TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:33:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1083065 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1814 poslato: Januar 20, 2015, 09:45:36 pre podne »

ajde da i ja iskoristim priliku, obzirom da sam novi na forumu, da pozdravim sve clanove i da se prijavim sa doruckom,  :D jutros u 7.00 6 bjelih i 10gr malta  8)
Prvi post, dobrodošao ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1813 poslato: Januar 20, 2015, 09:42:41 pre podne »

Piletina sa krompirom :D
Sačuvana
gambion
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 91

« Odgovor #1812 poslato: Januar 20, 2015, 08:34:27 pre podne »

ajde da i ja iskoristim priliku, obzirom da sam novi na forumu, da pozdravim sve clanove i da se prijavim sa doruckom,  :D jutros u 7.00 6 bjelih i 10gr malta  8)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1811 poslato: Januar 20, 2015, 07:14:37 pre podne »

11 dana nista nisam junkovao pa danas malo za dorucak, povredio desnu nogu pa ni na trening ne idem.
2 parceta pice i palacinka. ;D
Instaliraj Windows 8.1, batali sedmicu :D
Navikao sam skroz na 7, mozda sledeci put kad budem obarao/dizao sistem. :) Nadam se da nije promasaj kao vista...
Nije. Ja ga koristim od kako sam krenuo na faks, piči sve živo, igre mi bolje rade dosta a i brže se uključuje računar... Ali dobro, nekom se Ă°a, nekom ne
ja ceo zivot na xp :D
A ja na kajgani i galetama kao i ovog jutra :D
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1810 poslato: Januar 19, 2015, 08:44:55 posle podne »

11 dana nista nisam junkovao pa danas malo za dorucak, povredio desnu nogu pa ni na trening ne idem.
2 parceta pice i palacinka. ;D
Instaliraj Windows 8.1, batali sedmicu :D
Navikao sam skroz na 7, mozda sledeci put kad budem obarao/dizao sistem. :) Nadam se da nije promasaj kao vista...
Nije. Ja ga koristim od kako sam krenuo na faks, piči sve živo, igre mi bolje rade dosta a i brže se uključuje računar... Ali dobro, nekom se Ă°a, nekom ne
ja ceo zivot na xp :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1809 poslato: Januar 19, 2015, 08:19:01 posle podne »

Ja danas planirao ovsene ali devojka ustala pre mene i napravila picu pa sam morao picu sa jogurtm da doručkujem :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1808 poslato: Januar 19, 2015, 08:14:49 posle podne »

11 dana nista nisam junkovao pa danas malo za dorucak, povredio desnu nogu pa ni na trening ne idem.
2 parceta pice i palacinka. ;D
Instaliraj Windows 8.1, batali sedmicu :D
Navikao sam skroz na 7, mozda sledeci put kad budem obarao/dizao sistem. :) Nadam se da nije promasaj kao vista...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1807 poslato: Januar 19, 2015, 10:40:03 pre podne »

11 dana nista nisam junkovao pa danas malo za dorucak, povredio desnu nogu pa ni na trening ne idem.
2 parceta pice i palacinka. ;D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1806 poslato: Januar 17, 2015, 06:11:12 posle podne »

Danas to jest sinoc nisam ni spavao, proveo u putu. Ako se to računa kao doručak ujutru oko 8h popio mericu proteina i pojeo nešto peciva :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1805 poslato: Januar 17, 2015, 02:42:42 posle podne »

Slazem se sa Slavisom, malo proteina. Ja bih stalno drzao na 2,5-3 na dijeti, sto i sada radim a na 250g hidrata sam...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #1804 poslato: Januar 17, 2015, 01:23:39 posle podne »

100 gr ovsenih, 2 merice POWER PROTEIN, 1 celo jaje ( kuvano)...

3 cela jaja i 3 belanca 0 uh :-)

Poslato s ivice svemira


Jel to neki low carb ili cak keto u pitanju ?

Nije.

3 dana 2gr B po kg, 0 UH (50gr UH posle treninga)
2 dana 1.5gr B po kg, 100-150gr UH
2 dana 0.75-1gr B po kg, 3gr UH po kg

Ima tu jos "odrednica" sto se tice kardio treninga itd ali pretpostavljam da se zna o toj dijeti pa da ne davim... mene za sada super radi. Posto mi je ishrana sa deficitom kalorija stala morao sam da unesem neke promene da bih nastavio mrsavljenje. Sa ovom dijetom sam jako zadovoljan, izgubio sam samo nekih 4kg a 7cm sala oko struka (kazem samo jer mi je cilj da izgubim sto manje kg uz sto vece smanjenje pojasa oko stomaka... vagu retko i gledam jer pratim obime i ogledalo, to mi je mnogo bitnije). I sto je dobro, nisam gubio na obimu ruku i grudi. Bar ne nesto primetno.

