TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:21:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2 pitanja u vezi Animal Cuts-a  (Pročitano 3334 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Jun 11, 2013, 03:34:33 posle podne »

Uostalom, ne verujem da bi dve kesice duplirale efekat.... :P

ne bi, možda bi čak izazvale i kontra reakciju, najsigurnije "caffeine overdose"... lupanje srca, nesanica, povišen puls, dehidratacija...zavisi od slučaja do slučaja, ali uz usmeren fokus na kvalitet ishrane i treninga 1 kesica je ok
Sačuvana
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #7 poslato: Jun 07, 2013, 06:57:05 posle podne »

Uostalom, ne verujem da bi dve kesice duplirale efekat.... :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jun 07, 2013, 06:38:12 posle podne »

Podržavam ta mišljenja, jedna kesica AC je dovoljno.
Sačuvana
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #5 poslato: Jun 07, 2013, 03:59:52 posle podne »

I ja sam se malo raspitivao kod vezbaca koji su koristili AC, svi su mi rekli da jedna kesica pola sata pre treninga je dovoljna. Tako da bi moje pitanje bilo slicno tvom. Ja sam uzeo skoro AC i drzacu se jedne kesice pre treninga 42 dana i videcemo kako ce biti... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: April 29, 2013, 04:58:06 posle podne »

4-5 merica whey-a???? čemu toliko...

2 maksimalno, jedna ujutru i jedna posle treninga. Ostatak proteinskog unosa treba da bude iz hrane - pre svega nemasni tj manje masni izvori proteina poput belog mesa, ribe, ćuretine, belanaca, mladog sira i puuuuuno povrća...

4-5 merica dnevno nema nikakve poente uzimati, toliko organizam nije u stanju da iskoristi a drugo protein iz hrane nema nikakvu zamenu.
Sačuvana
base4ce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: April 27, 2013, 02:50:47 posle podne »

Hvala Gorana na savetima!

Jedan paketic dnevno AC mi je potaman..posle 2 nedelje uzimanja, pridrzavanja pravilne ishrane i redovnog treninga, stvarno se vidi gubitak masnih naslaga oko struka i na grudima,potkoznog sloja masti na nogama i rukama.Stitim misice koliko mogu suplimentima takodje!

..posto pijem 4-5 merice dnevno Elite whey proteina i ako nastavim tako imam ga za jos 2,5 meseca..medjutim  bicu u deficitu sa bcaa i glutaminom..Imam jos 1 kg gLutamina i 700 g bcaa...tako da uzimam po 20g dnevno od svakog.

Da li je to dovoljna dnevna doza na moju kilazu i svakodnevan trening?
Bcaa uzimam u toku treninga 20g razmucen u litri vode...
glutamin posle treninga 10 g sa 1.5 mericom wheya i pred spavanje jos 10g sa meircom wheya?
Napominjem da dnevno unosim 4- 5 merice wheya sigurno.
Da li bi nesto neko promenio?

Hvala jos jednom


« Poslednja izmena: April 28, 2013, 05:17:16 posle podne od strane base4ce » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: April 15, 2013, 10:27:35 posle podne »

Pozdrav,

u principu je praksa da se krene tako kao sto si ti krenuo sa po jednom dozom pre treninga, pa da se poveca na dve, ali, ako si ti zadovoljan i ako te lepo radi, ne moras povecavati. Svakako mozes probati, da vidis kakav ce efekat biti i da li ti vise odgovara.

Isto vazi i za drugo pitanje, ako pijes dva puta, pijes ujutru na prazan stomak i pola sata pre treninga. Mislim da je bolje da uzimas pre treninga, ako ces ici sa jednom dozom, da iskoristis maksimum iz njega.
Sačuvana
base4ce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: April 15, 2013, 08:56:54 posle podne »

Pozdrav svima.

Imam 36 godina
         181 cm
           84 kg
Redovno treniram i kvalitetno se hranim.

pon-sred-petak-subota idem u teretanu oko 14 h
uto - cet - ned  -  kardio  oko 09h ujutro

Pijem whey,bcaa,glut,multivitamine i minerale...i pre 5 dana sam poceo  sa AC.
Od sagorevaca sam jedino koristio unidyn prosle godine u ovo vreme i svideo mi se,radio je koliko sam i ocekivao ali trebalo mi je nesto jace,jednostavno sam osecao da mi ne bi smetalo.

I pitanje :..5 dana pijem po jednu kesicu i planirao sam da posle 7 dana da povecam na dve, ali mislim da me ova jedna odlicno radi, i psihu i fiziku-tacno onako na granici, da ne preteram plasim se i pokvarim osecaj. Tako ako bi koristio po jednu 3  nedelje mogao bi da napravim pauzu od nedelju dana i da zapocnem jos jedan tronedeljni krug.Sta bi ste mi vi predlozili da iskoristim sve u narednih 25 dana ili da podelim u dva kruga po 1. dnevno??

II pitanje Da li kad mi padne dan da treniram u teretani od 14 h bolje da uzmem pola sata pre treninga ili ujutro oko 8h na prazan stomak dok obavljam neke sitne dnevne obaveze( dakle nisam statican i ne razvlacim se po krevetu)

Hvala svima na mnogim informacijama koje su mi veoma pomogle do sad.

Podravljam Pansport familiju i njene verne sledbenika.



 
« Poslednja izmena: April 15, 2013, 10:40:08 posle podne od strane base4ce » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.