TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:10:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li žene treba da treniraju različito od muškaraca?  (Pročitano 3574 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #19 poslato: Decembar 17, 2012, 10:12:06 pre podne »

Slazem se da treba stalno pricati i ponavljati,ali ne i ubedjivati nekog ni u bilo sta,ko je bandoglav jednostavno ne vredi.
Moja taktika je takva da jednostavno ostanem dosledna sebi i svom stavu...Tako da kad ja postignem rezultate,smrsam,sredim se,ostanem posvecena i verna treningu,pokretna i flexibilna uvek (raspameti ih da ja ovolika mogu da uradim spagu i most a one jedva istezanje obicno)...onda one same dodju i pitaju me sta i kako i vec i same krenu sa treningom  ;)

Ali kao po pravilu moraju da zadrze svoje bubice pa to ti je hahaha takve su ti zene...
Treniram vec 10-ak god sa istom trening partnerkom (mada sa pauzama obzirom da je imala 2 porodjaja) i ona je sto se kaze "moja skola"  ;D,ali neke stvari ne mozes da joj izbijes iz glave pa to ti je,uvek prvo negoduje,ali odradi sve pa posle se samo smeska i izvinjava sto je bila nepoverljiva.Ali sa druge strane ipak pohvale jer ipak ostaje dosledna i vraca se treningu cak i sada sa klincima,i definitivno je neko za koga vredi trositi energiju i pricu...
Evo sad bas i nakon drugog deteta se vracamo u formu samo tako,pa vredi progledati joj kroz prste za te sitnice  ::)
Sačuvana
Be Happy!!!
whey3500
Gost
« Odgovor #18 poslato: Decembar 16, 2012, 12:52:24 posle podne »

Moram da se ubacim i da skrenem sa teme... :))
Na mene je uticao drug...  ;D
Za prvi maj sedim ja u svom satoru, sedi on mrtav pijan.I pita me, hoces mi obecati da cemo krenuti u teretanu od 15 maja.Ja onako da ga odjb posto je pijan.Ma icemo.I ponedeljak u skoli, on se seti, ne znam kako, kad je popio litru ipo rakije i pio pivo. I kaze skupljaj pare za teretanu. JA reko ma kakva teretana. A on obecao si. pfff..I tako je sve pocelo....I onda me ova sto me trenira savetovala za ishranu.Ja nisam slusao.Bio bezobrazan.  ::)

I pojedem 20 palacinaka i odem kod babe pojedem 4 krofne, vratim se uvece i pojedem 3-4 parceta hleba sa sirom salamom, kecapom, majonezom.Otrovcine!

I onda se posvadjam sa drugom, i sa dve zene sto rade u teretani.  :'( i morao sam da korigujem ishranu...Sto pametnije da jedem. i negde kad sam smrsao. Pocnem opet.Jaki treninzi, ali sam jeo sve u manjim kolicinama.I posetim ovaj forum.I pedjoni i mnogi timovci iz pansporta su mi pomogli oko ishrane, i zahvaljujem im se ovim putem :** i sad mi je ishrana nikad bolje ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Decembar 16, 2012, 11:43:39 pre podne »

Jedna od devojka koju sam "pokrenuo" da vezba (naravno sa tegovima,iako se ona opirala jer nije htela da se nabilduje) je zivela bukvalno ovako...

Ustane u 2 popodne,popije kafu,sedne za komp,malo fejs,malo igrice...tako sve do 4-5 onda pojede nesto iz pekare,uglavnom neku pizzu ili neki kroasan sa kackavaljem,sunkom,itd.

Posle toga opet za komp ili tv,pa kasnije oko 9-10 opet ide neki Junk,palacinka ili neka cajna,feta i tako to sa belim hlebom.

Vikendom se izadje i naravno popije...

I tako je zivela 5 od 7 dana nedeljno,a ta dva dana sto nije je samo ustajala ranije i isla do faksa...

E sad,lako bi takve bilo ubediti da pocnu nesto da rade sa sobom kad imaju visak kilograma,ali devojke koje nemaju puno viska,jedno 2-3 kila onda idu logikom "ma sta ne mogu,mrzi me,a i ne moram,nisam debela,jos nosim farmerke 28".

E ona je jedna od tih koje zive tako a na oko nemaju visak kg,ali zato stan usisava sa 3 pauze od po 30 min,jer je mrtva umorna od nerada.

