TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:41:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc - Twinlab l-arginine  (Pročitano 9682 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Maj 30, 2013, 04:58:22 posle podne »

Moja je preporuka da kreneš sa optimalnom dozom od 1000 mg, tačno je da različiti proizvoĂ°ači navode različito, ali ipak svodi na to da isprobaš i vidiš kako ti odgovara. Dakle ja bih krenula sa 1-2 kapsule za početak, npr jedna posle buĂ°enja i 1 pre treninga.  Ukoliko to bude slabo, lako ćeš povećati dozu.

Što se tiče gramaže samih kapsula to nema veze sa dozom arginina koja se nalazi u njima.
Sačuvana
chevelle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 84


« Odgovor #1 poslato: Maj 30, 2013, 02:31:43 posle podne »

Pre par dana sam uzeo Twinlab-ov Arginin i danas sam poceo da ga koristim. Na raznim forumima sam procitao da poboljsava pumpu za vreme treninga, pa rekoh da proverim da li je tacno i da li vredi para. Hteo sam da uzmem Now Foods, ali ga u Pansportu nije bilo, pa sam uzeo Twinlab. Koliko sam ja skontao Now Foods je nesto ozbiljnija firma, a i reklamiraju se da im je arginin farmaceutske cistoce. Medjutim, Twinlab i Now Foods imaju arginin od 500mg. Dok Twinlab preporucuje ne vise od jedne kapsule dnevno, Now Foods preporucuje dve, odnosno 1gr. Pretrazio sam forum i nasao sam da preporucene doze variraju od proizvodjaca do proizvodjaca. Ja sam danas uzeo dve kapsule od 500mg, 30 min. pre treninga. Izmerio sam dve kapsule na preciznoj digitalnoj vagi i tezile su ukupno 840mg  ::) Znaci, parzne kapsule su teske 140mg, dok je sam arginin u njima tezio 700mg. Moje pitanje je, koliko puta dnevno, kad i po koliko kapsula bih trebao da pijem? Da li da uzmem jednom dnevno, 2-3 kapsule, 30 min. pre treninga ili imate bolji predlog? 3 kapsule po mojim merenjima sadrze oko 1000mg arginina. Scitec Nutrition za svoj Mega Arginin od 1300mg preporucuje cak do 4 kapsule pre treninga i po jedna kapsula nakon budjenja.
Danas sam takodje poceo i da pijem Tribestan, jer sam ovde na forumu procitao da je nesto jaci od Tribulusa. Tribulus sam pio ranije i nisam primetio nikakve rezultate sto se tice prirodnog povecanja testosterona. Libido mi je bio isti kao i rezultati testosterona. Videcu kako ce se pokazati Tribestan.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.