TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:33:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana  (Pročitano 2634 puta)
bojanlepojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #5 poslato: April 08, 2013, 10:54:47 pre podne »

Vracaju ti se masne naslage zato sto brzo omrsas...
Jednostavno probaj da mrsas polako,na duze staze,postepeno izbacuj sve lose navike iz ishrane,i videces kako ce ici.
A ako mislis da primenjujes te dijete pa skines neku nenormalnu kilazu za kratko vreme,od tog posla nema nista!  ;)

Nema to veze sa brzim mrsavljenjem, vec sa drugim stvarima. Sve preko 1-1.5kg nedeljno gubitka kilaze mozemo pricati i teskom katabolizmu i ataku na misicima. Dakle vise od toga ne bi smeo mrsaviti nedeljno, pod uslovom da su svi parametri ispostovani ishrana+trening+suplementi.
Ovo je sport discipline i karaktera, mozes jesti cupavce i biti nezadovoljan svojim izgledom ili stisnuti zube i sastaviti 3 meseca bez greske pa vidi kuda te to vodi. Od prezderavanja nema leka sem odlucnosti.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #4 poslato: April 08, 2013, 10:36:57 pre podne »

Vracaju ti se masne naslage zato sto brzo omrsas...
Jednostavno probaj da mrsas polako,na duze staze,postepeno izbacuj sve lose navike iz ishrane,i videces kako ce ici.
A ako mislis da primenjujes te dijete pa skines neku nenormalnu kilazu za kratko vreme,od tog posla nema nista!  ;)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 08, 2013, 09:52:28 pre podne »

Mislim da je ovo problem psihičke prirode, a ne problem do ishrane, bez ikakve namere da te uvredim.

Na našem forumu možeš dobiti pomoć oko načina ishrane i treninga, ali moraš biti spreman da će to trajati odreĂ°eno vreme, preko noći nema ništa.

I samo da ti kažem, moguće je zdravo i trajno smršati!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: April 07, 2013, 12:33:37 pre podne »

Ja ti to nikako ne savetujem kao opciju. Ni za probu, ni za pocetak, ni jednom nedeljno, tj nikako. Ko garantuje da ces kasnije to moci da kontrolises?! Koliko imas godina?
Sačuvana
kobac2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: April 06, 2013, 04:18:27 posle podne »

Stalno neke dijete drzim i uvijek ista stvar.Pocnem dijetu dobro ,malo hljeba,puno kuvanih jela ,voca,povrca i tako 2,3 nedjelje.Skinem nekoliko kilograma ,postanem zadovoljan ,pohvali me drug kako sam smrsao,naziru se trbusnjaci i onda....Uhvatim sebe kako se prezderavam u sitne sate ili pojedem 10 cupavaca(kolaca) sto je baba napravila.I naravno vratim masne naslage...Da li bih smio (npr max 1 nedjeljno)da odem u WC i ispovracam se ako osjetim da sam se bas prejeo?Da li bi to dovelo do bulimije?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 18 upita.