TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:41:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DYMATIZE Elite whey protein falsifikat?  (Pročitano 3985 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2013, 09:13:43 pre podne »

Ovo se zove pravo objasnjenje.  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Maj 31, 2013, 12:23:24 pre podne »

Dobili smo zvanični odgovor iz Dymatize-a.

Elem, stvari stoje ovako:

Ceo problem je potekao iz Španije, sa sajta migimnasio.com, i specifičan je za ovu državu. No, pošto Pansport kupuje proizvode direktno iz Dymatize USA, nema razloga za brigu i sumnju u kvalitet istih. Ovde možete pogledati sve standarde kvaliteta koje ispunjavaju Dymatize proizvodi.

MiGimnasio je mali subjekt koji pokušava stvoriti veliku vest i time učiniti sebe većim nego što jeste, ali je pri tom i uhvaćen u jako nezgodnom položaju. Naime, njihova laboratorijska testiranja nisu bila obavljena na valjan način, tako da se sada moraju ponoviti, i to po instrukcijama iz Dymatize-a.

Kada se čitav taj postupak završi, Dymatize će izaći sa zvaničnim saopštenjem kojim će potpuno razjasniti stvari. Iz ove kompanije se nadaju da će se to što pre desiti.

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Maj 29, 2013, 10:26:30 posle podne »

Mene je zanimalo to u vezi pojave falsifikata,pa sam se raspitao kod malo kompetentnijih ljudi,konkretnije kod nekog ko ih prodaje,ali legalno. I kaze mi da je u domenu naucne fantastike da neko kopira pakovanje,sam prah,i sve sto ide uz to,i ako ta prica njemu,kao legalnom prodavcu,ne ide na ruku,rekao mi je sta on misli. Ne pominjem ni ko je ni nista jer je ovo sajt Pansport-a,ali je osoba veoma kompetentna. Da li je isti kvalitet whey-a Made in EU i Made in USA,tu vec moze da se diskutuje,ali da neko u nekom hangaru stampa kutije,nalepnice,da mesa surutku i arome,mene je covek ubedio da to jos ne postoji. Izuzetak je,PEAK whey koji je bio u providnoj kesici,ali je toliko traljavo odradjen da i laik vidi da je falsifikat,na nekom drugom forumu sam video sliku,ono je uzas,dekstroza kada se kupi u kesici je ''kvalitetnijeg'' pakovanja nego to sto je bilo. Mozda ima i drugacijih misljenja,voleo bih da cujem sta i drugi misle...

Haha da nije slucajno Pedja Petrovic? :) sta ima lose u tome sto ga spominjes , ako je on :D ... a sto se tice elite wheya ,ako ti je toliko stalo do toga i ako ti je stalo da proveris sta si zapravo pio poslednjih 5 godina , idi na institut za prehrambene tehnologije i lepo proveri makrobioloske vrednosti elite wheya ...
Gotcha' ! :)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #11 poslato: Maj 29, 2013, 09:47:11 posle podne »

Na to sam i mislio , nisam bukvalno mislio falsifikat :D Procitao sam clanak o tome ranije ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Todor89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #10 poslato: Maj 29, 2013, 09:44:50 posle podne »

Nije falsifikat. DYMATIZE je u Evropi prodavao whey losijeg kvaliteta, već sam rekao manje proteina  a više UH nego na deklaraciji. Onda pošto su provaljeni pustili su tu nebulozu o falsifikatima.
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #9 poslato: Maj 29, 2013, 09:05:19 posle podne »

Pa znam kako se osecas i razumem te, ali ovako nikako neces saznati niti ces biti 100% siguran da li je falsifikat ili ipak nije ... Ja iskreno sam skeptican sto se tice cele te price , mada ne znam , sve je moguce ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Todor89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #8 poslato: Maj 29, 2013, 08:58:24 posle podne »

a sto se tice elite wheya ,ako ti je toliko stalo do toga i ako ti je stalo da proveris sta si zapravo pio poslednjih 5 godina , idi na institut za prehrambene tehnologije i lepo proveri makrobioloske vrednosti elite wheya ...
[/quote]A

Ma da,  ja treba da idem na taj institut da proveravam...
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #7 poslato: Maj 29, 2013, 08:18:42 posle podne »

