TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:54:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan ishrane  (Pročitano 1911 puta)
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #6 poslato: April 02, 2013, 08:33:31 posle podne »

Hvala ti puno, na sve , zanimalo bi mi samo jos posto imam taj sagorevac i u medjuvremenu uzeo sam od biotecha mega amino 3200,jer sam citao na forumima da za mrsavljenje je najbolja kombinacija sagorevac, amino i portein, pa bi me zanimalo kako tacno da pijem amino posto se pije 2x4tab na dan , samo da ih pijem kada idem da trcim znaci pre i posle trcanja i sagorevac dali smem da popijem u istom vremenu kao amino ?
I dali bi bila dobra odluka da uzmem od Biotecha protein power pro za mene kao pocetnika,jer nisam pre jos bio pio proteine...?
Ovaj protein evo sastav

80% Proteina + BCAA + L-Glutamine!
BioTech USA Power PRO je odlican protein za ozbiljne sportiste koji traze visok sadrzaj kvalitetnih proteina sa odlicnim aminokiselinskim profilom.
Power PRO pruza citav spektar BCAA, L-Leucin, L-Izoleucin, L-Valin, L-Glutamina kao i svih ostalih esencijalnih i neesencijalnih aminokiselina. Ono sto poznavaoce dobrog proteina najvise interesuje je cinjenica da sadrzi 30% BCAA i skoro 26% L-Glutamina na 100% proteina!

Power PRO obezbedjuje dugotrajno i jako anabolicko i anti-katabolicko okruzenje u vazem telu koje je optimalno za ekstremnu misicnu gradnju. Fenomenalni ukusi i instant rastvorljivost. Ekonomicno pakovanje i visoki kvalitet cine Power PRO najboljim proteinom na trzistu, kada je odnos cene i kvaliteta u pitanju!
Hvala ti unapred
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #5 poslato: Februar 22, 2013, 08:18:39 posle podne »

Pozzdrav svima, mene bi zanimala neka ishrana sta da izmenim? imam 23 godine 180cm visok 90kg, zeleo bi da smrsam jos jedno 10kg-a , trenutno sam opet krenuo u teretanu dok nebude bilo lepse vreme , idem 3 puta nedeljno, a inace kada je lepo vreme trcim svako vece od 6-8km bez prestanka, cak imam i sagorevac ovaj od unievrsala fat burner easy to swallow, ali sam dosao do zakljucka da mi je ishrana problem,pa zato reko da vas pitam sta mi prepurucujete?
Hleb i pekarsku hranu sam izbacio skroz , tako da to nejedem, alkohol ne pijem, sokove poput coca cole ili slicno popijem samo kada sam u drustvu po jednu casu, mesne narezke, pastete i salame sam izbacio .
Ujutro jedem kukuruzne pahuljice oko 2 tanjira skoro svako jutro, rucak neodbijem nista , ali ako je bas premasno onda to nemogu da jedem.
u toku dana pojedem koju jabuku ili bananu da neosetim glad, pijem dosta vode i cajeva kafu retko, za veceru pojedem ili pahuljice ili neki sendvic ali bez hleba, znaci kobasica, sir, kecap, krastavci ili nesto poput toga.
a sto se slatkoga tice to mi je jako tesko da odolim , mada nekazem smanjio sam pre sam jeo posle svakog rucka a sada retko , ali ako pojedem onda to je 100gr milke ili mars, twix itd.
Hvala unapred, ako sam izostavio nesto odna cu da kazem i to. Pozz
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2013, 11:35:21 pre podne »

Tesko neko moze da ti napise kako da se hranis ako das malo informacija o ishrani .Poenta price je da znamo koliko kalorija unes i iz kojih namirnica,je razlicitu kalorijsku vrednost imaju kalorije iz proteina iz hidrata i iz masti.
Sačuvana
mortalkombat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2013, 08:24:39 posle podne »

Kako si se do sada hranio,koliko i kako treniras u toku nedelje,da li imas neke druge fizicke aktivnosti sem teretane...?
U poslednje vreme jedem sto vise mogu jer pokusavam da se ugojim :) treniram 4 puta pa i vise nedeljno i to je to, nemam nikakve aktivnosti sem teretane mada sam razmisljao da krenem na kik boks  ;D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2013, 08:15:01 posle podne »

Kako si se do sada hranio,koliko i kako treniras u toku nedelje,da li imas neke druge fizicke aktivnosti sem teretane...?
Sačuvana
mortalkombat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2013, 06:55:40 posle podne »

Imam 16 godina, visok sam 185cm i tezak 73kg. Idem vec 7-8 meseci u teretanu i plan mi je da skinem salo sa grudi i stomaka i da dobijem na misicnoj masi. Ako bi neko mogao da mi sastavi plan ishrane, hvala    :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 19 upita.