TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:47:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Program  (Pročitano 1927 puta)
MilosCentar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2013, 12:29:22 posle podne »

Hvala na odgovorima,samo pola od ovih vezbi sa linka ne znam koje su i kako se rade,neke ni na googlu nisam nasao.. I zar nije bolje da se vezba tako da budu podeljene misicne grupe po danima?

Ukljucujem se i ja u temu. Stefane, moras procitati celu temu... Dakle lepo ti je objasnjeno aposlutno, radis celo telo, da bi naucio da pravilno izvodis vezbe, da naucis da dises, da se ne preforsiras i povredis u samom pocetku... Iz samog ovog tvog pisanja se vidi da si jako nestrpljiv. 3 meseca za uvodni deo treninga je malo predugacak, i "fullbody" treninzi su nekada bili korisceni u svetu bodibildinga, ako planiras da se ovim bavis onda radi ovako kao sto je Marko napisao, ako radis cisto zbog bazena, onda radi ovako mesec dana, dok udjes u foru, svakim treningom pogodi misic, i onda pocni da radis po grupama, ja npr. radim trening 3 puta nedeljno, pon: grudi, triceps, sre: ledja, biceps, pet: noge, ramena. Zamoli nekog naprednijeg vezbaca u teretani da nadlgeda tvoj rad i da ti pokaze ;)
Sačuvana
Krv, suze i znoj..

Stefanq
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2013, 12:06:43 posle podne »

Hvala na odgovorima,samo pola od ovih vezbi sa linka ne znam koje su i kako se rade,neke ni na googlu nisam nasao.. I zar nije bolje da se vezba tako da budu podeljene misicne grupe po danima?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2013, 09:48:55 pre podne »

Mislim da u ovoj temi "12 nedelja treninga za početnike" možeš pronaći odgvore na tvoje pitanje, poz
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=72681.0
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2013, 07:11:51 pre podne »

Kako god vezbe vezao neces mnogo pogresiti jer ne postoji najbolji nacin. 3-4 dana nedeljno. Ono sto trebas da naucis jeste veslanje u pretklonu, cucanj, mrtvo dizanje, stojeci vojnicki potisak. Na to dodaj benc, propadanja i zgibove. To su vezbe koje treba forsirati.
Sačuvana
Stefanq
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2013, 03:01:57 pre podne »

Cilj je masa
E sad koje grupe misica da ukonbinujem (mislim na ono triceps i ledja,biceps i grudi itd..) Kako bi bilo najbolje? Kolko dana u nedelji bi bilo najbolje da idem u teretanu? I koje bi bile neke osnovne vezbe koje bi trebao da radim..? Par osnovnih a ostalo bi sam dodavao kako bi mi odgovaralo vec.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.278 sekundi sa 17 upita.