Mene je zanimalo to u vezi pojave falsifikata,pa sam se raspitao kod malo kompetentnijih ljudi,konkretnije kod nekog ko ih prodaje,ali legalno. I kaze mi da je u domenu naucne fantastike da neko kopira pakovanje,sam prah,i sve sto ide uz to,i ako ta prica njemu,kao legalnom prodavcu,ne ide na ruku,rekao mi je sta on misli. Ne pominjem ni ko je ni nista jer je ovo sajt Pansport-a,ali je osoba veoma kompetentna. Da li je isti kvalitet whey-a Made in EU i Made in USA,tu vec moze da se diskutuje,ali da neko u nekom hangaru stampa kutije,nalepnice,da mesa surutku i arome,mene je covek ubedio da to jos ne postoji. Izuzetak je,PEAK whey koji je bio u providnoj kesici,ali je toliko traljavo odradjen da i laik vidi da je falsifikat,na nekom drugom forumu sam video sliku,ono je uzas,dekstroza kada se kupi u kesici je ''kvalitetnijeg'' pakovanja nego to sto je bilo. Mozda ima i drugacijih misljenja,voleo bih da cujem sta i drugi misle...

Haha da nije slucajno Pedja Petrovic? :) sta ima lose u tome sto ga spominjes , ako je on :D ... a sto se tice elite wheya ,ako ti je toliko stalo do toga i ako ti je stalo da proveris sta si zapravo pio poslednjih 5 godina , idi na institut za prehrambene tehnologije i lepo proveri makrobioloske vrednosti elite wheya ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Maj 29, 2013, 08:08:37 posle podne »

Mene je zanimalo to u vezi pojave falsifikata,pa sam se raspitao kod malo kompetentnijih ljudi,konkretnije kod nekog ko ih prodaje,ali legalno. I kaze mi da je u domenu naucne fantastike da neko kopira pakovanje,sam prah,i sve sto ide uz to,i ako ta prica njemu,kao legalnom prodavcu,ne ide na ruku,rekao mi je sta on misli. Ne pominjem ni ko je ni nista jer je ovo sajt Pansport-a,ali je osoba veoma kompetentna. Da li je isti kvalitet whey-a Made in EU i Made in USA,tu vec moze da se diskutuje,ali da neko u nekom hangaru stampa kutije,nalepnice,da mesa surutku i arome,mene je covek ubedio da to jos ne postoji. Izuzetak je,PEAK whey koji je bio u providnoj kesici,ali je toliko traljavo odradjen da i laik vidi da je falsifikat,na nekom drugom forumu sam video sliku,ono je uzas,dekstroza kada se kupi u kesici je ''kvalitetnijeg'' pakovanja nego to sto je bilo. Mozda ima i drugacijih misljenja,voleo bih da cujem sta i drugi misle...
Sačuvana
Todor89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #5 poslato: Maj 29, 2013, 07:39:46 posle podne »

Dakle individua kaže da u USA DYMATIZE proizvodi u kutiji imaju ono sto stoji na deklaraciji. Nezavisni testovi su pokazali da u Evropi DYMATIZE Elite whey i  ISO 100 ne sadrži ono što je na deklaraciji tačnije sadrži manje proteina i daleko više ugljenih hidrata nego što je navedeno. Odgovor kompanije na to je da su testirani proizvodi bili falsifikat. Ma važi.


Šteta za DYMATIZE, važio je za jedan od najboljih brendova kod nas.

Pijem ELITE whey 5 godina...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2013, 10:09:27 posle podne »

Šta bi sa zvaničnim obaveštenjem?
Pitanje da li ce ga i dobiti.
Dym ce im verovatno iskulirati mail.

Ne sad zbog nekog zataskavanja il nesto slicno, vec retko ko reaguje na ovakve tvrdnje koje individue izbacuju na netu.
Sačuvana
Todor89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2013, 09:59:45 posle podne »

Šta bi sa zvaničnim obaveštenjem?
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2013, 10:32:48 pre podne »

Kontaktirali smo direktno proizvodjača, pa čim dobijemo zvanično obaveštenje od njih ćemo Vam predočiti isto.

Sačuvana
Todor89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2013, 11:26:22 posle podne »

Naleteh na ovo:

http://www.priceplow.com/blog/2013/04/dymatize-scam
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=152719783&page=1

Kako objasni ovaj iz klipa sa prvog sajta u Americi su svi njihovi proizvodi OK ali su se u Evropi pojavili falsifikati...

Jel zna neko nesto vise o tome?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 19 upita.