TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:20:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ultra Loss shake-pitanja  (Pročitano 6870 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 17, 2013, 09:33:45 pre podne »

Jos 2 pitanja koja sam zaboravio :)

Posto imam malo sala na stomaku, da li mogu da skinem ukoliko veceram ovaj sejk, i da li ovaj sejk treba da bude u bas bas tecnom stanju, posto sam probao par sejkova koji su guscem stanju?
Hvala na prethodnim odgovorima

Njega mozes da koristis kao zamenu za obrok i pij sa vodom. Ali ti tu posao ne staje,moras regulisati ishranu,izbaciti sav junk food. Ne znam zasto si pirinac izbacio? On ti je super ugljeni hidrat.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Avgust 27, 2013, 05:47:37 posle podne »

1) možeš probati sa različitim vrstama pahuljica, samo da nemaju šećera, muslija se može naći dobrih

2) integralni hleb u kombinaciji sa jajima kao što je Marko naveo, ili npr sa namazom od tunjevine

3) ako baš ne stigneš da jedeš voćni smoothie - stavi u blender bananu, šumsko voće, jabuku itd... popiješ za minut

4) sendvič sa belim mesom ili nekom ribom, npr lososom... uz jogurt

5) možeš probati da napraviš sam palačinke od heljdinog, ovsenog ili integralnog brašna...

eto par predloga... ostalo je kreativnost ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #23 poslato: Avgust 27, 2013, 04:03:16 posle podne »

Zanima me jos nesto, zasto se Ultra Loss shake pije uvece, za razliku od herbalife koji se pije ujutru?

Ako vec treba zameniti obrok ja sam pre za to da se zameni vecera, a dorucak bude regularan, crvst obrok. Jesi li do sada uzimao nesto od tih zamena?





Nisam, osim ultra loss shake. Herbalife je preskup

Cini mi se da previse ocekujes od sejka i mozda neces imati rezultate kakve ocekujes. U svakom slucaju, koji god preparat da uzmes, ishranu treba srediti, bez toga nece biti velikog pomaka.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #22 poslato: Avgust 27, 2013, 02:47:25 posle podne »

4 belanceta 1 zumance ,pecurke ,2 kom crnog hleba.....druga opcija whey protein uz ovsene pahulje.

Ihh malo je to :) Reci mi sta smem da unesem ujutru a sta ne smem.
Smes sve nabrojano a sto se kolicine tice to zavisi od tvojih dnevnih potreba za kalorijama.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #21 poslato: Avgust 27, 2013, 02:46:14 posle podne »

Zanima me jos nesto, zasto se Ultra Loss shake pije uvece, za razliku od herbalife koji se pije ujutru?

Ako vec treba zameniti obrok ja sam pre za to da se zameni vecera, a dorucak bude regularan, crvst obrok. Jesi li do sada uzimao nesto od tih zamena?





Nisam, osim ultra loss shake. Herbalife je preskup
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #20 poslato: Avgust 27, 2013, 02:42:20 posle podne »

Zanima me jos nesto, zasto se Ultra Loss shake pije uvece, za razliku od herbalife koji se pije ujutru?

Ako vec treba zameniti obrok ja sam pre za to da se zameni vecera, a dorucak bude regularan, crvst obrok. Jesi li do sada uzimao nesto od tih zamena?



Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #19 poslato: Avgust 27, 2013, 02:40:27 posle podne »

4 belanceta 1 zumance ,pecurke ,2 kom crnog hleba.....druga opcija whey protein uz ovsene pahulje.

Ihh malo je to :) Reci mi sta smem da unesem ujutru a sta ne smem.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Avgust 27, 2013, 02:24:44 posle podne »

4 belanceta 1 zumance ,pecurke ,2 kom crnog hleba.....druga opcija whey protein uz ovsene pahulje.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2013, 02:18:01 posle podne »

Ultra loss se reklamira kao proizvod za zamenu obroka na dijeti, izmeĂ°u ostalog može i umesto večere.

Što se tiče njihovog proizvoda ne bih da ulazim u to,

ali smatram da ako već možeš lepo i kvalitetno da doručkuješ - npr žitarice, voće, mlečne proizvode i dr.  da nema potrebe da posežeš za šejkom...


e sad me to zanima, ja imam ocajan dorucak, 2 jabuke ili banane, ili neko trece voce. Moze li neka preporuka ako nije problem :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Avgust 27, 2013, 02:13:51 posle podne »

Zanima me jos nesto, zasto se Ultra Loss shake pije uvece, za razliku od herbalife koji se pije ujutru?
Preporuka je da se pije uvece ali nije preporuka da ne jedes nista!Tvoje dnevne kalorijske potrebe moraju imati 3 obroka.Najbitniji obrok u toku dana je dorucak !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Avgust 27, 2013, 02:08:33 posle podne »

Ultra loss se reklamira kao proizvod za zamenu obroka na dijeti, izmeĂ°u ostalog može i umesto večere.

Što se tiče njihovog proizvoda ne bih da ulazim u to,

ali smatram da ako već možeš lepo i kvalitetno da doručkuješ - npr žitarice, voće, mlečne proizvode i dr.  da nema potrebe da posežeš za šejkom...
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #14 poslato: Avgust 27, 2013, 01:56:16 posle podne »

Zanima me jos nesto, zasto se Ultra Loss shake pije uvece, za razliku od herbalife koji se pije ujutru?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Avgust 26, 2013, 05:38:27 posle podne »

nemaš višak kilograma, čak naprotiv. i mislim da ne treba da se fokusiraš na "agresivnu" dijetu...

U tvom slučaju primarno je da malo središ klopu i slobodno ubaci teretanu, to što nisi izgubio stomak znači da ishrana nije bila sreĂ°ena...

teretana je super jer ćeš malo povećati mišićnu masu, a to znači i brži metabolizam, više sagorenih kalorija i manje masnoća. Uz kardio trening nižeg-srednjeg intenziteta i uz teretanu ćeš imati rezultate sigurno.
Jos samo nesto, i necu vise da vas zadrzavam. Posto sam ja lenj, jel dovoljno vezbati samo kardio 3x nedeljno i imati efekat. Naravno kardio pola sata do 45 minuta. Imam sobni biciklo, moze se on koristiti.
3 x nedeljno od 45 min do 60 min je minimum kardio treninga u I zoni da bi se pravio kalorijski deficit uz korekciju ishrane.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #12 poslato: Avgust 26, 2013, 02:39:22 posle podne »

ok, hvala na vremenu. Pozz
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Avgust 26, 2013, 02:35:54 posle podne »

Sobni bicikl možeš ga koristiš, šta god ti prija od kardio aktivnosti - lagano trčanje, bajs...

da li ćeš ići u teretanu ili ne odluka je naravno tvoja, ja ti kažem da bi trebalo iz razloga što je teretana najbolji način da povećaš mišićnu masu, oblikuješ telo i izgubiš višak masnoća time što ćeš ubrzati metabolizam i sagorevati više kalorija čak i u mirovanju.

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.