jbg tako je u IPF-u. O dubini i kolenima sam pisao na nekoliko mesta i kačio klipove, mislim da tu nema opasnosti o kojoj se po forumima diže toliki hajp, da se ne ponavljam. Svi su nabeĂ°eni da rade kao WB, kao KK ili Efedring, meni ta tehnika ne odgovara, nije mi prirodno, lomi mi kukove... Ne kažem da nije pravilno ili da ne valja, ali probiti paralelu tako je po meni mnogo teže - za mene je to naučna fantastika... 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #133 poslato: Januar 14, 2013, 04:48:57 posle podne »

@Ironman

http://imageshack.us/scaled/landing/827/20130114163339.jpg

Ovde je dubina taman, mozda neki ne bi ni priznali jer tacka kuka nije otisla ispod najvise tacke kolena. al nije to nista preduboko,samo je tehnika losa za kolena.
Za Malaniceva si uzeo primer gde se zagreva i radi sa 300kg sto je njemu smesno.Pogledaj kad radi onih 450kg i vidi jel dubina isto tako uverljiva.Westside stvarno radi plitke cucnjeve ali ne mozes da kazes da sa sirim stavom ljudi ne probijaju paralelu.Pogledaj recimo Eferdinga kako radi i ostale sa slicnom tehnikom.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #132 poslato: Januar 14, 2013, 03:27:29 posle podne »

Pa znas kako, iskreno do skoro nisam znao rezultate na nasim prostorima, video sam samo snimak Petra Milenkovica na yt, i kad sam video da radi 200kg 5x, shvatio sam da sam jos uvek low :D Inace nemam jos 21.tek u septembru punim ) Brate iskreno, rekao sam ti vec jednom, nema love od toga, evo izacicu na drzavno da vidim dal' mogu do medalje, ali sam se sad okrenuo crossfitu,nude dosta love :D Za AAS jos nije vreme, moze jos dosta na suvo, a i treba mi puno para da bi to lepo ispratio i dosta da se informisem itd , jer trenutno nemam blage veze bilo sta o tome. A malo mi je falilo za 170 drugi put :D Hvala :))

Odlicno, onda nastavi da citas narednih godina u vezi aas, vidi se da znas sta radis i da pametno to radis..jer je jako pametno sto si shvatio da je za to rano i da treba mnogo love :) samo gruvaj
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #131 poslato: Januar 14, 2013, 03:24:39 posle podne »

Pa znas kako, iskreno do skoro nisam znao rezultate na nasim prostorima, video sam samo snimak Petra Milenkovica na yt, i kad sam video da radi 200kg 5x, shvatio sam da sam jos uvek low :D Inace nemam jos 21.tek u septembru punim ) Brate iskreno, rekao sam ti vec jednom, nema love od toga, evo izacicu na drzavno da vidim dal' mogu do medalje, ali sam se sad okrenuo crossfitu,nude dosta love :D Za AAS jos nije vreme, moze jos dosta na suvo, a i treba mi puno para da bi to lepo ispratio i dosta da se informisem itd , jer trenutno nemam blage veze bilo sta o tome. A malo mi je falilo za 170 drugi put :D Hvala :))
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #130 poslato: Januar 14, 2013, 03:17:01 posle podne »

@NBG da te ne kvotujem,prevelik je post  :)

Pazi ako ove rezultate imas natural putem a tek ti je 21 godina, ne mogu da zamislim sta ce biti uz pomoc AAS nekad, a i greota bi bilo da ne odes u tom smeru jer pazi retko vrlo retko sam sretao ljude tvoje kilaze koji dizu 2x svoje telesne tezine benc itd.. (a da nisu takmicari nego rekreativci) a ti eto 83 kg si,cepas 170 kg 2x bez problema, prelazis tu 2x granicu,tako da mislim da bi greota bilo da se ne oprobas izuzimao bi razne medalje veruj mi.. U prevodu predodredjen si za PL, i mislim da mozes dosta toga uraditi. A za ono od ranije no hard feelings, objasnio sam jos tada kakve sve klince srecem (ne kazem da si ti klinac) ,i sta ti klinci rade sve zarad one misli i pitanja kolko dizes iz benca ,jer im to svetinja..

Tako da razjasnili smo nesuglasice i zelim ti dalju srecu u radu a i na takmicenje koje god da odes imas moju podrsku ;)
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #129 poslato: Januar 14, 2013, 03:12:10 posle podne »

Aaaahaha, a brate nisam mogao ranije, jer vise ne zivim u Srb, a dok sam bio u Bgu nisam trenirao itd. Nema nikakve tajne,treniram 4 godine, 6x nedeljno, whey,krealkalyn,bcaa,kad imam love dodam glut. Svaki dan mi je isti dorucak,rucak ,vecera i dve uzine. Dorucak 200gr ovsenih sa mericom ipo wheya, i tunjevina, 2 rucka, po 250gr belog i pirinac, i uvece 10tak jaja,sve u svemu standard,uzina je u glavno ova http://www.youtube.com/watch?v=chBTzpJLV3E :D smoothie shake. Mozda budem izasao na drzavno ove god,ako budem imao vremena zbog faxa.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.