TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:49:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko ishrane!  (Pročitano 2327 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2013, 06:49:56 posle podne »

Ja verujem da je 10kg previse. Definitivno mislim da je bolje da ciljas neku brojku od 82-84kg. Kad dodjes do te brojke, kalorije na odrzavanje i teretana + kardio 70-80% zbog kondicije 3-4 puta nedeljno.

Najbolja uzina je spremljen sendvic sa nekim namazom, mesom i malo salate. Ovo sto je rekao djavo ne drzi vodu jer nemas pare za to a i gledace to drugari ko cudaka kad pocnes da jedes iz plasticne posude na odmoru!
Sačuvana
SrdjanS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #1 poslato: Februar 24, 2013, 10:11:10 posle podne »

Otvorio sam vec temu,al mislim da sam je otvorio na pogresnom mestu,pa cu i ovde, ne zamerite ako rusim neka prava! :)

Pozdrav za sve. :)

Eh ovako,vec sam pisao negde o sebi,al da opet kazem u kratkim crtama jer ce vam biti potrebno oko davanja saveta.. Imam 17.5 godina, 180cm sam visok i tezim nekih 87 kilograma(smrsao sam nekih 3kg za 20 dana sa manjom ishranom i redovnim kardiom).

Sada ocu da skinem jos 10kg, od 1. marta krecem sa teretanom i nastavljam sa redovnim kardio trenzima! Ne trebaju mi saveti oko treninga, oko teretane, dovoljno sam se vec informisao na forumu, al mi treba pomoc oko ishrane!
Sad u martu cu biti druga smena u skoli i planiram nacin ishrane,al mi ne ide!

Za dorucak,bio bi svako jutro od 09:00-09:30, tokom tih mesec dana uglavnom planiram jaja,pahuljice(ovsene,jecmene,razane,psenicne,kukurzne..),tunjevina i ne znam sta bih jos mogao da ubacujem,naravno razliciti dani..
Oko 12:00-12:30, kad krenem u skolu, imao bih neku uzinu,znaci neka vockica,malo masnoca u vidu lesnika,badema i oraha.
Eh sad dolazi skola,STA JA DA JEDEM U SKOLI kad je tamo sve apsolutno nezdravo i totalno ne bi trebalo da se upotrebljava da bi se doslo do rezultata koje ja zelim! Opet moram znaci da planiram neku uzinu na odmoru, to je vreme 15:30-16:00! U skoli nema apsolutno nista do hamburgera,cevapa,zadnjeklasirane piletine i tu je par dobro opremljenih prodavnica(ima vecninom sve)..Ja sam planirao za to vreme da drmnem neku cokoladicu, cuo sam da su wellness dobre i da mi to mozda utoli glad, ne znam..
Dolazim iz skole u 18:30 i planiram da jedem kuvano svaki dan(grasak,pasulj,krompir i pirinac mesan sa nekim dodatnim povrcem i parce belog mesa)..
U 19:00 mi krece kardio trening i traje do 20:00 i onda teretana koja bi isto trajala 45 minuta do sat vremena!

Ja imam 3.000 koje mogu da ulozim u hranu koja ce mi koristiti narednih mesec dana, mozda i vise..
I da li da u skoli gladujem tih 6 sati, al opet to nije dobro koliko sam procitao..Sta da radim,savetujte!

Pomozite mi da sredim tu ishranu jer stvarno imam volju sto se toga tice i potrebna mi je pomoc..HVALA UNAPRED!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.