TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:50:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trazim savet  (Pročitano 2278 puta)
aca24fit
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2017, 09:48:09 pre podne »

Hej hej, ja sam 2009.god imala 50 kg i 187cm , igrala sam košarku, isti problem, brz metabolizam, neće kilogrami gore 😂 Svakako preporuka da ti fokus bude na ishrani sa dosta proteina i UH a da trening bude pretežno trening snage, kardio možda jednom sedmicno 😊 Dobijanje kilograma ciste mišićne mase jeste prilično dug proces, ali vrijedi 😍 U ishranu Tj suplementaciju možeš ubaciti i kompleks B vitamina 👌😉
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2013, 10:32:06 posle podne »

Trcanje je pozeljno u smislu da poboljsas opstu kondiciju.Ne znam koliko ti iznosi BF ,ali kardio trening radi u zon 65% od max HR minimum 45 min.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2013, 04:05:44 posle podne »

Zahvaljujem na odgovoru. Trcanje za mene onda nije pozeljno?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2013, 03:15:06 posle podne »

Trening sa opterecenjem 4x nedeljno,ne vise od 60 min,ishrana 50% hidrati,35% proteini 15% masti....da bi dobijala na masi moras uneti vise kalorija nego sto potrosis i da radis trening za misicnu hipertrofiju.Pod predpostavkom da ti je bazalni metabolizam oko 1450 cal i uz trening i svakodnevne aktivnosti ,moras uneti preko 2000 cal..Ipak ovi brojevi su okvirni za svakoga je razlicito,mozda je tvoj bazalni metabolizam i veci sobzirom da se tesko gojis.
Sačuvana
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2013, 02:32:37 posle podne »

Pozdrav za sve :) Nova sam ovde :) Ovako,imam 19god,visoka sam 178cm i imam oko 61kg.Mrsava sam,takva mi genetika,mogu da jedem sve i svasta u neogranicenim kolicinama i ne mogu da dobijem koje kilo.Tako da sam odlucila da nabacim oko 5kg u teretani.Krenula bih pocetkom februara.Sta mi savetujete da radim u teretani,koliko cesto,koliko dugo,znaci ja nemam sta ni da zategnem ni da oblikujem ni da skinem,samo da dodam misice.Da li uopste mogu na taj nacin da dobijem tih oko 5kg? Hvala puno svima,ocekujem odgovore  ;D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 19 upita.