TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:56:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DYM Elite XT vs Whey  (Pročitano 1869 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2013, 02:23:05 posle podne »

Ili Elite, ili recimo SNI pro whey koji je trenutno na akciji - isto odličan proteinski blend.

naravno, stoji ovo što je Robert rekao. Ishrana je zaista temelj koji nema zamenu.

Možda bi proteinski blend bio dobar izbor ukoliko već nešto uzimaš, i da ga ubaciš 2 puta dnevno kao užinu tj. dodatni obrok -dodatne kalorije.  I da uz to dodaš npr lešnike, bademe... i imaš dobru kalorijsku bombu...

Nadam se da kvalitetno treniraš.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2013, 08:24:47 posle podne »

XT je protein blend(kombinacija više vrsta proteina različite dužine apsorpcije), a Elite je brzi protein, tj. kombinacija koncentrata i izolata surutke. Preporučujem Elite.

Za tebe je najbolje da se što više osloniš na ishranu jer suplementi ne mogu nadomestiti lošu ishranu, tj. neće biti rezultata kakve ti možda očekuješ.
Sačuvana
marko9995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2013, 06:41:56 posle podne »

Jel moze neko da mi objasni koja je razlika izmedju ova dva proizvoda. Gledam bas sad da uzmem neki protein (99% sam bio ubedjen da je to DYM Elite Whey) ali sad vidim da postoje dve vrste pa me je malo zbunilo.

Sta je zapravo ovaj DYM Elite XT ? Ima li razlike izmedju plave i crvene kante ovog "proteina" ?

Sta je bolje za mene s obzirom da radim na masi (17 god, 69kg, 185cm) i hteo bih nabaciti + 7-8kg ?

Ishranu sam sredio koliko sam god mogao i vise ne mogu jer ne uticem ja na to (sta roditelji spreme to jedem).
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.165 sekundi sa 17 upita.