TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:20:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tinejdzeri i teretana  (Pročitano 1962 puta)
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #1 poslato: Januar 05, 2013, 08:15:35 posle podne »

Vecina tinejdzera koji su prvi put krocili u gym postave isto pitanje da li za 3 meseca mogu da budem ovakav pa upere prstom u neku fotografiju bildera koji iza sebe ima 15god treninga,moj odgovor je ne moze,ni da treniras ceo zivot,onda im objasnim koliko ti ljudi dnevno provode vremena trenirajajuci,koliko su uneli suplementacije u sebe koliko su se odricali od slatkisa,izlazaka I mnogo cega da bi imali izgled kakav imaju,vecina misli da ako uzmu to I to mogu biti ogromni,ali to je zabluda,ono u cemu tinejdzeri imaju prednost je to sto su u razvoju ,sto su im hormoni na visokom nivou I sto mogu sa dobro organizovanim treningom,dobrom ishranom I odredjenim suplementima da ostvare odlican napredak naravno govorim od periodu izmedju 14-20god.Takodje cesto pitanje koje mi roditelji od tinejdera postave je da li ce im trening sa tegovima uticati na rast(misle na visinu),moj odgovor je da nece,naravno da treba izbegavati u pocetku vezbe kao sto su mrtvo dizanje,cucanj sa vecim tezinama,ali kad se dobro udje u trening I kad ove vezbe mogu pravilno da se izvode onda nije problem da se uvrste u trening.Takozvani prirodan izgled bez upotrebe anabolika u tom dobu moze da bude odlican I nikako ne preporucujem koriscenje anabolika,pogotovo u tim godinama,super je ako zelite sto bolji izgled da imate nekog sa velikim trenaznim iskustvom pored sebe,jos bolje ako imate takmicara u klubu gde trenirate koji vam moze odati po koju tajnu koju mnogi obicni treneri ne znaju ,takmicari su mnogo toga isprobali na sebi od treninga,ishrane I suplemenata zato kazem da oni mogu da vam daju odlican savet,ovo sa vama delim delimicno iz sopstvenog iskustva,secam se svog prvog ulaska u teretanu u koju su me bukvalno uvukli isto tako danas vidim taj isti pogled u njihovim ocima kad udju u teretanu prvi put,malo je onih koji istraju u treningu I ostvare rezultate ali treba samo biti istrajan I dobar izgled ce s vremenom doci.

Ove slike su iz perioda kad sam ja bio tinejdzer sa 19,20 godina nakon 5 godina treninga i tad sam od suplemenata koristio samo whey,gejnere i kreatin jer za drugo nisam ni znao ,a nismo ni imali neki izbor suplemenata kao sto je danas,sta da kazem moguce je samo treba raditi.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2013, 09:52:24 posle podne od strane Milovan Mika Ilic » Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.