TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:51:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1083342 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #524 poslato: Novembar 08, 2013, 03:53:03 posle podne »

Peglaj bez UH ako mozes da izdrzis, svakako je bitan unos na kraju dana, ako natempiras telo ujutru tako i nemas hipoglikemijske krize why not..ali zato pred trening ubaci da ti se mozak osvezi. U nekim danima cak mozes kombinovati taj unos koji imas pred trening za ujutru pola i pred trening pola..mada ne znam sta trenutno radis ? Drzis low carb ili rotacije radis ? Svakkao nemoj nikad ici na nulu, jer si dovoljno schreded za lean masu :) A i svakako ti si decko ovde koji pazi na sve detaljno tako da i taj mali unos UH nece nista uraditi lose tvome telu, nego ce sluziti samo kao gorivo pri radu (umni rad zahteva i vise UH nego sto mislis ) ne samo fizicki ;)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #523 poslato: Novembar 08, 2013, 03:27:32 posle podne »

Postavicu ovde pitanje,nadam se da ce mi Mo ili (brat) Pedjoni odgovoriti,ili ko vec zna bolje od mene.
Posle par godina treniranja pre podne,trening prebacujem za popodne jer pocinjem da radim. Posao nije fizicki,vec u kancelariji,pa me zanima jer za dorucak u tom slucaju OK 8 belanaca,2 zumanceta,cinija salate i 4o grama badema??
Mislim da nemam potrebu da unosim UH jer mislim da kancelarijski posao i nije ''nesto'',na poslu bih jeo meso i salatu a kada dodjem kuci ovsene i whey pa na trening. (za posle toga znam sta cu) Nemam faze bulk-cut,stalno gledam da budem lean,neki to vec znaju,samo me zanima je l' ujutru moraju UH?? Malo sam zbunjen jer negde vidim da ne moraju,negde da su obavezne.  ???
Verovatno bi mogao i bez njih ako bi navikao telo da ti za primarno gorivo koristi masti , kao sto je i Momir Iseni na jednom seminaru rekao , 6 dana kompletno na mastima i proteinima a sedmi dan punjenje , sve je u navici organizma , mada ja isto ne bih mogao bez UH ujutru , ne bitno u kojoj fazi :) Ovakva ishrana ima neke benefite sto se tice hormonskog odgovora tela , ali ipak su to neke male promene koje ne mogu mnogo da uticu ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #522 poslato: Novembar 08, 2013, 03:10:04 posle podne »

kako izdržiš uopšte bez u.h. ujutru?  ja bih oko 10 pre podne već pala u krizu, mozak mi ne bi funkcionisao punim kapacitetom a u podne bih već počela da ujedam :)
ja ih ne bih izbacivala ujutru, ipak su hidrati primarno gorivo, uključujući i funkciju mozga a i metabolizam je tada najbrži, kao i nizak nivo šećera u krvi...taj doručak je kao pokretanje mašine koja treba da funkcioniše optimalno ceo dan.
Sumnjam da bi ti to i pokvarilo formu, iskreno, jer ti baš baš paziš na sve
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #521 poslato: Novembar 08, 2013, 03:00:05 posle podne »

Postavicu ovde pitanje,nadam se da ce mi Mo ili (brat) Pedjoni odgovoriti,ili ko vec zna bolje od mene.
Posle par godina treniranja pre podne,trening prebacujem za popodne jer pocinjem da radim. Posao nije fizicki,vec u kancelariji,pa me zanima jer za dorucak u tom slucaju OK 8 belanaca,2 zumanceta,cinija salate i 4o grama badema??
Mislim da nemam potrebu da unosim UH jer mislim da kancelarijski posao i nije ''nesto'',na poslu bih jeo meso i salatu a kada dodjem kuci ovsene i whey pa na trening. (za posle toga znam sta cu) Nemam faze bulk-cut,stalno gledam da budem lean,neki to vec znaju,samo me zanima je l' ujutru moraju UH?? Malo sam zbunjen jer negde vidim da ne moraju,negde da su obavezne.  ???
Sačuvana
InStruktOr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #520 poslato: Novembar 08, 2013, 02:41:01 posle podne »

fanta i pecenje :O
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #519 poslato: Novembar 08, 2013, 02:24:06 posle podne »

integralni tost sa homemade namazom od tunjevine (tunjevina, kuvana jaja, luk, masline....)  i jogurt
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #518 poslato: Novembar 08, 2013, 02:08:32 posle podne »

Sendvic sa piletinom, paradajzom, zelenom salatom i kackavaljem :)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #517 poslato: Novembar 08, 2013, 11:06:41 pre podne »

Pizza i pepsi.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
ivaigi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28

« Odgovor #516 poslato: Novembar 08, 2013, 09:54:53 pre podne »

3 cela jaja 50 gr ovsenih pahuljica, casa jogurta 2.8% mm
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #515 poslato: Novembar 08, 2013, 08:13:12 pre podne »

2 cela i 3 belanca,100 gr tonusa
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #514 poslato: Novembar 07, 2013, 11:24:40 posle podne »

150 grama oslica, 4 belanca
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #513 poslato: Novembar 07, 2013, 10:11:06 posle podne »

2 cela jaja i 3 belanca,50 gr pirinac
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #512 poslato: Novembar 07, 2013, 06:34:42 posle podne »

Ne brini Mighty ovim postom zavrsavamo :)

Trenutno 86 kg 9-10% bf, a takmicarska kilaza mi je 76-77kg.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #511 poslato: Novembar 07, 2013, 04:20:43 posle podne »

pliz, u drugoj temi...  da ne kvarimo ovu u kojoj imamo super ideje i predloge za doručak
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #510 poslato: Novembar 07, 2013, 04:15:55 posle podne »

Previse sam konzumirao ukusnu hranu(pice,palacinke,sladolede,cokolade) posle takmicenja i forma se pokvarila za 5 dana, + 12 kg.Odlucio sam da kada cheatujem jedem kekseve sa 20-25 grama secera na 100 grama i sa malim procentim zasicenih masti.  :)

Ti sad brate prelazis u teskase :) Koliko sad imas kg, a sa koliko si izasao na takmicenje?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.