TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:25:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Crossfit  (Pročitano 23030 puta)
mirka.p
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #35 poslato: Februar 22, 2015, 07:29:32 posle podne »

Htela bih da pocnem sa crossfit treningom. Vezbam vec 8 meseci u teretani prilicno redovno oko 3 puta nedeljno i iskrena da budem rezultati nisu bas zadovoljavajuci. htela bih malo bolju definiciju. Za tih 8 meseci isprobala sam dva tri tipa treninga. Radim i kardio i tegove ali kad sam videla devojku koja se bavi crossfitom bila sam iskreno jako razocarana u sebe. Ja koja i dalje ne mogu da uradim ni jedan zgib i ni jedan pravi muski sklek. Na ishranu pazim. Dosta. Ne pijem nikakve suplemente. Sta  mi preporucujete?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Novembar 26, 2014, 09:37:34 posle podne »

Trudnica u osmom mesecu koja se i dalje bavi crossfitom. :)

https://www.youtube.com/watch?v=ulxO6klE3bU
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #33 poslato: Januar 21, 2014, 02:00:27 posle podne »

Ko je trener za oli vežbe?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
deathorglory
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #32 poslato: Januar 21, 2014, 07:57:48 pre podne »

Danas (utorak 21.januar) pocinje promocija kluba,tako da su svi treninzi do 1.februara besplatni. Prvi trening se odrzava u utorak 21.januara od 20:00 a od srede 22.januara termini tokom ovog promotivnog perioda su sledeci: PONEDELJAK SREDA PETAK: od 20h do 21h i PREPODNE SVAKI RADNI DAN:od 11h do 12 i od 12h do 13h

Radice se takodje i tehnika vezbi snage (powerlifting,olimpijska dizanja) pored 'kondicionog' dela treninga,jer je neizostavan element koji ako.se zanemari ostavlja vrata otvorena raznim povredama.

Zamisao je da ljudima ponudimo kompletan bazican trening na jednom mestu.

Vidimo se!
Sačuvana
deathorglory
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #31 poslato: Januar 15, 2014, 07:15:39 pre podne »

https://www.facebook.com/totalhornetcross

Treninzi krecu od 1.februara u terminima ponedeljak,sreda petak od 17 do 18 i od 20 do 21, i svakim radnim danom od 11 do 12 i 12 do 13.
 naravno prvi probni trening je besplatan
Sačuvana
deathorglory
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #30 poslato: Decembar 19, 2013, 08:49:21 pre podne »

Uskoro se otvara Crossfit klub u NS, 1.februara bi trebao da krene sa radom punom parom. Treninzi ce se odrzavati u sali teretane TotalGym na Limanu 4. Sve detalje koje budem imao pisacu ovde na ovoj temi.
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #29 poslato: Mart 08, 2013, 02:18:18 pre podne »

Pa to stoji,al zato neko trenira kao lud celu godinu samo za to i sprema se,tako da ono jeste zajebano al je i izazov :),treba probati ako nista drugo zbog sebe da vidis gde si u odnosu na druge
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #28 poslato: Mart 07, 2013, 03:31:35 posle podne »

5 nedelja 5 wodova,al moras da se registrujes kao atleta a to kosta 20dolara i ne znam dal sad mozes dal je kasno ili ne,ali u svakom slucaju salje se tih 5 snimaka i najbolja vremena idu na regionalno 45 muskaraca i zena valjda tako nesto :D
Ma znam celu proceduru, nije jos kasno, mozes da se registrujes do nedelje,tj. dok ne istekne vreme da se posalje prvi snimak, ali zasto bi se prijaviljivao kad je ovo cisto izivljavanje, u pravom smislu te reci. Pa ko moze da uradi 90+ trzaja ? CAK i da uradis ovo, posle treba jos 4 ovako slicnih da odradis, i opet ti niko ne kaze da ces se kvalifikovati, jer postoje naravno 45 zivotinja koja su ovo uradila za 15 min.
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #27 poslato: Mart 07, 2013, 02:44:10 posle podne »

