TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:17:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Isto pitanje druga bu*ala  (Pročitano 1752 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 02, 2013, 08:51:42 pre podne »

trening je samo stres za telo, i samim treningom nećeš povećati telesnu težinu.  Da bi došlo do povećanja težine moraš imati kalorijski suficit - više kalorija nego što trošiš.  Dakle sve se svodi na ishranu, koja mora biti bogata kvalitetnim namirnicama - složenim ugljenim hidratima, umereno zdravim mastima i treba povećati unos proteina (gradivnih materija). To je osnovno.

E sad pošto ćeš lepo trenirati, ne bi trebalo da dobiješ previše sala što je super. 

Dakle ukombinuješ li trening sa pojačanom ishranom i eventualno kvalitetnim suplementima - na pravom si putu.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2013, 05:47:14 posle podne »

http://stronglifts.com/stronglifts-5x5-beginner-strength-training-program/

Radi ovako, ja sam od pocetka skolske godine (septembar) pa do ljetnog raspusta dobio solidnih 30kg, naravno jeo sam ko konj :)
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2013, 04:07:34 posle podne »

Pozdrav svima, verovatno ste ovo pitanje procitali vec 100 puta, ali mozete jos jednom nadam se :)
Posto pocinje skolska godina vracam se u teretanu i ovaj put mi je cilj da dobijem par kilograma ali sam ubedjen da mi moj program treniranja do ne dozvoljava posto sam trenirao 3 dana , a 1 odmarao ( znaci u nedelji 6 dana treniram a 1 odmaram bukvalno ) , radio sam po jednostavnom sistemu ledja triceps, grudi biceps, ramena noge.. Interesuje me kako bi trebalo da rasporedim dane treniranja i koliko nedeljno mi je treninga potrebno da bi postigao zeljenu tezinu. Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem, unapred zahvalan. :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.167 sekundi sa 17 upita.