TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395193 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:20:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pitanje u vezi gejnera  (Pročitano 6137 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #32 poslato: Mart 03, 2013, 08:34:01 posle podne »

Pedantne kolicine,sve objasnjeno...al' ''plavo srce''...epic fail...gde ces Srbijo...   :-\
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #31 poslato: Mart 03, 2013, 08:09:15 posle podne »

nista vrlo malo cu da smanjim za pocetak unos vode ali kako god moram da se priviknem i da jedem ovoliko i da pijem tecnosti.zadnjih nekoliko dana sam jeo koliko nisam u zivotu ozb i plus gejner ali problem sto nisam navikao zato sam i mrsav-to je istina...moram da zasucem rukave tacnije poceo sam.hvala na svemu.za sad cu da smanjim u casu vode i polako da povecavam unos vode kako vreme odmice
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Mart 03, 2013, 08:02:00 posle podne »

Citat
u koliko mogu da rastvotim 5gr najmanje?da barem malo smanjim da mi se ne bi desavalo ovo Roberte.

Pa rekoh ti - dovoljno ti je čaša vode, a može i manje. Neko ga ispija samo sa par gutljaja vode. :D

U periodu oko treninga popijem oko 1.5l vode. :) Pola sata pre treninga, dok ispijem suplemente, unesem 3-4dcl, u toku treninga 7-8dcl, nakon treninga 4-5dcl. Desi se da u letnjim mesecima samo u toku treninga popijem 1.5 - 2 litara. :)
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #29 poslato: Mart 03, 2013, 07:58:48 posle podne »

buraz nisam navikao ti imas i masu realno.pa do litar na treningu a ovo ostalo sa kreatinom i nemam gde ko balon sam :)
izgleda da cu morati da gruvam vodu ..bes znojenje tusiracu se xexe
pa problem mi je jer pijem i gejner i tu isto kad stavim mleko ili vodu ma idi to nnisam racunao u ovih 3l gejner posebno zato me ovo i kida nisam navikao na toliko tecnosti realno.ima crevo iz dvorista da dopremim do sobe i samo udri ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 03, 2013, 07:54:23 posle podne »

Haha,ma neces umreti, kako ti je problem sa 3l vode dnevno, ja samo na trening ubijem litar,litar i po  :D ? KOliko ti popijes na treningu vode ?
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #27 poslato: Mart 03, 2013, 07:53:24 posle podne »

pa posto radim faze punjenja izadjem tokom dana na 3 litra sto je ipak za moj organizam prejako izgleda tako da cu morati da smanjim.nakon treninga bas dehidriram ali ovako unosim da kazem ravnomerno tih 3 litara tacnije podeljeno na ceo dan.jedino sto se nocu kao lud preznojavam a danju idem bas dosta u wc.u koliko mogu da rastvotim 5gr najmanje?da barem malo smanjim da mi se ne bi desavalo ovo Roberte.
xexe Pedja ja sam od skoro nahvatao sejker pa ga ne ispustam za sve,polako oces da umrem pored sejkera da padnem pored sudopere xexe
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #26 poslato: Mart 03, 2013, 07:47:46 posle podne »

Kad se naviknes da pijes vodu samo iz flasice ma gde god da si,naucices i kvalitetno da konzumiras vodu..ja cashu ne koristim za vodu godinama :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Mart 03, 2013, 07:45:26 posle podne »

Gledaj da ravnomerno rasporediš unos vode tokom čitavog dana. Na primer, nemoj imati faze kada za jedan sat popiješ 2l, pa onda ne piješ vodu satima. Kontinuiran unos, bez nalivanja. Koliko piješ trenutno?

