TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:13:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko izbora  (Pročitano 4334 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: April 03, 2013, 02:19:34 posle podne »

Od sagorevača pre aerobnog je i L karnitin dobar.  Ja bih za početak L karnitin 1000-1500 mg pre kardia i zeleni čaj popiješ.

Nemoj da se oslanjaš previše na sagorevače, klopu moraš da iskoriguješ, to je broj 1 :)

Sačuvana
rezackg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #12 poslato: April 03, 2013, 01:38:14 posle podne »

U redu, okacicu sliku veceras kada stignem kuci! :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: April 03, 2013, 01:14:33 posle podne »

Ajmo konstruktivno! Kaci sliku,imas galeriju tamo ''dole''.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: April 03, 2013, 11:44:06 pre podne »

Kakav sagorevac za 70- kg :// Pa moja cura ima 60 kg covece, sta ces od sebe da napravis.

Veruj mi da ima kod mene da se izgubi bar 10kg, zbog dugogodisnje pogresne ishrane... Da mogu, rado bih trenirao sa tegovima i ostale vezbe kao sto sam pre radio, ali ne smem zbog jake povrede ramena cak ni da igram kosarku,rukomet ili bilo sta slicno, a kamoli da dizem nesto. :)


Najbolje da okacis sliku da bi videli stanje stvari i tu kolicinu sala kao sto kazes
Sačuvana
rezackg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: April 03, 2013, 09:33:24 pre podne »

Kakav sagorevac za 70- kg :// Pa moja cura ima 60 kg covece, sta ces od sebe da napravis.

Veruj mi da ima kod mene da se izgubi bar 10kg, zbog dugogodisnje pogresne ishrane... Da mogu, rado bih trenirao sa tegovima i ostale vezbe kao sto sam pre radio, ali ne smem zbog jake povrede ramena cak ni da igram kosarku,rukomet ili bilo sta slicno, a kamoli da dizem nesto. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: April 03, 2013, 12:19:53 pre podne »

Kakav sagorevac za 70- kg :// Pa moja cura ima 60 kg covece, sta ces od sebe da napravis.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 02, 2013, 11:24:28 posle podne »

Animal Cuts,Lipo 6,Dyma Burn Extreme. Tim redosledom. Postoje sigurno i drugacija misljenja. Xenadrene i Hidroxycut su isto hvaljeni,ali nisam probao.
Sačuvana
rezackg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: April 02, 2013, 08:23:04 posle podne »

Da si u mogucnosti da radis u teretani,skidao bih salo,i dobijao na misicnoj masi,pa bi sa 65 kg izgledao mnogo dobro...

Razumem to, ali s obzirom da ne smem da koristim desno rame, nazalost moram potraziti alternativu u kardiu. Koji sagorevac bi bio najbolji u ovakvoj situaciji?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: April 02, 2013, 07:43:46 posle podne »

Da si u mogucnosti da radis u teretani,skidao bih salo,i dobijao na misicnoj masi,pa bi sa 65 kg izgledao mnogo dobro...
Sačuvana
rezackg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #4 poslato: April 02, 2013, 07:31:03 posle podne »

Msm da ti je suludo da skidas kilazu na 6o,osim ako si patuljak sa 14o cm visine! Upropastices sebi zdravlje time. Ko god ti je rekao da treba da skines 15 kg se grubo nasalio sa tobom. A opet,kako mislis da se ''vratis teretani'' kada ne mozes da radis sa tegovima i slicno kada ti tegovi i slicno predstavljaju 9o% opreme u teretani??

Prvo, hvala na odgovoru. Visok sam oko 170, a dolazio sam 2,3 puta do 65kg i imao sam jos dosta sala koje treba skinuti, tako da pretpostavljam da je 60kg u redu. Naravno da necu mrsaviti do 60kg ako je to previse, videcu vremenom koliko treba i tu cu se zaustaviti :)

Sto se tice teretane, radicu kardio, koji bas i ne mogu da radim napolju,sto zbog vremena, sto zbog ostalih stvari. Steper je moja omiljena sprava i traka, tako da cu se na to fokusirati.

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: April 02, 2013, 01:05:18 posle podne »

Msm da ti je suludo da skidas kilazu na 6o,osim ako si patuljak sa 14o cm visine! Upropastices sebi zdravlje time. Ko god ti je rekao da treba da skines 15 kg se grubo nasalio sa tobom. A opet,kako mislis da se ''vratis teretani'' kada ne mozes da radis sa tegovima i slicno kada ti tegovi i slicno predstavljaju 9o% opreme u teretani??
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #2 poslato: April 02, 2013, 12:11:53 posle podne »

Hahahah ovo je vic neki :D :D :D :D
Sačuvana
rezackg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: April 02, 2013, 11:50:18 pre podne »

Pozdrav! Treba mi pomoc oko izbora sagorevaca. Imam 18 godina, 75kg, i zelim da izgubim 15kg. Redukovao sam ishranu (pre svega zato sto postim ceo post, do 5. maja) i zelim da se vratim teretani. Ne mogu da radim vezbe sa tegovima i slicne zbog jake povrede ramena koja traje bas dugo. Tako da cu raditi samo kardio(steper,trcanje,pesacenje). Sta mi preporucujete od sagorevaca? Hvala puno!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 18 upita.