TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394577 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:44:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti oko ishrane i suplemenata  (Pročitano 2624 puta)
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #8 poslato: April 01, 2013, 09:47:34 posle podne »

kada sam isto ovako radio ali bez suplemenata ,prvih mesec dana sam cak dodao 1 kilogram ali sam neuporedivo bolje izgledao tako da ne gledam brojke vec ogledalo, dok sam posle poceo da gubim kilograme(verovatno masne naslage ,jer su mi ruke izgledale vece i dosta misicave)
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #7 poslato: April 01, 2013, 09:44:16 posle podne »

slazem se ali meni je cilj izgubiti 3-4 kilograma, izgubiti masne naslage i nabaciti koji misic  zbog toga minimum uh i masti a sto vise proteina i slazem se da je 2 meseca malo ali ja nemam puno toga da izgubim , sto se mene tice bolje je da mi ostane kilaza ali kvalitetna
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #6 poslato: April 01, 2013, 09:17:30 posle podne »

120 grama proteina + 150 grama ugljenih hidrata = 1080 kcal

Da bi rastao, potrebno je da unosis 3 puta vise kalorija.

Vazno je da postavis realne ciljeve..za 2 meseca ce sigurno biti napretka, ali razmisli, to je svega 35-40 treninga(pod uslovom da ne zabusavas)

Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #5 poslato: April 01, 2013, 08:44:41 posle podne »

mozda ste me pogresno razumeli , dnevno minimum 120 grama proteina podeljeinih u 5 obroka, naravno bez slatkisa, hleba i sokova i ugljene hidrate do 150 grama najvise , pod ravnim stomakom podrazumevam ravan stomak ali bez 6 packs, ne ocekujem izgled mister olimpije vec fit izgleda
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #4 poslato: April 01, 2013, 08:03:24 posle podne »

Treba biti odmah iskren i realan,sa 80 gr proteina dnevno iz hrane tesko da mozes da imas neke rezultate a za 2 meseca ni sa Colemanovom ishranom..

Postavi neke slike da vidimo trenutno stanje,jer ovako ne mozemo da procenimo koliko si blizu tog cilja,ali svejedno za 2 meseca ne ocekuj nista posebno pogotovo ne sa slabom ishranom.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2013, 06:57:06 posle podne »

ambiciozno...

sa whey-om možeš odmah krenuti, zbog boljeg oporavka, to je moje mišljenje.

nemoj da prenagliš sa treningom, odjednom 6 puta je šok za tvoje telo. TakoĂ°e kardio pazi - u kojoj zoni ga radiš. Trčanje zna da povisi puls i vrlo lako možeš preći u anaerobiju - i da sam sebe "sagoriš" - tu pre mislim na mišićnu masu... moraš smanjiti intenzitet i produžiti trajanje.

2 meseca je relativno kratak period, mada sve zavisi od genetike, tvoje utreniranosti, ishrane...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #2 poslato: April 01, 2013, 06:31:11 posle podne »

Sta podrazumevas pod tim ''ravan stomak'' ?
Ravan stomak imaju osobe koje imaju 12% bodyfat i one koje imaju 8% bf
Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #1 poslato: April 01, 2013, 06:23:08 posle podne »

Pozdrav svima.Za koji dan pocinjem sa treninzima (teretana i trcanje) posle 6 meseci.Planiram da za 2 meseca imam konkretne rezultate, pre sam isao u teretanu 2 godine , tako da imam osnovu.Posto  preko ishrane mogu dnevno da unesem oko 80 gr proteina ,planiram da uzmem whey protein od 920 grama, e sad posto prvi put uzimam protein zanima me da li da uzmem odmah ili da sacekam malo , razmisljao sam i o kreatinu.Cilj mi je ravan stomak i biceps oko 40 cm , svaki savet je dobrodosao, btw visok sam 187 i imam oko 90 kg.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 20 upita.