TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:55:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Recepti  (Pročitano 2242 puta)
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2013, 09:45:57 posle podne »

Hvala,probacu.  :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2013, 09:30:40 posle podne »

Kako spremate ribu?
Nebitno koju.
napravis marinadu (so , vegeta, persun, beli luk,m.ulje) utrljas ribu (pastrmaka)spolja i iznutra i umotas u foliju.ubacis u rernu .........prste da polizes
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2013, 08:44:20 posle podne »

Juce sam probao nesto sto moji zovu pasteta, a mnogo je zdravije i ukusnije od prave pastete. :)

Rec je o vrlo ukusnom prilogu,sa jako malo losih kalorija.Sastojci:krompir(bareni),mleveni orasi,beli luk,senf,so i biber.

Kako se sprema:Blendirati bareni krompir ,orahe i beli luk ,a zatim se dodaje 1-2 kafene kasike senfa,malo soli i bibera.Sjediniti sve i to je to.Dobija se ljutkasta ''pasteta'' koje mozete kombinaovati sa cime god pozelite. :)

Sliku cu postaviti ovih dana.
to deluje ukusno ali ja kad jedem luk smrad mi izlazi iz koze tako da ja bi radije bez luka :D
Sačuvana
workout brate!
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2013, 08:32:22 posle podne »

Kako spremate ribu?
Nebitno koju.
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2013, 09:08:51 posle podne »

Dajte jos 'receptova',taman sam odlucila da pocnem da jedem  ;D
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2013, 02:49:39 posle podne »

Eh ovako, i ja sam probao nešto novo i rezultat je bio fenomenalan, svaku noć sad pravim to ;D

Kupim 300-400 grama fileta, i izrežem ih na manje komade.. To ubacim u vrećicu za pečenje, dodate začine po želji.
Ja npr. stavim svega pomalo, Vegete, tucane paprike, curry, kopar, mirođija, 2 lovorova lista, šafran itd..
I glavni sastojak je maslinovo ulje, samo naspem otprilike 2-3 kašike u vreću kako bi piletina bila mekana i ukusna.

Zatvorite kesu, valjate kesu malo po rukama da bi se ravnomjerno začini rasporedili po mesu i ubacite na 200 stepeni oko pola sata..

Toliko bude dobra piletina da mama neće više da kuha kad dođe kući s posla, čeka mene da napravim tu piletinu hahahahaa ;D

EDIT: Phil, svaka čast za temu.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2013, 04:11:11 posle podne »

Juce sam probao nesto sto moji zovu pasteta, a mnogo je zdravije i ukusnije od prave pastete. :)

Rec je o vrlo ukusnom prilogu,sa jako malo losih kalorija.Sastojci:krompir(bareni),mleveni orasi,beli luk,senf,so i biber.

Kako se sprema:Blendirati bareni krompir ,orahe i beli luk ,a zatim se dodaje 1-2 kafene kasike senfa,malo soli i bibera.Sjediniti sve i to je to.Dobija se ljutkasta ''pasteta'' koje mozete kombinaovati sa cime god pozelite. :)

Sliku cu postaviti ovih dana.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2013, 03:57:16 posle podne »

Mislim da bi ova tema mogla da bude veoma korisna.Pretposavljam da vecina clanova foruma voli da eksperimentise oko spremanja hrane.Ovo bi moglo da bude mesto gde clanovi foruma mogu da se informisu kako da pripreme neki ukusan i zdrav obrok za koji ranije nisu culi ili su culi ali nisu znali kako se sprema.Bilo bi dobro kada bismo uz recepte postavljali i slike obroka.Napravicu i jednu dodatnu temu za komentare, gde mozemo iznositi pohvale i kritike.

Dakle svako ko zeli da mu ishrana bude sto raznovrsnija, nece morati da gubi vreme na google-u, imace ovde sve potrebne informacije.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.