TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:26:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Assault????  (Pročitano 8297 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Septembar 18, 2013, 08:47:53 pre podne »

pozz... ja sam jedno vreme pio hemorush ... pio sam po skoro 2 dozera malo manje od 2.... i nisam osecao nikakvu pumpu niti ista.... pa nzm dali sam trebao da povecam dosu da pijem po 2 ili 3 merice...

kao što je Marko pomenuo u jednom postu, a podvukla bih, je dovoljan unos kalorija u toku dana, pre svega ugljenih hidrata koji su primarni izvor energije, i dovoljna hidriranost organizma!   verujem da ova dva faktora fale kod mnogih vežbača koji pomoću NO pokušavaju da podignu nivo energije
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Septembar 16, 2013, 09:04:53 posle podne »

Bolje napravi pauzu nego da dalje dižeš doze. Može biti jako opasno takvo dupliranje doza, a neki idu tako daleko da uzimaju i 3 dozera, u pokušaju da opet imaju nekadašnji efekat. To ne treba raditi.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #26 poslato: Septembar 16, 2013, 08:47:31 posle podne »

pozz... ja sam jedno vreme pio hemorush ... pio sam po skoro 2 dozera malo manje od 2.... i nisam osecao nikakvu pumpu niti ista.... pa nzm dali sam trebao da povecam dosu da pijem po 2 ili 3 merice...
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #25 poslato: Septembar 16, 2013, 07:50:18 posle podne »

I meni je ovo bio prvi NO, tako da slobodno koristi pola merice jer se i sa toliko oseca njegovo dejstvo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Septembar 16, 2013, 07:46:37 posle podne »

Računam da bi Assault(nisam ga još lično koristio) trebao biti nešto jači NO reaktor, a uvek je pametnije kretati od slabijih. Pošto ti je to prvi NO, sigurno će te "raditi" i neki slabiji, pa da iskoristiš to. Kada se telo navikne, kada isprobaš nekoliko NO proizvoda, stvari više neće biti baš iste, jer ti slabiji proizvodi više neće odgovarati, nego ćeš ići na jače.

U svakom slučaju, možeš uzeti odmah i Assault, i početi sa prepolovljenim dozama, dok ne vidiš kako reaguješ.
Sačuvana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #23 poslato: Septembar 16, 2013, 07:41:22 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru! :)

Uredu,probacu ovu jednu kesicu.. :)
Assault me zainteresovao jer je proglasen prosle godine za najbolji "pred trening" i veoma mi je bitno da je "cist" kao sto je slucaj sa ovim..I cena je pristojna,tako da mi je privukao paznju..Razmisljao sam da ga uzmem i da u pocetku koristim po pola doze,pa da kasnije povecam na celu? Kako ti se cini ta opcija? :)

Ok,to mi puno znaci! :)

Naravno,tu nema price..Ishrana mi je sredjena vec mesec dana,u tim vodama dobro plivam za sada. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Septembar 16, 2013, 05:45:42 posle podne »

Pozdrav i tebi.

Pošto nisi koristio proizvode ove vrste, možda je bolje da kreneš sa nekim slabijim NO reaktorima, kako bi utvrdio svoju tolerantnost na iste. Recimo, možeš probati 1 kesicu Scitec Hot Blooda. Čak možeš prvi put uzeti samo pola kesice.
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html

Nema u svom sastavu ništa sa doping liste. Ne može te ništa trajno napumtati, već ti daje bolju pumpu samo u toku treninga, pa samim time nema ni potrebe da brineš ni o kakvom višku koji bi mogao dobiti korišćenjem reaktora. :)

Prvi korak na putu ka dobroj formi jeste dobra ishrana. Čisto da znaš, da ne očekuješ čuda od suplemenata. :)
Sačuvana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #21 poslato: Septembar 16, 2013, 05:22:15 posle podne »

Pozdrav za sve,imam par pitanja u vezi NO-a.. :)
Imam 18 godina,visok 180 i tezak 88-89 kilograma..Pre svega,nikad nisam pio kreatin,tako da ne znam kako bi ovaj Assault delovao na mene..Da li smeju da ga uzimaju ljudi sa viskom kilograma kao sto je u mom slucaju,srecom pa je taj visak kod mene 5-6 kilograma.. :D Ne znam da li ce se desiti da me "napumpa" i da onda ostanem sa tim viskom..
Upisujem Kriminalisticko policijsku akademiju sad u martu,za 6 meseci..Da li me mogu oboriti na lekarskom ako mi nadju u krvi tragove NO-a?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Avgust 28, 2013, 04:16:52 posle podne »

Pumpa odlična(sa 5-6 kapsula arginina pre treninga). Mada, ja uvek lako postižem i imam dobru pumpu u toku treninga, ali se osetilo da je sada još intenzivnija. KreAlkalyn Pro uzimam 2 kapsule pre treninga, zajedno sa argininom. Njega sam već koristio ranije, i samo sam potvrdio svoje pozitivne utiske. Oseća se blagi prirast snage i intenzitet treninga.

Sve u svemu, zadovoljan sam. Sasvim fino me pogurala ova kombinacija. Ništa nerealno, ali nije ni beznačajno.
Sačuvana
zevsha86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #19 poslato: Avgust 28, 2013, 03:58:27 posle podne »

Roberte kakvi su utisci KreAlkalynom i Argininom?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Avgust 20, 2013, 09:51:52 pre podne »

Jel ga ima u Pansportu? Ne mogu da ga nadjem, moze link?? Imam Kreatin Etil i kupio bih Arginin a izbacio No..

Ako misliš na arginin sa Robertove slike link je sledeći
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN1112-Mega-Arginine.html

a imaš na akciji trenutno Arginin AKG, firme EFX, proizvod se zove Nytrix
http://www.pansport.rs/View-all-products-in-shop.html?discounted=Y
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Avgust 19, 2013, 07:02:23 posle podne »

Jel ga ima u Pansportu? Ne mogu da ga nadjem, moze link?? Imam Kreatin Etil i kupio bih Arginin a izbacio No..
Evo linka http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN1112-Mega-Arginine.html

Tek sam počeo da koristim ovu kombinaciju, pa neću da preuranjujem sa zaključcima. Inače, već sam u više navrata koristio KreAlkalyn Pro i jako sam zadovoljan njime, dok čist arginin još nisam, pa i mene zanima efekat raznoraznih doza. Biće reči o tome u mojoj temi, čim završim testiranje.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2013, 04:00:14 posle podne »

Robert i kako se pokazala kombinacija? Kakav je konkretno efekat :-) S obzirom na nacin na koji se piju,dovoljno ima za mesec dana...sto mi se vise isplati jer Assault malo pakovanje ima za 8 doza.
Sačuvana
zevsha86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #15 poslato: Avgust 19, 2013, 02:10:25 posle podne »

Jel ga ima u Pansportu? Ne mogu da ga nadjem, moze link?? Imam Kreatin Etil i kupio bih Arginin a izbacio No..
Sačuvana
zevsha86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #14 poslato: Avgust 19, 2013, 01:53:25 posle podne »

Jel Arginin radi pumpu?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.