TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:56:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Loš Napredak!  (Pročitano 2300 puta)
Nixi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2013, 10:19:10 posle podne »

Ljudi hvala puno na dobrim savetima. Krenuću polako da sreĂ°ujem i pojačavam ishranu pa se nadam da će i rezultati da se povećavaju.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #10 poslato: Februar 12, 2013, 09:47:43 pre podne »

Ja sam mislio da imam losu ishranu, ali ovo tvoje je dno! Moras tu da ubacis jos mnogo kvalitetnih namirnica. Ako nemas para, cepa vise jaja, i jedi ovsene pahuljice jer su jako jeftine, a imaju odlicnu nutritivnu vrednost. Pirinac ti je isto jako jeftin, a jedan od najkvalitetnijih izvora ugljenih hidrata. Kikiriki, bademi... Batali isto manje masna ili light mleka, jogurte... Ti vezbas i trosis se vise nego covek koji ne radi nista, jedi sto vise. Meso ti je takodje bitno, ako nemas vise, bar 150-200 grama dnevno, posle treninga. A sto se tice zgibova, ako ti je za utehu, i ja ih ne radim. Isto nemam snage, ali vise je problem i u mozgu. Ustvari, one gde se vise oslanjam na biceps, taj hvat mogu da radim... Mogu da ih savladam, ali me nekako mrzi. Radim ledja na latu, imam solidnu snagu, znam da nije to to, ali jbg... Zgibovi su jako bitni, ali mozes i bez njih da napredujes.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2013, 01:40:26 pre podne »

Pa ovako moj dan:
rano ustajanje u 06h, doručak mi je obično dve banane i 0,5l nemasnog mleka, oko 13h teretana(sat do dva), ručak je kako kad uglavnom je tu neko meso, krompir jaja. Nekad izmeĂ°u obroka bude neka guarana i to je to. Večera je lagana ili deo ručka ili neko voće.
E imam i problem u tome što za ovoliko vreme koliko ja vežbam nisam uspeo 1 zgib da uradim. Sklekove uspevam 20-25 u seriji da odradim, propadanja kako kad 1-5 u serii max....


Gde ces ti brate da uradis jedan zgib ,pa ti sve ovo da sakupis u jedan obrok pa ajde de,a gde su jos 3-4-5 :D Kako ce misic da ti raste,od vazduha,nece to tako nazalost.. Sa soljom caja u 5 i jabuchicom u 7 neces mnogo napredovati. meso bajo udri pa da vidis kako ces da rastes.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2013, 11:10:59 posle podne »

ja kad bih pojeo to sto si ti naveo  ne bih se ni budio a kamoli ustajao iz kreveta....pocni da se hranis kao muskarac a ne kao neka manekenka....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2013, 11:01:43 posle podne »

Pa ovako moj dan:
rano ustajanje u 06h, doručak mi je obično dve banane i 0,5l nemasnog mleka, oko 13h teretana(sat do dva), ručak je kako kad uglavnom je tu neko meso, krompir jaja. Nekad izmeĂ°u obroka bude neka guarana i to je to. Večera je lagana ili deo ručka ili neko voće.
E imam i problem u tome što za ovoliko vreme koliko ja vežbam nisam uspeo 1 zgib da uradim. Sklekove uspevam 20-25 u seriji da odradim, propadanja kako kad 1-5 u serii max....

