TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:12:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Slaba ishrana-trebam pomoc  (Pročitano 4836 puta)
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #20 poslato: Avgust 19, 2013, 06:28:12 posle podne »

najbolje ti je ako se vec meris da se meris svako jutro na prazan stomak nakon nuzde... svake nedelje saberes tezine svih 7 dana u nedelji i podelis tezinu i tako dobijes prosecnu tezinu svake nedelje i na osnovu toga odredjujes da li se gojis/mrsavis i za koliko... ovako na dnevnoj bazi mozes imati fluktulacije u tezini i za 2 kg...
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #19 poslato: Avgust 19, 2013, 06:25:49 posle podne »

Eo pridrzavam se koliko mogu i omrsavio sam oko 600g ja ne znam kako ali jesam...Prestao sam jest hleb mozda zato...
Kako mozes da znas da si omrsavio 600 grama? Da li se to vidi u ogledalu, reko ti je neko "ej, mrsaviji si mi za 600 grama?". Leto je, znojimo se, mozda je to manjak tecnosti, mozda si slabije jeo, da li si se merio obucen, ili kako...?  Izmeri se pre jela, jedi, pa se opet izmeri, videces koja je razlika.. Na osnovu 600 grama ne mozes da zakljucis nista...
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #18 poslato: Avgust 19, 2013, 06:12:43 posle podne »

Eo pridrzavam se koliko mogu i omrsavio sam oko 600g ja ne znam kako ali jesam...Prestao sam jest hleb mozda zato...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: Avgust 13, 2013, 01:15:14 posle podne »

Radi trening snane i hipertrofije sa tegovima.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #16 poslato: Avgust 12, 2013, 09:13:07 posle podne »

kreni neki full body ili upper/lower split...
250 sklekova je kardio trening...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Avgust 12, 2013, 07:44:26 posle podne »

najbolje je da ne radis sklekove uopste nego da se privatis sipke :D
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #14 poslato: Avgust 12, 2013, 05:52:47 posle podne »

Ja radim sve zajendo oko 120 zgibova u serijama 3 po 5 ponavljanja vise vrsta,i onda posle toga oko 150-250 sklekova po 30 u serijama i radim varijacije....neki mi kazu da ne valja isti dan zgibove i sklekovi zbog opterecenja ruku...al meni uopste nije problem. da  li da prestanem ? da ih odvojim ili
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2013, 04:57:06 posle podne »

Da li je moguce definisati se i bez dovoljno unosa proteina ?
E sad mogu probati ovu teoriju tako me je trener ucio...1l mleka na dan mesecno 1kg misica....E sad da li je to pametno ?
Potrebno ti je 1,5. do 2g proteina po kg telesne tezine ukoliko radis na misicnoj hipertrofiji.Litar mleka dnevno je previse ,ukoliko zelis da dobijas kvalitetnunm masu potreban ti je drugi izvor proteina .
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Avgust 12, 2013, 03:27:17 posle podne »

Aha pa eo odprilike novi program moj:Dorucak zitarice-mleko,rucak(meso i neko povrce) vecera(jaja,mleko,ili sir) a izmedju obroka jedem voce ....Ja mislim da ce biti dobro ovako i povecavat cu unos povremeno

žitarice su ok, ubaci i neki protein -npr jaja, ponekad mladi sir ili konzervu tune...
izmeĂ°u obroka može voćka a može i šačica badema, oraha npr...
ručak je ok - meso i povrće, ali obavezno i neki prilog od krompira, pirinča npr...
uveče je ok što si naveo, bilo bi dobro opet neko meso ili riba, ako si imao trening ubaci i ugljene hidrate...
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #11 poslato: Avgust 12, 2013, 03:12:05 posle podne »

Aha pa eo odprilike novi program moj:Dorucak zitarice-mleko,rucak(meso i neko povrce) vecera(jaja,mleko,ili sir) a izmedju obroka jedem voce ....Ja mislim da ce biti dobro ovako i povecavat cu unos povremeno
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #10 poslato: Avgust 11, 2013, 10:44:29 posle podne »

Stvarno je neophodno da ubacis te stvari u ishranu, pre svega zbog zdravlja, zato sto se dosta trosis pa ti organizam ima vecu potrebu za vitaminima i mineralima kako bi normalno funkcionisao. Pokusaj da ispratis smernice koje smo ti dali koliko god mozes, a ako imas jos nekih pitanja tu smo.
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2013, 11:17:43 posle podne »

Oke hvala od sutra cu povecati unos voca i povrca,a ujutro za dorucak mleko i pahuljice ili jaja i pricekat cu par meseci da vidim kako ce ici jer nista preko noci ne ide :)Hvala jos jednom svima od srca
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2013, 10:15:55 posle podne »

Da li je moguce definisati se i bez dovoljno unosa proteina ?
E sad mogu probati ovu teoriju tako me je trener ucio...1l mleka na dan mesecno 1kg misica....E sad da li je to pametno ?

Ti mozes piti mleko ukoliko ti laktoza ne smeta, gledaj da bude manje masno, ali, da ce se misici napraviti samo od toga to malo teze.
Sačuvana
NeverGiveUp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2013, 07:11:58 posle podne »

Vezbam svaki drugi dan,iako imam potrebu svaki dan da vezbam tj imam dovoljno snage ali odmaram jedan dan...Pa kao sto rekoh nemam puno sala imam 16.42% masnog tkiva....Ja kada se debljam primeti se na licu i stomaku ali na rukama skoro nikako,imam brz metabolizam ali i cudan.Uglavnom hvala vam na pomoci,svaki dan naucim nesto korisno pa pokusavam sve uskladit...Verovatno jos rastem pa se ni nemogu udebljat :/
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2013, 06:31:33 posle podne »

ako si pocetnik mozes lagano gubiti masti i ako ti unos proteina nije bas na zavidnom nivou... ali sa 67kg na 183 sumnjam da imas ne znam koliko masti...ako nemas para sto vise jaja,mesa sto vise kad imas priliku... ostatak ishrane sto jeftnije povrce tipa pirinac, krompir, sargarepa i ciljaj na to da dobijes oko 1kg mesecno... izmeris se svako jutro vidis da li se tezina povecava iz endelje u nedelju ako ne pojacas malo dok ne krenes da dobijas na tezini

a tog trenera sto je pedjoni rekao menjaj sto pre xDDD
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.