TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:00:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci, saveti,.. :)  (Pročitano 2218 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: April 23, 2013, 10:41:05 posle podne »

Slobodno jednom nedeljno mozes pojesti nesto slatko,ali za taj broj kalorija umanji u ostalim obrocima kako bi bar bila na 0,a ne u kalorijskom suficitu.Kod dobro programirane ishrane uz predhodno dobro uradjeny funkcionalnu dijagnostiku mozes cak I svaki dan uneti nesto slatko u odredjeno doba dana.
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #3 poslato: April 23, 2013, 12:32:19 posle podne »

Jao,slucajno sam izmenila vas post :( greska

Pa da,ali ja da bi pojela i jaja za dorucak,onda bi morala ustati pola sata ranije,znaci u 5 da bi stigla sve,a posle treninga stizem kuci u pola 12,i onda bas nemam vremena da spremam nesto,a i kada bi jela u pola 12,odma posle legnem,a mislim da to bas nije dobro,pa zato trazim neke druge "pomocne obroke". Bas mi je komplikovano :/
Nego htela sam jos da pitam,da li je oke jednom nedeljno da pojedem 2-3 kolacica? Jer sam bila ovisnik o seceru,pa mi je tesko da tako naglo prestanem :/
« Poslednja izmena: April 23, 2013, 12:38:43 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: April 21, 2013, 08:46:32 posle podne »

Izmeri tacan kalorijski unos u toku dana i okvirnu potrosnju kalorija u toku dana ukoliko mozes .Ukoliko zelis da smrsas a da pri tom ocuvas ili malo dobijs misicnu masu ,moras raditi trening za misicnu hipertrofiju.Ishrana ti je solidna,hvali malo proteinske ishrane ,narocito za dorucak.
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #1 poslato: April 21, 2013, 12:55:49 posle podne »

Evo ovako,imam 18 godina,imam 54kg (znam da ce puno vas pomisliti- "Pa imas 54kg,sta bi ti manje?") stvarno zvuci malo,ali na meni ne izgleda malo :D jer sam visoka 160cm, gore sam mrsava,stomak tu i tamo,a sto ide nize,to je veci problem :)  Butine,ne mogu reci da su "strasne" , ali dovoljno da mi prave problem :P E sada,sto se tice ishrane i treninga,to ovako izgleda
Trening:2x kick-box ,2x teretana i 2x neka kondicija (trcanje ili bicikla),jedan dan odmaram
Ishrana: Dorucak-ovsene sa jogurtom -oko 40-najvise 50 gr,ne mogu vise,bas me zasiti to)
            Uzina-neko voce
            Uzina 2-lesnici,indijski orah,.. -saka
(Moram ovako sa ovim uzinama,zbog skole,ustajem u 6-doruckujem,u 9 mi je prva uzina,u 12 druga,i stizem kuci malo pre dva,pa jedem oko 2)
            Rucak-ili neko belo meso sa povrcem, illi integralni pirinac sa povrcem ili jednom nedeljno integralne makarone sa ella sirom (tu nemam nesto ustaljeno,ali uglavnom ovo,nemam bas puno iskustva u kuhinji,pa mi bas ni jelovnik nije "bogat" :P )
            Uzina-2-3 one rizane galete i tunjevina
 Ova uzina mi je oko 5,pa ne jedem nista kasnije da bi mogla u pola 8 popiti sagorevac na prazan stomak,pa treniram u 8,i posle treninga pojedem bananu,i dovoljno mi je to,stvarno ne bi mogla posle treninga imati neki obilniji obrok :/
Koristim Ripped Fuel (jednu pre dorucka i 2 pre treninga) Svi govore da ne popijem dve pre treninga jer kasno treniram i necu moci spavati,ali ja vec u busu za kuci zaspem :D

Svesna sam da ne unosim dovoljno proteina,pa bi molila tu malo da me posavetujete. Inace,imam male obroke jer stvarno ne mogu puno pojesti,ovaj sagorevac stvarno radi svoj posao kada je u pitanju apetit,tako da obroke ne mogu povecavati,samo mogu nesto izmeniti :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 19 upita.