TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:10:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: trenutno  (Pročitano 1591 puta)
keepcalm1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #10 poslato: Maj 17, 2013, 12:45:22 pre podne »

uzeo sam 2 dana 3 kapsule malo punjeje i posle 2 po mojoj proceni posto ne radim ful treninge..jel problem to da uzimam sa obzirom da cu imati do kraja meseca hirursku intervenciju(vadjenje fixatora) pa zbog lekova oko toga ili nema veze?!hvala unapred na odg
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Maj 16, 2013, 10:59:39 posle podne »

ovako za 5-6 dana postigao sam to da sam se uvecao za 2,3 kile..predpostavljam da je misicna masa jer sam imao dobru ishranu ali sam mozda preterao,sada imam oko 100 na visinu 180:d e sad ja bih da pitam koja mni treba dnevna kolicina hidrata da ne preteram jer mislim da mi je to problem  ?! sad sam malo zbunjen posto jedem probrano i to a vamo mi raste kilaza i jel ok to da ja vrtim npr pile i pirinac 3 puta na dan tj pre trnnga i posle i mozda jos koji put heh

Nije moguce da si za tako kratko vreme dobio ciste misice, ali je moguce da si dobio na kilazi. Jos uvek nisi uzeo kreatin, jel tako? Ovo je bez ikakve suplementacije?
Sačuvana
Tachka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #8 poslato: Maj 16, 2013, 01:04:53 pre podne »

apsolutno je nemoguce da dobijes misicnu masu za 5,6 dana.
prvo, nisi ni spomenuo koji ti je cilj koji zelis da postignes sa tom ishranom i treningom.
drugo, zasto ne pogledas neke od mnogobrojnih tema koje su otovrene i koje se ticu pocetnika i saveta koji su im dati?
ne razumem kako ljudi nemaju strpljenja da nauce polako sami ili uz neciju pomoc stvari koje ce im otprilike znaciti za ceo zivot...
napisi kako si se pre hranio, sta hoces da postignes, a na podforumu trening potrazi neki savet u vezi sa pravilnim nacinom treniranja, u odnosu na svoj cilj. ne budi lenj, doci ces do svih odgovora i posle ces se smejati sebi sto si napisao da je moguce da si dobio misicnu masu za 5,6 dana :)
ali naucices sigurno nesto novo.
nemoj da osustajes.
Sačuvana
oh yes, I have to find my path
no less, walk on earth, water, and fire
the elements compose a magnum opus
my modus operandi is amalgam
keepcalm1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #7 poslato: Maj 15, 2013, 11:46:55 posle podne »

ovako za 5-6 dana postigao sam to da sam se uvecao za 2,3 kile..predpostavljam da je misicna masa jer sam imao dobru ishranu ali sam mozda preterao,sada imam oko 100 na visinu 180:d e sad ja bih da pitam koja mni treba dnevna kolicina hidrata da ne preteram jer mislim da mi je to problem  ?! sad sam malo zbunjen posto jedem probrano i to a vamo mi raste kilaza i jel ok to da ja vrtim npr pile i pirinac 3 puta na dan tj pre trnnga i posle i mozda jos koji put heh
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Maj 12, 2013, 11:53:29 pre podne »

Mozes ti trenirati i popodne ili uvece, ako ti tako odgovara. Obavezno nesto moras pojesti nakon treninga, i u devet sati, nije to kasno. Ukoliko ne budes jeo uvece, bices dug vremenski period bez hrane ( do ujutru ili do podne u tvom slucaju ) i onda nece biti nikakvog napretka, samo ces usporiti metabolizam i postici kontraefekat.
Sačuvana
keepcalm1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #5 poslato: Maj 12, 2013, 10:52:54 pre podne »

aha ok hvala da mislio sam na pre vecere  ili posle u mom slucaju posto mi je vece nekako najbolje za trning..a dorucak cu se truditi da ga ispostujem maximalno danas mi je plan ovakav:za rucak pirinac peceno pile i peecene tikvice recimo a za veceru tuna,jel je problem vecerati u 9 posle treninga?! a ove kapsule uzimam 1 pre i 1 posle trninga pre vecere?!
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #4 poslato: Maj 12, 2013, 09:40:12 pre podne »

Za sta ce ti ovsene za veceru ? One su pune UH , to ti uglavnom treba biti dorucak...
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2013, 10:50:03 posle podne »

Evo ovako - narocito dorucak ne treba preskakati i nije lose da to ispravis. Za dorucak treba uneti ugljene hidrate i proteine, da se nadoknadi potroseno tokom noci i da imas energiju za dalje, a preskakanjem doriucka remetis metabolizam za ceo dan. Ovsene su ti bolja solucija za dorucak, nisu one za veceru, ugljene hidrate treba unositi preko dana a izbegavati uvece.
Sto se tice soli, ne treba jesti presoljeno i prezacinjeno, ali, sa druge strane, nemoj ni izbacivati so u potpunosti, vec samo smanji unos.

Ako sam dobro razumela pitanje vezano za trening, jedes jedno sat vremena pre treninga, da ne ides da vezbas sa punim stomakom. Obrok nakon treninga obavezno sledi.
Sačuvana
keepcalm1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2013, 01:08:22 posle podne »

pardon vidim za hidrate koji su u pitanju
Sačuvana
keepcalm1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Maj 11, 2013, 01:06:56 posle podne »

poslednjih mesec dana sam pazio na ishranu..ali sam imao problem sa doruckom posto sam ga prespavao u glavnom ,rucak kuvano e sad ja sam tu izbacio so iz upotrebe skroz(mozda ne treba skroz?!) pa mi je malo teze posto sam navikao na sve zasoljeno i zacinjeno..vecera u glavnom ovsene i tako te integralne zitarice i tunjevina i salate sa povrcem podosta..hleb ne jedem kao ni slatkise ni sokovne ni nista:) pijem dosta vode i treniram...zanima me od uglenih hidrata sta da izbacim i kako u glavnom da baziram trening na pre jela ili posle?!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 19 upita.