5 nedelja 5 wodova,al moras da se registrujes kao atleta a to kosta 20dolara i ne znam dal sad mozes dal je kasno ili ne,ali u svakom slucaju salje se tih 5 snimaka i najbolja vremena idu na regionalno 45 muskaraca i zena valjda tako nesto :D
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #26 poslato: Mart 07, 2013, 10:55:31 pre podne »

http://games.crossfit.com/article/live-workout-announcements-open nesto zanimljivo,za open krece prijava ove godine se prijavilo vise od 120 hiljada ljudi,inace to je prvi krug eliminacije za tacno sat vremena se izbacuje prva disciplina,i tako ce biti 5 nedelja,svake po jedna.Svako moze da se takmici a to se radi tako sto svake srede izlazi jedna disciplina a do nedelje je rok da se posalje snimak iste te i naravno pre toga potrebno je registrovati na njihovom sajtu,a sad ce uskoro biti uzivo live stream prve te discipline koju ce odraditi dva vrhunska takmicara jedan protiv drugog
Pogledao sam ovaj prvi wod 13.1, i mislio sam da je to jedini wod koji ce biti zadat i ko uradi za tih 17 minuta 40 burpees itd, moze da ide na regionalne kvalifikacije, ali izgleda da sam se za*ebao :D Jel znas koliko ce nedelja tj. koliko wod-a ce biti zadato, i dal' svaki mora da se ispuni da bi se kvalifikovao ? I kad prodje tih par nedelja sa par razlicitih wod-a, jel se onda ide na regionalne kvalifikacije ?
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #25 poslato: Mart 07, 2013, 10:52:02 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=u_RzyIJi8qc  ja koliko vidim ovde mu je tehnika i vise nego dobra,pa sto to ne bi bilo priznato ako kod npr mrtvog dizanja teg dodirne zemlju i gore zakljuca kuk to je jedno ponavljanje a taj sto lomi kicmu to je do njega sto nije naucio tehniku
Generalno Froning ima ubedljivo najbolju tehniku svih vezbi, i po meni niko ne radi kao on, ali generalno cak i na igrama ima ljudi kojima tehnika nije jaca strana, pogtovo ako pogledas zene i njihov CLEAN kao u predhodnom videu sto si pokazao Ironmanu.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #24 poslato: Mart 07, 2013, 09:50:47 pre podne »

I po meni prevelika populacija je poprilicno iskvarila crossfit, sam sport po sebi je dobar kao i svaki drugi sport, ali ovi ameri su toliko uspjeli da ga zaseru tako da meni cim neko spomene "crossfit" meni odmah na pamet padaju one slike sto je nikolicsss stavio... Da je manje popularan kao npr strongman, pl , wl nebi bilo toliko izrodskih snimaka na youtube, ali ovako svaka trudnica i invalid dodje tamo da trenira.. isto tako i sa bodybuildingom, ili takzovanom "teretanom" kako vecina zove, sve je krenulo od šabanizma da se rade samo ruke i prsa, a noge nikad, i sad svaki idiot koji ide u teretanu naziva sebe bilderom a simetrija im je na nivou džoni brava...
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #23 poslato: Mart 07, 2013, 01:02:31 pre podne »

http://games.crossfit.com/article/live-workout-announcements-open nesto zanimljivo,za open krece prijava ove godine se prijavilo vise od 120 hiljada ljudi,inace to je prvi krug eliminacije za tacno sat vremena se izbacuje prva disciplina,i tako ce biti 5 nedelja,svake po jedna.Svako moze da se takmici a to se radi tako sto svake srede izlazi jedna disciplina a do nedelje je rok da se posalje snimak iste te i naravno pre toga potrebno je registrovati na njihovom sajtu,a sad ce uskoro biti uzivo live stream prve te discipline koju ce odraditi dva vrhunska takmicara jedan protiv drugog
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #22 poslato: Mart 07, 2013, 12:55:05 pre podne »

Da slazem se da je to glupost,crossfit obuhvata i tegove i to dosta toga,vrlo je glupo kada rade tako nesto jer onda ne predstavljaju crossfit u pravom svetlu
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #21 poslato: Mart 07, 2013, 12:53:34 pre podne »

Posto nisam nista napisao ovdje a imam nesto da kazem:

Nervira me malo sto se u mom gradu kao pojavio neki oblik "crossfit" koji nema veze sa svjetskim crossfitom, vec likovi bukvalno rade kardio/kondicione trerninge i onda sebe nazivaju "crossfit" a tegova nema ni u priči, vec samo rade sa gumama, konopcima, zgibovi, sklekovi, i puno trcanja i preskakanja... i jos kazu "ne ne ne, kakvi tegovi, ovo je teze duplo, tegovi samo nagruvavju". I sad da ispadnu još pametniji a pošto su inače fizički slabi dodju meni i kazu "buraz ti podignes teg jednom i odmaras 5 minuta, ajde ti kao i mi preskaci prepreke 10 minuta pa ces vidjeti sta je teze"... žao mi je samo naivnih ljudi koji prihvate ove gluposti...
+1
Odskora pocela i kod nas da se vrti prica o "crossfitu", djevojka vodi kalsicino skakutanje po sali (teza verzija aerobika) :D
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.145 sekundi sa 18 upita.