Pozdrav,

slozicu se sa ovim sto su ti vec napisali pre mene, ishrana ti je jako slaba. Mislim da na taj nacin ne mozes zadovoljiti samo osnovne potrebe a narocito ne potrebe u danima kojim treniras.
Za dorucak pored banane treba uneti i nesto proteinsko, za pocetak dana. Onda, treba ti barem neka uzina do sledeceg obroka ili jos bolje konkretni obrok, da bi imao snage da odradis kvalitetan trening.
U redu je za veceru da bude lagana, ali ne mozes uzeti samo voce, to je jako malo. Mozes tada uzeti tunjevinu, ili mladog sira, salatu..Obavezno ubaci povrce. Mislim da nije lose i da uzmes neki kompleks vitamina, ako si u mogucnosti, i omega 3 masne kiseline, cisto zbog tvog zdravlja.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2013, 10:57:19 posle podne »

Mani se brojanja proteina i počni da jedeš hljeb kao što je bog rekao.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2013, 10:44:24 posle podne »

LOL Ishrana dno dna, izracunaj svoj bazalni metabolizam BMR = 88.362 + (4.799 × TV) + (13.397 × TM) – (5.677 × ST) gde je TV – telesna visina (cm), TM – telesna masa (kg), ST – starost (god) toliko kalorija treba da unosis dnevno tu se ne racuna rad u teretani i ostale aktivnosti znaci unosis preko te cifre nekih 600 kalorija , naravno da nemas snage jer pre teretane nista ne jedes bukvalno banane i mleko? Gde si to procitao ovo je katastrofa treba da unosis vise ugljenih hidrata telo nema snage da izdrzi fizicke napore na treninzima (ugljeni hidrati: ovsene pahuljic,pirinac, krompir,hleb itd ) Lol vecera voce pa ubio si organizanm :D Da skupa je proteinska ishrana baziraj ishranu na jajima kolko god mozes oni su ti najjeftiniji izvor p.. Imas tablicu kolko koja namirnica nosi kalorija pa racunaj, jednostavno ovo je premalo hrane za ceo dan, stomak ce ostati tu neko vreme dok ne nabacis misice..
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2013, 10:44:04 posle podne »

Pojacaj ishranu i videces rezultate!Procitaj imas dosta ovde na forumu kako da se hranis...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
DusanMilosevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


it never get easier you just get stronger!

« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2013, 10:40:25 posle podne »

mora da jedes bre vise i tacka. ti ne unosis potrebno uh/p/m da funkcionises a kamoli da treniras :D
Sačuvana
Nixi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 10:31:43 posle podne »

Pa ovako moj dan:
rano ustajanje u 06h, doručak mi je obično dve banane i 0,5l nemasnog mleka, oko 13h teretana(sat do dva), ručak je kako kad uglavnom je tu neko meso, krompir jaja. Nekad izmeĂ°u obroka bude neka guarana i to je to. Večera je lagana ili deo ručka ili neko voće.
E imam i problem u tome što za ovoliko vreme koliko ja vežbam nisam uspeo 1 zgib da uradim. Sklekove uspevam 20-25 u seriji da odradim, propadanja kako kad 1-5 u serii max....
Sačuvana
Nixi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2013, 10:01:49 posle podne »

Evo ovako,
vežbam skoro dve godine u teretani. Na početku mog vežbanja imao sam 94kg visina 180cm, posle mnogo muke i odricanja skinuo sam nekih 19-20kg i trenutna visina i težina su mi 75kg i 185cm. Ali posle skidanja tih kilograma i vežbanja(vremenski period od skoro dve godine) sem tih 20kg nisam postigao  skoro ništa. Mišići se slabo povećavaju snaga skoro i da mi se ne povećava. Ishrana mi je dobra u granicama normale. Ne jedem masno i slatkiše, hleba skoro i da ne jedem unosim proteina koliko sam u mogućnosti. I sami znate da proteinska ishrana i nije baš jeftina. E sad ako bi mogao neki savet kako da povećam snagu i neki napredak.
P.S.
Da ne zaboravim najvažnije šta me interesuje, a to je stomak i bočni deo, oni su i dalje tu više nego što je potrebno.
Tekst možda i nisam napisao najbolje ali bolje ne umem. Svaki savet mi je dobrodošao.

Hvala!
« Poslednja izmena: Februar 11, 2013, 10:12:20 posle podne od strane Nixi » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.