TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:21:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Riba (nisam nasao nigde pa sam otvorio temu valjda nije problem..)  (Pročitano 9160 puta)
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #32 poslato: Februar 28, 2013, 04:06:32 posle podne »

Hvala :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Februar 28, 2013, 11:00:17 pre podne »

Od ribe, moja omiljena je pastrmka, oslića ne mogu da smislim više, losos povremeno, ili čak čista tuna (ne u konzervi).

Izbegavam da spremam ribu sama, zahteva dosta vremena a i iskustva, zato je uglavnom naručim i pokupim gotovu... ne jedem je svaki dan, pa je stoga ok povremeno ovako.

Gde je narucujes?;D Uopsteno,da ne bude reklama,ne znam da li sme.

pa u većini ribarnica mogu da ispeku na licu mesta ribu koju kupiš kod njih,
http://www.ribarnica.tisashop.rs/index.php/ribarnica-novi-sad/ribarnica-futoska-pijaca
a i evo nešto malo ozbiljnije http://pansweb.com/index.php?option=com_content&task=view&id=98824&Itemid=2032

a oslić je super, nemam ništa protiv njega, samo smo se dosta družili... :D
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #30 poslato: Februar 27, 2013, 09:31:11 posle podne »

Ja taj problem oko ribe nemam :D... Cale mi je ribolovac,nista lepse od svezeg recnog klena ili krkuse ;)... Mada se u poslednje vreme zamajava po jezeru pa  pecaju skobalja,platiku,belicu,mrenu koje su idealne za sardinu... Pre neki dan stigla tura sardina,ukus je 3 puta lepsi nego iz konzerve...
Kada to zafali,uvek uzimam oslic u ribarnici,ili konzervu skuse koja mi se mnogo svidja... :D
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #29 poslato: Februar 27, 2013, 06:37:52 posle podne »

Ja sam ribu namrzo otkad sam prosli put od 5 kg zaledjene ribe izvuko jedva 2,5 kg ..a tunjevina kvalitetna je otisla u Pm sa cenom,tako da dovidjenja ribo za sad, a cao cao kobilo i zdrebice  ;D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #28 poslato: Februar 27, 2013, 06:27:37 posle podne »

Ja sam skontala da joj je poceo izlaziti na nos. ;D
Meni ribe i povrca nikad dosta! :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #27 poslato: Februar 27, 2013, 06:15:44 posle podne »

Ja sam skontala da joj je poceo izlaziti na nos. ;D
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #26 poslato: Februar 27, 2013, 06:14:05 posle podne »

Od ribe, moja omiljena je pastrmka, oslića ne mogu da smislim više, losos povremeno, ili čak čista tuna (ne u konzervi).

hahahaha sto ne volis oslic?Ja svako vece obarim 200 gr oslica sa povrcem i to mi je najbolja vecera! :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #25 poslato: Februar 27, 2013, 06:09:35 posle podne »

Od ribe, moja omiljena je pastrmka, oslića ne mogu da smislim više, losos povremeno, ili čak čista tuna (ne u konzervi).

Izbegavam da spremam ribu sama, zahteva dosta vremena a i iskustva, zato je uglavnom naručim i pokupim gotovu... ne jedem je svaki dan, pa je stoga ok povremeno ovako.

Gde je narucujes?;D Uopsteno,da ne bude reklama,ne znam da li sme.
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #24 poslato: Februar 27, 2013, 03:35:49 posle podne »

Svakodnevno jedem tunjevinu i krokete,a ovako ribu kao meso kad stignem da kupim...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Februar 27, 2013, 10:24:09 pre podne »

Od ribe, moja omiljena je pastrmka, oslića ne mogu da smislim više, losos povremeno, ili čak čista tuna (ne u konzervi).

Izbegavam da spremam ribu sama, zahteva dosta vremena a i iskustva, zato je uglavnom naručim i pokupim gotovu... ne jedem je svaki dan, pa je stoga ok povremeno ovako.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #22 poslato: Februar 25, 2013, 02:53:31 posle podne »

Obicno oslic ili losos. Kupujem na pijaci ili Matijevicu, jedno vreme je losos bio na akciji u pomenutom Matijevicu, 350 kilo cini mi se,ali je razgrabljen brzinom svetlosti.Ponekad saran ali onaj posniji. Taj pangasijus som je tesko njesra,pun je vode,i tesko ga je i spremiti,sav je nekako zamascen, raspada se.
Sačuvana
archix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #21 poslato: Februar 25, 2013, 02:18:00 posle podne »

Da li je neko pripremao neku ribu u parokuvaču? Piše da može, ja probao pa sam malo preterao izgleda jer je bila u raspadnom stanju. :/ Sad, ne znam da li je bilo do kvaliteta smrznutih fileta ili do mog preterivanja s vremenom kuvanja (nisam mogao da procenim jer ne menja boju prilikom kuvanja, sve vreme je bledunjava).
Sačuvana
"Bite off more than you can chew, then chew it. Plan more than you can do, then do it."
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2013, 11:36:16 posle podne »

Obavezno  procitajte    http://www.kurir-info.rs/hrvati-u-panici-povlace-i-otrovnu-tunjevinu-clanak-644179
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #19 poslato: Januar 11, 2013, 04:52:16 posle podne »

vec 3-4 meseca 2x nedeljno skusu derem,omiljena mi postala :)
Sačuvana
milicaalisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #18 poslato: Januar 10, 2013, 04:55:22 posle podne »

o filetima pangasiusa, tim smrznutim, sam cula samo najgore od lekara i nutricionista, pa sam prestala da ih kupujem. gaje se namenski, tako da gomila ribe zivi u malo vode, ti fileti budu puni mulja i kojecega, a ne hrane se prirodnom i kvalitenom hranom, pa i nema puno hranljivih materija, to jest, ne bude onoliko koliko bi trebalo. zato su tako jeftini.

ja par puta nedeljno jedem skusu i pastrmku, kupim ih sveze, samo ociscene, jer mi je fuj to sama da radim :/ napunim marinadom i ubacim u rernu. savrseno svaki put.  ;)
« Poslednja izmena: Januar 10, 2013, 05:12:05 posle podne od strane milicaalisa » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.163 sekundi sa 18 upita.