TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:13:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet oko suplementacije  (Pročitano 7000 puta)
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #10 poslato: Jun 21, 2013, 06:24:04 posle podne »

Gde pise u mom postu "misicne mase" ?
Dobio sam na telesnoj masi ali ima i misica...

I moze li neko da mi kaze koji je bolji protein od ova 2 koja sam naveo ili ima da mi preporuci neki drugi
« Poslednja izmena: Jun 21, 2013, 08:41:23 posle podne od strane ThePunisher » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2013, 01:03:13 posle podne »

blago tebi ako si dobio 13kg mišićne mase za 7 meseci. Evo ja se ubih od kvalitetne hrane i treninga preko 3 godine i nisam siguran da sam napakovao 13kg mišićne mase. A prilično sam siguran da se ne hraniš ni upola kvalitetno kao ja, o treningu da ne trošimo reči ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2013, 09:26:29 pre podne »

Meni nije tesko toliko nabaciti masu.. za 7 meseci sam nabacio 13kg vec sam pisao o tome.. posto jedem bas mnogo i to od skoro kvalitetne hrane i bas sam poceo da vodim racuna o tome..

Imam samo jos 1 pitanje i necu vise da smaram  :D
Koji od ova 2 proteina da kupim (skupicu jos 2000 din. nije mi problem) i od kojeg mogu da ocekujem bolji rezultat:
1.http://www.pansport.rs/Proteini/Izolati-proteina-surutke/SN089-Whey-Isolate.html
2.http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY315-Elite-Whey-Pro.html
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2013, 06:11:03 posle podne »

Dobar je, ali ti u tom cenovnom rangu preporučujem još bolji - SNI Pro Whey.
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.html
Aha i malo je nezahvalno pitanje ali sta cu nikad nisam koristio suplemente.. Koliko bih mogao da dobijem misicne mase za 2 meseca uz treniranje 5 puta nedeljno i sa 4 obroka (kvalitetne hrane!) ?
nikoliko. najmanja merna jedinica za dobijanje mišićne mase je 1 godina, sve ispod toga je zanemarljivo. Dobijanje mišićne mase prvo zavisi od treninga sa opterećenjem, potom od pametnoo isplanirane ishrane, a suplementacija ima minornu ulogu u dobijanju mišića, mnogo veću ima u skidanju sala i čuvanju mišića, mada i to je veoma ograničena uloga.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2013, 05:50:27 posle podne »

Dobar je, ali ti u tom cenovnom rangu preporučujem još bolji - SNI Pro Whey.
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.html
Aha i malo je nezahvalno pitanje ali sta cu nikad nisam koristio suplemente.. Koliko bih mogao da dobijem misicne mase za 2 meseca uz treniranje 5 puta nedeljno i sa 4 obroka (kvalitetne hrane!) ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2013, 11:38:20 posle podne »

Dobar je, ali ti u tom cenovnom rangu preporučujem još bolji - SNI Pro Whey.
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.html
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2013, 11:24:46 posle podne »

Sta mislite o ovom proteinu Mutant Whey?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2013, 11:11:44 posle podne »

Treniram vec 7 meseci u teretani i nikad nisam koristio bilo sta od suplemenata i ide mi veoma lepo.. ali bih hteo da malo ubrzam proces dobijanja na misicnoj masi...
Imam budzet od 5500 dinara, znam da je malo al jbg kriza  :)  xD
Pa ako mozete da me posavetujete sta da kupim i kako najpametnije da potrosim novac..

Ne znam kakva ti je ishrana, ali, ja sam uvek za whey u kombinaciji sa ostalim suplementima ( sa kreatinom npr ). Takodje mislim da su omega 3 masne kiseline i vitaminsko mineralni kompleks dobar izbor u svakoj kombinaciji.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2013, 07:59:13 posle podne »

Nijedan suplement ti nece pomoci u brzem dobijanju misicne mase. Obrati paznju na trening. Trening mora da bude progresivan kako bi osigurao eventualni rast. Ili ces da vremenom povecavas tezeine ili ces da povecavas ponavljanja sa istom tezinom ili ces da povecavas serije sa istom tezinom. O ishrani puno toga vec imas na forumu.. Sa kintom poboljasaj ishranu, a ako mislis da ti je ishrana solidna onda predlazem kofein, kreatin i beta alanin. Ispasce manje od 5,5k
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2013, 05:03:34 posle podne »

Treniram vec 7 meseci u teretani i nikad nisam koristio bilo sta od suplemenata i ide mi veoma lepo.. ali bih hteo da malo ubrzam proces dobijanja na misicnoj masi...
Imam budzet od 5500 dinara, znam da je malo al jbg kriza  :)  xD
Pa ako mozete da me posavetujete sta da kupim i kako najpametnije da potrosim novac..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.