TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:37:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: THE Nutrition  (Pročitano 21852 puta)
nemus94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #11 poslato: April 20, 2013, 03:43:39 posle podne »

Gde ima da se uzme? moze i na pm
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: April 20, 2013, 02:05:39 posle podne »

Oke,ja sam ovo postavio jos februara. Msm da cu probati Mutant Whey.

Ja trenutno pijem mutant, i mogu ti reci i vise nego da je dobar za novac koji je placen. Evo trenutno ispijam drugu kantu, i super je. A hteo sam da te pitam, jesi li ti uzeo ili saznao nesto o The Amino Whey Hydro ili o The Nutrition? Ja znam par likova koji ih piju i prezadovljni su ovim proteinom, ali opet nzm koliko je merodavno njihovo misljenje. Realno za 6500 da dobijes 3,5 kg i jos uzmes 2 pa 10% popusta ako nije 90% koncentrat, a ostalo stavili cisto u tragovima da bi privukli kupce, i te kako vredi ga uzimati. Pitam jer sad trenutno bas premisljam da uzmem Amin whey hydro i THE CASEIN...pa ako ti ili bilo ko drugi ima nesto da mi kaze...bio bih zahvalan. I odma da naglasim ukus i to kako se mesa me ne zanima :)
Nisam jos saznao nista o Amino Whey-u jer sam nabavio povoljno Mutant od 4,5kg,i trajace mi dosta dugo. A cuo sam i oprecna misljenja za THE Nutrition,ak profil mu je skroz ok,ja sam rekreativac,a opet sa druge strane drugi kazu da se ''pakuje po podrumima''. Msm ne bih bas isao u tu krajnost,tako se pljuje i Biotech i Scitec,ali za sada nekako jos uvek vise verujem Kanadjanima. Msm da je najbolje da sam uzmem jednom i probam taj Hydro.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #9 poslato: April 20, 2013, 02:02:04 posle podne »

Ali da neko gleda kvalitet PO CENI   ::)
Sačuvana
"scientia est potentia"
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #8 poslato: April 20, 2013, 11:15:38 pre podne »

Verovatno je jeftiniji zato sto se proizvodi u regionu. Uporedi njegov amino profil sa nekim drugim i videces da je malo slabiji.
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #7 poslato: April 20, 2013, 07:49:43 pre podne »

Heh...ma kakve sam ja sve proteine popio tokom ovih godina...veruj mi ukus kakav god da je bice super, a i protein popijem za 10 sec, pa ce moci da se istrpi...ako peni da znas ti za ubuduce samo poneses kasicicu i njom, onda ne peni uopste. sad znam da je nivo proteina odlican za te pare...ali problem je taj sto je isuvise ''odlican'' , a ja sam jedan od onih ljudi koji veruju da ako je nesto isuvise dobro da bi bilo istinito, uglavnom i nije :) plasi me to da je kao sto sam rekao cist koncentrat (msm 90%) a ostatak su stavili hidrolizovani whey cisto marketinga radi...sto bi znacilo da onda bas i nije dobar nakon treninga :/a sad za kazein, pise da je micelarni  pa ne kontam kako je moguce da je tako jeftin....zaista su mi njihove stvari nekako isuvise jeftine za to da nema neke cake :)
Sačuvana
thetho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: April 20, 2013, 01:20:58 pre podne »

Za the amino whey hydro sam i ja mislio da ukus ne treba da me zanima ali meni bas ne odgovara. Dosta peni, drzi me sitim dosta nakon treninga, i tezak mi je za stomak. Ali za te pare dobar procenat proteina. Ako ti toliko ukus nije bitan protein je ok.
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #5 poslato: April 20, 2013, 12:06:52 pre podne »

Oke,ja sam ovo postavio jos februara. Msm da cu probati Mutant Whey.

Ja trenutno pijem mutant, i mogu ti reci i vise nego da je dobar za novac koji je placen. Evo trenutno ispijam drugu kantu, i super je. A hteo sam da te pitam, jesi li ti uzeo ili saznao nesto o The Amino Whey Hydro ili o The Nutrition? Ja znam par likova koji ih piju i prezadovljni su ovim proteinom, ali opet nzm koliko je merodavno njihovo misljenje. Realno za 6500 da dobijes 3,5 kg i jos uzmes 2 pa 10% popusta ako nije 90% koncentrat, a ostalo stavili cisto u tragovima da bi privukli kupce, i te kako vredi ga uzimati. Pitam jer sad trenutno bas premisljam da uzmem Amin whey hydro i THE CASEIN...pa ako ti ili bilo ko drugi ima nesto da mi kaze...bio bih zahvalan. I odma da naglasim ukus i to kako se mesa me ne zanima :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: April 16, 2013, 01:01:25 posle podne »

Oke,ja sam ovo postavio jos februara. Msm da cu probati Mutant Whey.
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #3 poslato: April 16, 2013, 10:27:05 pre podne »

Pisao sam ja vec o njemu , ja sam ispio skoro celu kantu od 3,5kg i zadovoljan sam , lako se rastvara , blag ukus , radi posao :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #2 poslato: April 16, 2013, 10:17:43 pre podne »

imam ja amino whry uzeo sam ga po dosta povoljnoj ceni i mislim da je dobar izbor ako ti treba protein za ujutru a ne bacaju ti se pare. . .
Sačuvana
train hard or go home !
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2013, 06:51:50 posle podne »

Zanima me da li je neko probao Amino Whey Hidro ili Casein od THE Nutrition-a??
Cene su im povoljne,ali me zanima kvalitet, ukus,da li je neko cuo nesto o toj firmi?? Hvala.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.