Evo je sad blista,tj. evo ih sad blistaju,posto ih ima 4 takve. :) ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Decembar 16, 2012, 11:30:54 pre podne »

Znaci ja samo da "nakupim" znanja,posto mi ubedjuvanje-motivisanje nije problem. :D ;D


Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #15 poslato: Decembar 16, 2012, 08:44:38 pre podne »

stvar je u tome sto je teze uticati na nekoga da radi van sopstvenih okvira saznanja nego bilo sta drugo
mozes da znas sve sto postoji iz oblasti potrebnih , ali ako ne znas kako da utices dzabe ti svo znanje sveta jer neces moci da primenis
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 16, 2012, 12:43:55 pre podne »

Ko god ima malo pameti kad vidi samo 5% tvog rada,ubedjen je da ce biti zver kad ga "propustis kroz sake". :) ;)
« Poslednja izmena: Decembar 16, 2012, 12:48:32 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #13 poslato: Decembar 15, 2012, 08:38:49 posle podne »

Ja mogu da ih ubedim :-D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 15, 2012, 07:18:53 posle podne »

Ko uspe devojke da ubedi da treningom sa opterecenjem mogu samo izvuci maksimum od svog tela i dovesti svoj izgled do neke sopstvene granice savrsenstva treba mu dati orden ....
Nije mi bio problem da im objasnim da vezbaju sa tegovima a ne da mlate na aerobiku,to sam lako uradio,samo sam im rekao da ne postoji sansa da se kao zene nabilduju bez aas i nekoliko godina vezbanja...problem je bio samo da krenu,da se trgu iz te letargije i umora od nepostojanja fizicke aktivnosti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Decembar 15, 2012, 07:13:50 posle podne »

Pa ne ide da te bije svastika, svastika je najblizi rod. :D

On topic - Muskarci i zene mi redovno govore kako ne zele da treniraju sa velikim tezinama da se ne bi nabildovali, a u isto vreme ne zele da koriguju ishranu kako bi skinuli visak nekvalitetnih kilograma, jos kada mi na sve to neko kaze kako ce da da radi trbuznjake kako bi skinuo stomak jer bez trbusnjaka stomak ne moze da se skine, jel' te... dodje mi da se izvrnem.

P.S. Slazem se sa Stefanom da ovakve tekstove treba staviti u novine i to izmedju clanaka "10 nacina kako da zadrzite momka" i horoskopa.
Ma cuti,dobro je dok jedna bije,da ne pocnu obe zbog zenske solidarnosti. :D ;D Salu na stranu,slusaju i vezbaju svaka im cast. :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Decembar 15, 2012, 04:57:23 posle podne »

Ko uspe devojke da ubedi da treningom sa opterecenjem mogu samo izvuci maksimum od svog tela i dovesti svoj izgled do neke sopstvene granice savrsenstva treba mu dati orden ....
Sačuvana
Миодраг
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #9 poslato: Decembar 15, 2012, 11:51:00 pre podne »

Pa ne ide da te bije svastika, svastika je najblizi rod. :D

On topic - Muskarci i zene mi redovno govore kako ne zele da treniraju sa velikim tezinama da se ne bi nabildovali, a u isto vreme ne zele da koriguju ishranu kako bi skinuli visak nekvalitetnih kilograma, jos kada mi na sve to neko kaze kako ce da da radi trbuznjake kako bi skinuo stomak jer bez trbusnjaka stomak ne moze da se skine, jel' te... dodje mi da se izvrnem.

P.S. Slazem se sa Stefanom da ovakve tekstove treba staviti u novine i to izmedju clanaka "10 nacina kako da zadrzite momka" i horoskopa.
Sačuvana
I kada mi je bilo teško, ja se nisam predavao. I dalje sam trenirao!

Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 15, 2012, 01:09:27 pre podne »


Ja sam do sad regrutovao :D sigurno 20-tak ljudi da uopste pocnu da vezbaju,i to teske mrcine,sto 1/3 vremena provode za kompom i  sedeci/lezeci. :)

Koliko od tog broja čine devojke? :)
Za sad ima 7-8 devojaka,a ni jedna pre toga nije imala nikakvu fizicku aktivnost sem fizickog vaspitanja u osnovnoj i srednjoj.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Decembar 15, 2012, 12:38:18 pre podne »


Ja sam do sad regrutovao :D sigurno 20-tak ljudi da uopste pocnu da vezbaju,i to teske mrcine,sto 1/3 vremena provode za kompom i  sedeci/lezeci. :)

Koliko od tog broja čine devojke? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Decembar 13, 2012, 08:28:03 pre podne »

Moje iskustvo je takvo da treba ponavljati, ponavljati informacije...  ako imaš dovoljno dobro znanje-edukaciju,ako si dobar komunikator i psiholog, ako dovoljno dugo ponavljaš i objašnjavaš - ljudi nisu glupi, shvatiće.

Naravno, ima i onih sa izričitim ne, sa kojima nema vajde. I to je ok i to je normalno. Ali kažem, moguće je promeniti situaciju, pogotovo kada se radi 1 na 1
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2012, 11:14:20 posle podne »

Pocece da slusaju kad budu svesni da ne mogu nista da urade sa tegicima.

Ja sam do sad regrutovao :D sigurno 20-tak ljudi da uopste pocnu da vezbaju,i to teske mrcine,sto 1/3 vremena provode za kompom i  sedeci/lezeci. :) Uspeo sam i svoju devojku i njenu sestru da ubedim da vezbaju,sad idu sa mnom u teretanu i vezbaju onako kako im kazem.Polako napreduju,vec prete da ce da zloupotrebe snagu da me biju ako ne budem slusao. :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.