Koliko ti je dnevni unos masti na "ovom sistemu"?

...sistem koji valja ne treba menjati, ali sam iskreno skeptican sa ovim "rotacijama" u unosu proteina...( pretpostavljam da se oznaka B, odnosi na belancevine, tj. proteine)...

Ne verujte svemu sto je novo i predstavlja vam se kao senzacionalno...jer nekada je "gubitak" koji vidite na vagi ne samo gubitak "masti", vec i misica...  ;)



Da, B se odnosi na proteine. Sto se tice unosa masti, to u ovoj dijeti "nije bitno" ali ja vodim racuna o tome jer si me naucio da MORAMO da unosimo 0.5g masti po kg tako da gledam da ispostujem i to svaki dan. Naravno, kvalitetne masti su u pitanju. E sad, sto se tice gubljenja misica, ja mislim da je to neprimetno a da mi je najvise otislo salo sa stomaka jer sam izgubio 7cm u struku.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1803 poslato: Januar 17, 2015, 01:17:54 posle podne »

Ovsene palačinke (ovseno brašno, jaje, malo mleka) i merica Power proteina!
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1802 poslato: Januar 17, 2015, 01:04:56 posle podne »

100 gr ovsenih, 2 merice POWER PROTEIN( jagoda-bela cokolada), 1 celo jaje ( kuvano)...

3 cela jaja i 3 belanca 0 uh :-)

Poslato s ivice svemira


Jel to neki low carb ili cak keto u pitanju ?

Nije.

3 dana 2gr B po kg, 0 UH (50gr UH posle treninga)
2 dana 1.5gr B po kg, 100-150gr UH
2 dana 0.75-1gr B po kg, 3gr UH po kg

Ima tu jos "odrednica" sto se tice kardio treninga itd ali pretpostavljam da se zna o toj dijeti pa da ne davim... mene za sada super radi. Posto mi je ishrana sa deficitom kalorija stala morao sam da unesem neke promene da bih nastavio mrsavljenje. Sa ovom dijetom sam jako zadovoljan, izgubio sam samo nekih 4kg a 7cm sala oko struka (kazem samo jer mi je cilj da izgubim sto manje kg uz sto vece smanjenje pojasa oko stomaka... vagu retko i gledam jer pratim obime i ogledalo, to mi je mnogo bitnije). I sto je dobro, nisam gubio na obimu ruku i grudi. Bar ne nesto primetno.

Koliko ti je dnevni unos masti na "ovom sistemu"?

...sistem koji valja ne treba menjati, ali sam iskreno skeptican sa ovim "rotacijama" u unosu proteina...( pretpostavljam da se oznaka B, odnosi na belancevine, tj. proteine)...

Ne verujte svemu sto je novo i predstavlja vam se kao senzacionalno...jer nekada je "gubitak" koji vidite na vagi ne samo gubitak "masti", vec i misica...  ;)

« Poslednja izmena: Januar 17, 2015, 01:21:01 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #1801 poslato: Januar 17, 2015, 11:46:28 pre podne »

@MightyMo, hvala, uzecu u obzir i to.

Da se vratim malo na temu, danasnji dorucak:

5 jaja, jedno zumance, 100gr ovsenih sa vodom i malo Scitec whey-a od jagode da poboljsam ukus.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1800 poslato: Januar 17, 2015, 10:33:26 pre podne »

Pa plan mi je da odradim ovu dok bude radila, onda par nedelja rotacije, pa low carb pa keto. Za sada mi ok ide i bez sagorevaca, pio sam neke ali iskreno, nista specijalno mi nisu pomogli. Planiram tamo kod keto da drmnem Animal ili Lipo 6, mozda i ranije. Aj da ne idem previse u off topic, okacicu na onoj temi "savet za ishranu" gde sam pisao sve o sebi, samo da se islikam malo. Ne mogu na Mr. O ali nije lose za pocetnika :)

Animal je zaista fantastičan sagorevač i žao mi je što ga nemamo više u ponudi.  TakoĂ°e, hvale dosta Shred matrix MP.  Probaj čak i sa jačim dozama L-karnitina, 2000 mg, pre aerobnog treninga, možeš se iznenaditi.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.