Kada bi ljudi pili normalne količine vode, onda im uopšte ne bi teško palo da tik malčice pojačaju taj unos dok su na kreatinu. No, pošto ogromna većina unosi vrlo malo vode, bude frka kada treba ispiti 3-4 litara. Ja, na primer, ne pamtim kada sam popio manje od 3 litara u poslednje 3-4 godine. Navikao sam telo na taj unos i tako odlično funkcionišem. Dok sam na kreatinu maltene i da ne menjam tu količinu. Jedino u letnjim mesecima odem i na nekih 5 litara po danu, ali to  vrućine same zahtevaju. :)

Citat
da li da smanjim prilkom mesanja kreatina da ubacujem manje vode ili kako?

Ovaj deo nije mi najjasniji. Dozu kreatina  ispiješ sa maksimalno jednom čašom vode, ne treba da se nalivaš. Kako ti trenutno piješ kreatin?
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #24 poslato: Mart 03, 2013, 07:34:36 posle podne »

ok.izgleda da je to jer unosio sam ni malo ni vise a sad kad pogledam jos je faza punjenja sigurno unosim duplo vise vode i najverovatnije da je to.da li da smanjim prilkom mesanja kreatina da ubacujem manje vode ili kako?nije mi samo to jasno jer dosta njih kaze treba piti bas puno vode?hvala ti gejner pijem kako si mi rekao i sve ostalo slusam ja ::)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 03, 2013, 07:22:02 posle podne »

O plavim srcima ovde neće biti priče, pošto je to zabranjeno. Isto tako da vas zamolim da se ne prozivate.

Što se tiče znojenja, možda je to posledica pojačane konzumacije vode? Verovatno si pojačao unos vode ili ne? Desi se da ljudi, koji su navikli na život sa jedva litar vode dnevno, skoče na 3-4 litara zbog prelaska na kreatin, pa onda to bude šok za organizam.
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #22 poslato: Mart 03, 2013, 12:27:56 posle podne »

i pored toga sto me zanima da li je neko imao iskustva sa plavim srcima zanima me da mi neko kaze vezano za kreatin da li je normalno da se znojim toliko.nocu danju uopste stalno se znojim kao lud??? ???
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #21 poslato: Mart 02, 2013, 09:40:56 posle podne »

naravno brat.reci mi zna li neko iskustva za plava srca?ortak je pio i dobio dosta na masi ali ja evo listam po netu bogami zeznte stvari mada ne znam koliko pa ako zna neko nek kaze...tnx svima unapred i tebi Pedjoni pa naravno da cu biti kao ti samo se pazi da te ne prestignem za godinu dana ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Mart 02, 2013, 09:34:30 posle podne »

Tako je Ufc, samo easy, ovde smo da se druzimo i da ti pomognemo ,ne shvataj sve bukvalno ;)
Mi cemo ti svim snagama pomoci da budes nabildovan jer verovatno to jako zelis :) Pa ces i ti biti nabildovani baja kao ja, :D Ali treba da prodje neka godina, ne moze za mesec dana nista,ali hajde rece da to znas,nadam se da ti nisam snove srusio.
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #19 poslato: Mart 02, 2013, 09:31:54 posle podne »

vazi tnx nabildovani ja znam da nece biti rezultata za mesec dana Robertu sam rekao da cu preneti da li sam se ugojio tipa dva ili 3kg za mesec dana.nema frke ne ljutim se ja tako brzo brat pa na svu ovu bedu u zemlji samo fali da se mi srbi krvimo na srbe xexe poz tebi
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2013, 09:26:03 posle podne »

buraz nisi citao ostale postove posto vidim da se ovde ubacujes samo da prozivas.ja sam rekao da cu za mesec dana reci rezltate a nisam rekao da cu da pijem jedan mesec i da cu stati ili sta vec.ja planiram da pijem na duze ove zajebancije jer mi pare nisu problem a rezultat cu reci Roberu a tebi hvala nabildovani  ;D


Nema na cemu zgoljavko :D
Ako ti treba prevod,hteo sam reci da nikakve rezultate ne mozes ocekivati za mesec dana i da je mali period.no dobro cmokic :*
Ti sto se primas na obicnu ironicnu misao,to je problem tvoj
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 19 upita.